Transport Fever Türkçe Yama

Lütfen çeviriye devam et, oyun harika.

1 Beğeni

Merhaba arkadaşlar. Size yine bir soruyla geldim, yolcu kapasitesi örneğin “12 (of 16)” gibi kullanıyor. Bunu Türkçeye çevirdiğimizde “12 (de 16)” oluyor, sorun şu ki bu farklı sayılarda farklı şekillerde yazıyor. Örneğin “9 (da 16)”. Biliyorum sizden çok yardım istiyorum fakat bu benim ilk resmi çevirim ve mükemmel olmasını istiyorum. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

2 Beğeni

istersen şöyle yap 12/16 genelde böyle olur 9/16
sol doluluk oranı sağ da kapasite olur

soru sormaktan danışmaktan sakın çekinme sonuçta emek harcıyorsun ve bu tycoon da baya ayrıntılı ve sağlam yardım etmeye çalışırız

2 Beğeni

Teşekkür ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Performans yaması haberine Türkçeleştirmeyi de ekledim :slight_smile:

https://www.simulasyonturk.com/transport-feverin-performans-guncellemesi-cikti-turkce-dil-destegi-geliyor/

3 Beğeni

Çok teşekkür ederim :slight_smile:

Ayrıca size şu haberi vereyim Haziranda tüm Avrupa görevleri bitmiş olabilir :thinking::grinning:

Şimdi oyunun Türkçesi yapımcı tarafından çıkışı bellimidir ?? Gerçi ben megasteve19 un Türkçe dil dosyasını ekledim

Aslında yetişebilseydi yama ile beraber dil desteği de gelecekti ama bana ilerideki güncellemelere de ekleyebileceklerini söylediler.

1 Beğeni

Canın sağolsun yinede senin burdaki yamayla oynuyorum emeğine sağlık

1 Beğeni

Merak etmenize gerek yok, Haziran-Temmuz gibi gelebilir.

1 Beğeni

Tüh be! :slight_smile: indirimlere yetişseydi iyi olacaktı. Şuanda yine indirime aldılaf oyunu. Alıp almama konusunda kararsızım. Yama çıkmazsa bir de boşuna almış olurum. Kütüphaneyi çöpe çevirmek istemiyorum.

1 Beğeni

Aslında şuanda pek bir şey kalmadı. Eğer şirketle anlaşabilirsem senaryoyu tercüme etmemeyi düşünüyorum. Çünkü yaklaşık 1000’den fazla ağır İngilizceli cümle var. Araç açıklamalarının yarısındayım. Son olarak şehirler kaldı sanırım. Umarım senaryoyu tercüme etmek zorunda kalmam.

2 Beğeni

Hiçbir şirket yarım yama istemez. Onların da bir gururu var :smiley:

1 Beğeni

Merhabalar
Bu oyun hakkında Türkçe yama çalışmanızı takip ediyor ve takdir ediyorum. Sizce ne zaman bitebilir veya %75 kapsamına ne zaman gelebilirsiniz.

2 Beğeni

Başkan Türkçe yaman harika ama senden bir ricam var. Eğitim bölümünü komple Türkçe yama yapsanda biz oyunu öğrensek :slight_smile:

2 Beğeni

Bir an önce eğitim kısmı biterse sevinirim daha oyunu öğrenemedim. :frowning:

1 Beğeni

Son Halini Atabilir misin ?

2 Beğeni

@megasteve19 yamanın son durumu hakkında bilgi verebilir misin? Dört gözle bitmesini bekliyorum. Teşekkürler.

2 Beğeni

moruk 4 gözle bekliyorum çok güzel olacak eminim. son durum nedir bırakmadın umarım oyunu steamden aldım seni bekliyorum

2 Beğeni