Formula 1 Kulübü

Pilot sıralaması: F1 Drivers 2022 - Verstappen, Hamilton, Leclerc and more
Takım sıralaması: F1 Racing Teams 2022 - Ferrari, Mercedes, Red Bull and more

İzlemek isteyenler için Türkçe yayın hakları S Sport TV’de.

7 Beğeni

Ya dünkü yarış neydi öyle :smiley:

Mercedes’i tutmama rağmen çok güzel bir yarıştı Vettel’e helal olsun 20. sıradan başlayıp 2. oldu.

1 Beğeni

Kaymadan gidenler aldılar puanları onlara da helal olsun. Resmen Red Bull günüydü, Honda da 2 aracını podyuma çıkarttı. Verstappen hem birinci oldu, hem en hızlı turu aldı hemde günün pilotu seçildi.

Ferrari pit ekibi üst üste hatalar yaptı her zamanki gibi. Size de geçmiş olsun talihsizlik üzerine talihsizlik. Yalan yok sevinmedim değil :joy:

Bu arada bende meşrubatçıyım :smiley:

ben williamcıyım hep kaybeden :joy: dsfdsfs bu kirli düzende üst sıralara çıkamıyorlar

1 Beğeni

Kazayla 1 puan aldınız tebrikler :joy: Alfa Romeo’lar 30 saniye ceza yediler nedense. Çünkü Hamilton puan alamayacaktı(!)

1 Beğeni

Günümüz ve 50’ler pit stopu :rofl:

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.24130-6/10000000_949562455375806_4873565775452653500_n.mp4?_nc_cat=100&efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6Im9lcF9oZCJ9&_nc_oc=AQmuPh-rJ427rWu7JB-sklBw5YNVcCXd4gz0tk8NnO-S4QiXT2HDkckqlo2pwQLYp6o&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=a9d44c787f3b75b52f735b5afedb48a4&oe=5DA00C42

Edit: Bu pit olayında fena çuvalladı Mercedes. Rebull 1.88 saniye ile yine dünya rekoru kırdı :smiley:

Ve en önemlisi ise: Mercedes F1 Drive to Survive isimli belgesele sadece bu yarışlık garajlarını açmıştı :joy:

2 Beğeni

Versthappeni günahım kadar sevmesem de Sonuna kadar redbullcuyuz :slight_smile:

Adamdan ne istiyorsunuz yahu :smiley: ben has meşrubatçı ve Verstappen’ciyim. Yarışa renk katıyor, siz adamı sevmiyorsunuz. Son yıllarda böyle heyecanların yaşamamızın sebebi Verstappen. Değerini bilin.

Pilotluğuna diyeceğim yok zaten adam fena yarışıyor. Ama karakteri çok uyuz egoist bencil formula 1 benim sayemde var havalarında :slight_smile:

1 Beğeni

Hulkenberg’e sempatim yok ama şu görüntüler beni üzdü :cry:
https://twitter.com/F1tutkumuz/status/1155902465985994752?s=20

Düzen bir yere kadar Claire ablamız içine etti, parayı verenin düdüğü çaldığı takıma dönüştü, dün Russel “yumuşak lastik takalım” dedi dinlemediler dinleselerdi Stroll gibi üst sıraya çıkacaktı, mali durum belli sezon arası Russel’ı yollayıp Ocon’u veya yedek sürücüsi Latifi’yi alıp yapılanma içine girmeliler yoksa bir daha zor toparlanırlar.

Dün duvara gömen sıralama tablosunda saniyeler içinde düşüyor tabloda sıra Kubica’ya gelince 30 saniye bekliyoruz. :joy:

1 Beğeni

V8 atmosferiik motorlar geri gelsin 2021’de.

F1’de 2021 yılında olması beklenen bazı değişiklikler hakkında güzel bir video

1 Beğeni

Gelmeme sebebini anlamış olduk.

1 Beğeni

Ama geçen aylarda cumhurbaşkanlığı himayesi altına alınıp F1’e katılımı söz konusu diye haberler çıkmıştı.

pist saçma sapan yerde, bilet fiyatları o zamanın alım gücüne göre bile pahalıydı, tribünler boş kalmasın diye f1 hayranlarına değil malum kitleye bilet dağıtıldı, devlet getirisinin çok daha fazla olacağını bilse paraya en ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde çıkarır parasını verir ama ödediğimizden daha fazlasını kazandıracak organizasyonu yapmayı beceremeyiz, dediğim gibi pist yanlış yere yapıldı kim bilir kimin arazisiydi ki yapıldığı tarihte dutluktu şimdi biraz daha iyi, boğaziçi gibi muhteşem bir yere sahibiz pisti dağ başına yapıyoruz.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/kriz-formula-1-i-en-cok-istanbul-da-vurdu-11816293

1 Beğeni

itibardan tasarruf olmaz… badem bıyıklı kadrosunun olsaydı 30 değil 300 milyon dolar olsa gelirdi

1 Beğeni

F1 menejerlik oyunu indirime girmiş, atölye modları ile bu sezonu oynayabiliyorsunuz, tek eksisi pistler gerçek değil, f1,f2,f3 var, dlc alırsanız gt yarışları mod yüklerseniz moto gp yarışlarını da oynayabiliyorsunuz, f1 hayranlarına ve Binotta’ya tavsiye ederim güzel oyun.