Transport Fever Türkçe Yama

Arkadaşlar bu Pazar yama hakkında canlı yayın açsam kimler bana katılabilir? @HasanOfke

1 Beğeni

2 Beğeni

Tüm gece yama üzerinde çalıştım ve toplamda 300 adet ad ve soyad ekledim. Ve yaklaşık olarakta 600 şehir ismi (130 tanesi kullanılabilir durumda).

2 Beğeni

şu an çevirinin yüzde kaçı tamamlandı?

1 Beğeni

İki ayrı dosya var. Oyunun menülerini vs. içeren dosya %100, geriye kalan büyük dosya ise %50 civarlarında. %40’lık kısmınıda görevler kapsıyor. %10’da son kalan araç açıklamaları. Eğer görevleri çevirmeme gerek kalmazsa yama bitti sayılır.

steam atölyede bu haliyle yayınlasan sonra devam etsen olmuyor mu?

1 Beğeni

Böyle birşey olabileceğinden emin değilim çünkü Transport Fever ayrı dil dosyalarına açık değil. Çünkü dil dosyaları direk oyunun içine gömülü ve Türkçe seçeneği yok. Şimdilik Urban Games’e attığım mailden cevap gelmesini bekliyorum. Aslında yamaya vakit ayırabilsem çevirmekten çekinmezdim ama yamayı çevirmeye başladığımda en az 1 saatim gidiyor.

Aslında bu öneri gayet güzel. Eğer Urban Games ile uzlaşamazsak bu teklifi sunabilirim. Belki bir çıkar yolu vardır.

Arkadaşlar bugün sizlere müjdeli bir haber vermek istiyorum. Normal durumda görevleri çevirmeyi gözden çıkarmıştım ama aynı mod ekibinde bulunduğumuz “Ethred” ile beraber geri kalanları çevirmeye devam ediyoruz. Umarım birkaç aya kadar bitirmiş oluruz ve oyuna eklenir.

2 Beğeni

Selamlar, çeviriyi devam ettirmiyorum. Sırf çeviri kullanıyorum diye ve birilerinden yardım alacağım dedim diye beni tersleyen birisi yüzünden. Sizden özür diliyorum. İyi akşamlar.

asd fsf fdgf e dfsdfd ssfdw

Bu kişi bu projeyi cidden güzel bir fikir ile sunmuş olan megasteve ama… Ben özet geçiyorum hatalarımı biliyorum o anlatır bir zaman size. MegaSteve ve diğer üyelerin hepsinden özür diliyorum ve ayrılıyorum. Başarılar.

1 Beğeni

asd fsf fdgf e dfsdfd d dsf

En beğendiğim taycoon oyunların başında geliyor. Tr yama keşke yapılabilseydi iyi olurdu. Üzüldüm

1 Beğeni

Dostum sadece bazı sorunlar yaşadım ben çoğu şeyi bitirdim. Yakında Türkçe sokak ve şehir isimleri ile beraber paylaşmayı düşünüyorum.

3 Beğeni

Oo ozaman iyi yeniden başlarım oynamaya en azından fs19 cıkana kadar bi eğlence olur.

1 Beğeni

gelişme var mı?

Merhaba arkadaşlar. Sizlere yamanın güncel halini paylaşmadan önce iki Kelâm etmek istiyorum. Yamaya başlarken çok büyük bir zevkle başlamıştım. Fakat daha sonrasında bana daha çok zulüm gibi gelmeye başladı. Çünkü bir yandan yapımcı beklerken bir yandan da sizler bekliyordunuz. Çok stres yaptığımı söylemeliyim. Bana yardımcı olması adına geçenlerde biriyle işbirliği yapmak istedim fakat Google Çeviriden alıp alıp koyuyordu ve üstelik yalan söylüyordu. Sonucunda beni engelledi. Neden bu kadar hantal olduğumu öğrenmeniz için yazıyorum bunları. Bundan sonraki hedefim yapımcı kabul etsin veya etmesin görevler hariç eli yüzü düzgün bir yama yapıp sizlere sunmak. Teşekkür ederim.

Türkçe Şehir, sokak ve adlar içeren yeni sürüm:

https://goo.gl/SmD8Tv

2 Beğeni

Herkeze merhabalar sayın üyeler, sayın megasteve arkadaşım ile oyunun çevirisini yapıyor bulunmaktayız.En kısa sürede İnşallah türkçe yamayı bitirip sizlere sunacağız.

4 Beğeni

ümidimi kaybetmedim bekliyorum hala türkçe yamasına saygımdan tropico 4 oynayan biri olarak büyük destekçinizim. çeviride yardımcı olamasamda çizim vs gibi bir iş olursa çekinmeden yazabilirsiniz. onun dışında bir steam grubu kursak ya da bu konuyla ilgili steam topluluğunda konu açsak süper olur buradan bildirimler takip etmesi falan zor oluyor daha çok kitleye ulaşılabilir destekte gelir.

2 Beğeni