Formula 1 Kulübü

Ok gibi (:bow_and_arrow:) mübarek :rofl: :joy:

1 Beğeni

formula e, f1 pistinde yapılsa fan boost olayı yüzünden en az f1 kadar popüler olur.

2 Beğeni

Aslında FE güzel. Sadece yarış yapılan pistler sıkıcı ve araçlar F1’e göre çok yavaş olduğu için insan izlerken sıkılabiliyor :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Araçlar hem yavaş hem de dandik. Ses yok ruh yok. FE izleyenin kendine saygısı yoktur. :smiley:

2 Beğeni

FE tamamen bir testbed. Gelecekteki yol araçları için bir sürü teknoloji orada deneniyor. Ayrıca savaş anlamında çok çetin bir yer. Evet, F1’e göre yavaşlar ancak geçişler ve savunmalar çok heyecanlı oluyor. Normal F1 araçlarına göre küçükler, pistleri de dar. Ondan dolayı çok güzel anlar çıkabiliyor. FE bence yabana atılacak bir seri değil. Önü çok açık ve yüksek ihtimal bir yerde F1’i yakalayacaktır. Ancak ses konusunda yakalayamaz orası kesin. :slight_smile:

3 Beğeni

F1 2022 Motor Sesleri, serisini başlıyoruz. Sezon sonuna kadar düzenli olarak ses kayıtları gelecek. Sonunda ise oylama ile en güzel sesleri seçicez. :slight_smile:

Part 1:

4 Beğeni

:pleading_face:

1 Beğeni

Hızın, karizmanın ve McLaren’nin öz oğlu.

2 Beğeni
1 Beğeni

Sebastian Vettel zu Audi F1 Team :writing_hand:

1 Beğeni

Bundan sonra modumuz: Bitte schön, Sehr schön, Alles gut, Wir lieben F1! olsun :rofl: :upside_down_face:

1 Beğeni

Haas’ın miami gp race week posterini rawe ceek olarak değiştirecek babayiğit var mı, ben fikri ürettim de yapma kısmına üşendim photoshop’da :rofl:

2 Beğeni

:eyes:
https://www.instagram.com/p/Cc0IbDXg5Kh/

Müziği bulabilen varsa ilgili konuya atabilir mi. :slight_smile:

3 Beğeni

Tarihin ilk Miami GP’nin sıralama turunda Ferrari ilk çizgiyi kapattı. Red Bull’lar ikinci çizgide, Max yaptığı hata ile pole’ü kaçırdığını söyledi. Valtteri, yine Mercedes’leri geçti.:slight_smile: Alpha’lar iyiydi, fakat Dani’ye üzüldüm açıkçası. Mercedes’in güncellemeleri ne denli çalışacak sanırım yarın görücez.

2 Beğeni

Üçtür böyle oluyor bakalım daha ne kadar sürecek :slight_smile:
Perez de free podyumu elinin tersiyle itti.

2 Beğeni

Herkes Miami’de galiba :slight_smile:

2 Beğeni

Evet hocam Miami’deydim hatta Max P1 olunca bayılmışım sağolsun McLaren’ci bir hocam beni hastaneye atmış şimdi gözümü hastanede açtım :yawning_face:

3 Beğeni

O benim. :grinning:

2 Beğeni

İlk Miami yarışı fena değildi. Mercedes’i yakında görücez…Fazla yorum yok. (McLaren :frowning:)

2 Beğeni

Gizli bir Hamilton’cu olduğum ortaya çıktı sanırım :smiley:
(bu arada rankı 1-10 arası olanların hepsini seviyorum)

2 Beğeni