Formula 1 Kulübü

:eyes:
https://www.instagram.com/p/Cc0IbDXg5Kh/

Müziği bulabilen varsa ilgili konuya atabilir mi. :slight_smile:

3 Beğeni

Tarihin ilk Miami GP’nin sıralama turunda Ferrari ilk çizgiyi kapattı. Red Bull’lar ikinci çizgide, Max yaptığı hata ile pole’ü kaçırdığını söyledi. Valtteri, yine Mercedes’leri geçti.:slight_smile: Alpha’lar iyiydi, fakat Dani’ye üzüldüm açıkçası. Mercedes’in güncellemeleri ne denli çalışacak sanırım yarın görücez.

2 Beğeni

Üçtür böyle oluyor bakalım daha ne kadar sürecek :slight_smile:
Perez de free podyumu elinin tersiyle itti.

2 Beğeni

Herkes Miami’de galiba :slight_smile:

2 Beğeni

Evet hocam Miami’deydim hatta Max P1 olunca bayılmışım sağolsun McLaren’ci bir hocam beni hastaneye atmış şimdi gözümü hastanede açtım :yawning_face:

3 Beğeni

O benim. :grinning:

2 Beğeni

İlk Miami yarışı fena değildi. Mercedes’i yakında görücez…Fazla yorum yok. (McLaren :frowning:)

2 Beğeni

Gizli bir Hamilton’cu olduğum ortaya çıktı sanırım :smiley:
(bu arada rankı 1-10 arası olanların hepsini seviyorum)

2 Beğeni

:racehorse:

1 Beğeni

1 Beğeni

3 Beğeni

bu Alanso size ne etti?

2 Beğeni

Ben Alonso’yu çok seviyorum ama nedense rankı 7’ye düşmüş :thinking:

1 Beğeni

Part 2:

2 Beğeni
1 Beğeni

Mercedes şaşırttı, çok tartışılan Aston Martin’in B versiyonu aracı sanırım pek işe yaramamış gibi gözüküyor. Fernando’nun laneti devam ediyor, Haas’lar çok iyiydi öyle ki Mick ilk defa Q3 gördü. Bakalım yarın ne olacak…

2 Beğeni

Part 3:

2 Beğeni

Alonso tek kelimeyle muazzamdı, Mercedes tekrar oyuna dönebileceğini gösterdi. McLaren, güncellemeleri anlamaya yönelik bir test geçirse de yine de puan almayı başardılar. Valtteri, bir kez daha geri kalanların en iyisi olmayı başardı. Seb, puanın ucundan döndü. George vs Max, kapışması güzeldi, Charles güç ünitesi sorunu ile yarış dışı kalınca, Max liderliğe oturdu.

1 Beğeni

Güzel bir etkinlik :grinning:

Ayrıca…:slight_smile:

2 Beğeni

Hadi inşallah

2 Beğeni