Train Sim World - Ana Konu

Burası da Dovetail Games’in Unreal oyun motoru ile geliştirdiği yeni devasa tren simülasyonu Train Sim World için ayrıldı.

CSX Heavy Haul sonrasında çoklu güzergah paketi ile birlikte tekrar çıkış yaptı. Artık PC, PS4 ve Xbox One platformlarından satın alınabiliyor.

https://www.simulasyonturk.com/train-sim-world-pc-ps4-ve-xbox-one-platformlarina-cikti/

Train Sim World için haberler kategorisi https://www.simulasyonturk.com/kategori/train-sim-world/

Son çıkacak olan DLC
https://www.simulasyonturk.com/train-sim-world-icin-great-western-express-dlcsi-geliyor/

Konu üzerinden tartışmaya, bilgi alışverişine devam edebiliriz.

2 Beğeni

Çufçuf fikrini beğendim, güzel olmuş. :smile:

Vagonlarda yolcuların hareketsiz olması bir şeyi değiştirmez. Diğer özelliklerden taviz verilmesin de :smiley: 13 eylül doğum günüm 14ünde çıkacak :smiley: bakalım Dovetail hediye gönderecek mi?

amtrak ziyareti yapılmıştı gelir zaten :smiley: neyse haftaya çufçuf yapıyoruz

Kategorisi İstasyon olarak değiştirildi.

İyi oldu … çufçuf neydi ? :smile:

1 Beğeni

Bize 31,86 TL :smiley:

Yolcu olarak binip dolaşma hoş olmuş. Kafa dinlendirir. Sen böyle yazınca oynayasım geliyor.

1 Beğeni

Hayda bundle işine bak :smiley:

23 TL iyimiş salak gibi diğerinden alacaktım.

1 Beğeni

Şu grafikleri biz alamıyoruz.

1 Beğeni

Şu yolcu DLC’si çıksa da oynasak :slight_smile: … Şu oyunun değer görmemesi üzüyor cidden . Milletin aklı ancak ETS2’de tırlara faça çekmeye falan gidiyor. Allahtan oyunda façalı trenler falan yok :smiley: .

3 Beğeni

Aslinda hep bir tren simulasyonu oynamak istemisimdir ama soldan seytan yaklasiyor ve diyorki sadece raydan giden bir oyuna para mı vereceksin diyor :smiling_imp: :joy:

1 Beğeni

Simdi yarin cikacak ama yayin olmaz cumartesi de ets2ye ayirdij bu hafta boyle geciyor belki pazar gunu dayanamayip acarim ertesi gun okullar acilsa da bir sey fark etmez

Fernbusda ayna sıkıntılıydı ama zamanla çözüldü. Harita tasarımını daha çok merak ediyorum. Sonuçta lokomotif vagon modellemeleriyle zaten gönlümü fethettiler ama çevre tasarımı CSX’de hep dağ kırsal alan olduğundan pek bir şey göremedik ve şehir içlerine geldiğimizde kasması saçmalaması keyfini kaçırmıştı.

1 Beğeni

Train Sim World: Great Western Express çıktı. Yarın alıp oynamaya başlayacağız. Şu an vaktim yok.

çok oynamak istiyorum şu an ama hiç takatim kalmadı sen yazıyorsun ben okuyorum sadece :smiley: yarın geçsin bi oynamaya başlayacağım kendime geleyim sevindim güncellemeyi zaten indirdim ama dlcyi henüz almadım

Pazar günü canlı yayın yapmamızda bir mahsur olmaz. Cumartesi yani yarın ETS2 olacak.

2 dk. girip bakatım akıcılık iyi fps yüksek ama kamera geçişlerinde hala takılması geç yüklenmesi sorunu devam ediyor.
Çok çok iyi olmuş diyemem ama fark var. Belki sıkıntı yaşayan kişiler biraz daha iyi oynayabilir.

gölge ve efektleri ortadan yükseğe alıp girdim yarın daha farklı ayarlar denemeye başlarım pazar günü de yayında konuşuruz :smiley:

Güzel olmuş gibi. 15 tatilde alirim artık ^^ . Malum okul başlıyor.

Okul mu ? Oda ne ? :sushing_face: :grin: