Formula 1 Kulübü

Video silinmiş hocam :confused:

1 Beğeni

Yok silinmemiş, sadece YouTube’dan izlenebiliyor.

Edit: Linki YouTube uygulamasından alınca öyle gözüküyor ama tarayıcıdan alınca düzeliyor.

1 Beğeni

Tamam şimdi gözüküyor hocam :slightly_smiling_face:

McLaren’in Miami liverysi :heart_eyes:

1 Beğeni

Bütçe kısıtlaması varken piste özel boyama yapmak ne kadar mantıklı? Yoksa bu harcamalar bütçeye dahil değil mi?

1 Beğeni

Yanlış bilmiyorsam arabanın tüm yüzeyleri her yarıştan önce tekrar boyanıyor, ama takımların arabayı hafifletmek için her yerindeki boyaları azalttığı bir dönemde böyle bir livery yapmak ne kadar gerçekçi bilmiyorum. Miami’de bunu görsek bile daha boyası azaltılmış bir halini görebiliriz veya direkt piste normal papaya McLaren livery’si ile de çıkıp bunu bir tanıtım arabasının üzerine yapabilirler emin değilim

1 Beğeni

Gen 1 + Gen 2 = Gen 3

2 Beğeni

:joy: :joy: :joy:

FRcsfykXwAAtgks

2 Beğeni

Ok gibi (:bow_and_arrow:) mübarek :rofl: :joy:

1 Beğeni

formula e, f1 pistinde yapılsa fan boost olayı yüzünden en az f1 kadar popüler olur.

2 Beğeni

Aslında FE güzel. Sadece yarış yapılan pistler sıkıcı ve araçlar F1’e göre çok yavaş olduğu için insan izlerken sıkılabiliyor :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Araçlar hem yavaş hem de dandik. Ses yok ruh yok. FE izleyenin kendine saygısı yoktur. :smiley:

2 Beğeni

FE tamamen bir testbed. Gelecekteki yol araçları için bir sürü teknoloji orada deneniyor. Ayrıca savaş anlamında çok çetin bir yer. Evet, F1’e göre yavaşlar ancak geçişler ve savunmalar çok heyecanlı oluyor. Normal F1 araçlarına göre küçükler, pistleri de dar. Ondan dolayı çok güzel anlar çıkabiliyor. FE bence yabana atılacak bir seri değil. Önü çok açık ve yüksek ihtimal bir yerde F1’i yakalayacaktır. Ancak ses konusunda yakalayamaz orası kesin. :slight_smile:

3 Beğeni

F1 2022 Motor Sesleri, serisini başlıyoruz. Sezon sonuna kadar düzenli olarak ses kayıtları gelecek. Sonunda ise oylama ile en güzel sesleri seçicez. :slight_smile:

Part 1:

4 Beğeni

:pleading_face:

1 Beğeni

Hızın, karizmanın ve McLaren’nin öz oğlu.

2 Beğeni
1 Beğeni

Sebastian Vettel zu Audi F1 Team :writing_hand:

1 Beğeni

Bundan sonra modumuz: Bitte schön, Sehr schön, Alles gut, Wir lieben F1! olsun :rofl: :upside_down_face:

1 Beğeni

Haas’ın miami gp race week posterini rawe ceek olarak değiştirecek babayiğit var mı, ben fikri ürettim de yapma kısmına üşendim photoshop’da :rofl:

2 Beğeni