Formula 1 Kulübü

Hamilton corona mı olmuş nerede göremiyorum.

2 Beğeni

Bir anda 2020’ye geri döndük awk

2 Beğeni

kafayı yiyeceğim, bu haftayı unutalım geçsin

1 Beğeni

Hamilton 14. sıranın tapusunu almış.

1 Beğeni

redbull sonuna kadar haketti, ferrari sıvadı

2 Beğeni

FIA’nın ısrarla DRS açmaması bir yana cidden Ferrari kendi eliyle verdi. Sainz’ın pek bir suçu yok sanırım karambole gitti. Ama pitler, ardından Leclerc’in hatası. Max için kolay bir yarıştı. Gözüm Russell üstündeydi şahsen ve Mercedes’in geleceği için iyi bir seçim yapmış olduğunu anladım. Cidden hızlıydı arabayı sezon başından beri olduğu gibi öne taşıdı ve Bottas’a karşı çok iyi savunma yaptı. Lewis’in ne yaşadığını bilmiyorum yorum yapamayacağım. Norris ise felekten bir podyum aldı. 2 hafta sonra Miami’de görüşürüz.

3 Beğeni

Aslında Sainz’in yarışın başında gitmesi Red Bull’a yarışın müjdesiydi. Bu sayede Perez Max ile arasında ara açtı ve Leclerc’i arkasında tutabildi. Böylece Max hiç bir baskı hissetmeden rahat rahat yarıştı. Leclerc ise hem Ferrari’nin evinde olma baskısı, hem tek kalması sebebiyle hata yaptı.

3 Beğeni

Harika bir haftasonu oldu. Grand slam ve double podyum. :slight_smile: Ufak güncellemeler işe yaramış. Newey F1 arabası yapmasını çok iyi biliyor.

1 Beğeni

Hangi takımlar için yorum yapsam bilemedim ama Lando :heart_eyes:. Red Bull için bundan daha iyi bir sonuç olamazdı. Ferrari çuvalladı. Fernando’nun üstünde bir lanet var herhalde. Dani için çok üzüldüm. Aston Martin iki araç birden puan aldı. Ayrıca Williams, George’u bu sıralar mumla arıyor. Kevin, istikrarlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bir de, Yuki ve George karambolden en şanslı şekilde çıkan isimlerdi. Gerçekten kimin veya hangi takımın, ne zaman ve hangi yarışta puan alacağını kestirmek çok güç ama onun dışında güzel bir hafta sonuydu. Bakalım Miami’de ne görücez. :slight_smile:
@AtaKaptan George, Lewis’e kıyasla daha iyi yarışıyor gibi gözüküyor şuan. Ayrıca Mercedes öndeki aracı takip etmekle veya geçmekte çok zorlanıyor.
@Nomrukan Checo, Charles’a karşı bu yarış hiç zorlanmadı.

2 Beğeni

Hocam çok sıkı bir F1 izleyicisi değilim. Hatta son izlediğim dönemlerde Red Bull ile Vettel fırtınası vardı. Yarışta gördüğüm ise Max arayı açıp giderken Perez o kadar sıkmadı kendini. Sadece Leclerc’in önünde bir engel gibi oldu. Leclerc yer yer farkı yarım saniyenin altına indirse de bir türlü geçemedi. Hatta gördüğüm kadarıyla Perez’den daha erken fren yaptı hep. Belki Leclerc zorla(ya)madı ama plan bence Perez’in Max’i rahatlatmasıydı.
Bir de Schumacher’in ilk puanını almasını görmek istiyorum. :smiley:

1 Beğeni

Meşrubat Racing’ci hocalarımı kutlarım bu hafta sonu çok iyiydi Red Bull. Maksimum puanla ayrılmak güzel olsa gerek. Bahrain’den biliyorum :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Zaten Mercedes geçiş yapamayacağını anladığı veya daha hızlı gidemediği için sanırım Russell defans moduna geçti.

1 Beğeni

Ricciardo-Gasly
Piastri-Latifi
Vettel-Sainz (%0.22)
Schumacher-Bottas
Norris-Hamilton
Aklıma başka bir ihtimal gelmiyor :thinking:

2 Beğeni

Alonso - Perez :eyes:

1 Beğeni

Zamanında içecek markasından F1 takımı mı olur demeseydi şuan 7 şampiyonluğu vardı :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Doğruyu söyle!
Sen Eyşan’ı geri istiyorsun…

images.jpeg-46

1 Beğeni

Geleceğin Efsanesi
Kendi zamanının Efsanesi
Tüm zamanların Efsanesi :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Rekorlar kırılmak için vardır

2 Beğeni

-Michael Schumacher :slightly_smiling_face: