Train Sim World - Ana Konu

yeni dlc ortaya çıktı
saltburn’de çekilmiş ingiltere’nin doğu sahilinde geçen bir demiryolu paketi olacak saltburn-yorkshire olabilir

@Neki_Oneki bilmiyorum

2 Beğeni

oynamadım ki

şifreli konuşmana gerek yok herkesin anlaması için yazman lazım :smiley:

Sand Patch Grade:
Introduced improved diesel-electric traction engine physics for the following locomotives: CSX GP38-2; CSX SD40-2; CSX AC4400CW. Diesel-electric physics have been completely reworked, with new core support code and much better adherence to the realistic performance characteristics of the locomotives. Please note that this update does not upgrade the version of the GP 38-2 in the Northeast Corridor: New York route.

Introduced improvements to sky colour balancing: clouds have been upgraded to add more depth and detail. Sky lighting has been upgraded to the same setup used on current routes, which results in less brightness and more range of colours, contributing to a more realistic look.

Fixed an issue where trains would be fully illuminated when passing through the tunnels.

Train Sim World: Tees Valley Line: Darlington – Saltburn-by-the-Sea DLC’si Çıktı!

1 Beğeni

Bu simulasyonda henüz merger route (rota birleştirme) yapılabilmiş değil. Acaba oyunda otomatik mi olacak yoksa yine eskisinde olduğu gibi uğraştıracak mı acaba. Eski sürümünde rotaları birleştirirken haritada ya şehirler birbirinden çooook uzak oluyordu ya da iç içe geçiyordu. Çünkü kordinantlar uyumsuz oluyordu. Şuan bile ecml full birleştiriliyor kaç yıl oldu. Hatta wcml için ve ayrı olarak Almanya için ayrı ekipler çalışıyor. Bazıları paylaşılıyor ama bitmek bilmiyor. Hatta belli bir yerden sonra ecml+wcml+western mainlines tümü birleştirilecek. Toplamda belki de tahminen 1000-1500 mil kadar bir harita olacak.
İnşallah TSW de de bunları görürüz. Eğer olursa 2022 gibi yapılmaya başlanır. Zaten ekiple konuştuğumda onlar da öyle diyor ama kararsızlar çünkü şuan ellerindeki projeyi bitirmek istiyorlar ve eksik birkaç rota var.

TSW benim SSD’de 113 GB yer kaplıyor. Yani Unreal oyunlar hep böyle ama sanırım hiç farklı optimizasyon teknikleri kullanılmamış. Gelen DLC’ler zaten aynı şeyleri barındırıyor. Yani aynı binayı her DLC’de defalarca kullanıyorlar ve biz bunu tekrar tekrar indiriyoruz. :d ?

sadece 32 TL değil…

1 Beğeni

trans sibiryaya rakip dfgdfg

https://twitter.com/firatklnder/status/1136902995009048578

2 Beğeni

Bu simülatör için bir yenilik şart yoksa tamamen train simulator’ın fps’li versiyonu olacak

Mesela nasıl bir yenilik gerekli?
TSW ile TS19 arasındaki farkı ayırt edemeyip, bir fark yok diyorsan oyun oynamayı bırak.

mp gibi ve ya arıza senaryoları gibi

Arıza senaryosu zaten var.

arıza senaryosundan kastım tren arızası. Yani sürdüğümüz mevcut tren arızalandığında aşağı inip müdahale etmek gibi. Joystick eklentisi gibi yenilikler.

15 Ağustos’ta oyunun ismi Train Sim World 2020 olarak değişecek, seçtiğimiz rotada 24 saat sürebilecek, daha detaylı öğretici gelecek ve detaylı puanlama sistemi eklenecekmiş ek olara ABD batı kıyısından yeni bir dlc çıkacakmış, tabi biz yine alamayacağız o ayrı.

Train Simulator (eski Rail Simulator, Railworks) ile Train Sim World’ü birleştirmişler gibi olmuş. Anlaşılan her sene attığında yeni bir mekanik daha getirecekler. Train Simulator serisinde en azından öyle olmuştu… Birazcık da olsa :smile:

Tren simülatörü Train Sim World 2020, Dovetail Games tarafından duyuruldu. 15 Ağustos’ta PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Var olan Train Sim World sürümüne daha önce çıkmış rotaları da ekleyerek yeni özelliklerle yayınlanacak.

https://www.simulasyonturk.com/train-sim-world-2020-duyuruldu/

Oyunun şu dlc sistemi beni benden alıyor. Birleştirdiler paketi artık sadece GWE vs. alamıyoruz. Hadi ana paketteki dlcleri almak istiyorum diyelim -ki istiyorum da- daha önceden alanlara indirimli sunulması gerekirdi o paketin. Aksine daha pahalıya satıldı ve o bundle da kaldırıldı eski dlcleri almak isteyen artık oyunu sıfırdan almak zorunda…

TSW 2020 için şu mergering (birleştirme) sistemi nasıl olacak artık belli olsun. TS2019 gibi yıllarca bekleyeceksek 2050 ye biter herhalde. Ayrıca Just train çalışanlarından biriyle konuştuğumda bana TSW nin harita editörü çıkması halinde elindeki mevcut rotaların özellikle western mainlines in modelleri mevcutmuş. 3 ayımızı alır diyor. Geriye kalan çimen ve detaylar zaten uzun sürecek kısmıdır diyorlar. Zaten TS2019 mevcutta western mainlines i zor kaldırıyor fakat TSW den bu sorun ortadan kalkar diyorlar. 5600 KM lik rota zaten belli. Western mainlines de 24 saat sürüş yapmak acayip keyifli olurdu. Düşünemiyorum bile.

Biraz fantastik olacak ama önümüzdeki 10 sene içerisinde Türkiyeden bir rota gelsin artık ETS2 ye bile geliyor hadi be TSW yap bi güzellik :wink: