Thrustmaster T16000M Joystick & TWCS Throttle & TFRP T.Flight Rudder Pedals Deneyim ve İncelemeler [Ana Konu]

Farming Simulator 19 - Thrustmaster T16000M Joystick İncelemesi

1 Beğeni

Merhaba

Hasan Bey, bir kaç kere belirttiniz zaten Force3d ile T16000M arasında dağlar kadar fark var dediniz tamam ama Saitek X56 da var biliyorsunuz, yani fiyat farkı var tamam ama madem böyle bir cihaz alımı yapacağız almışken X56 alsak olmaz mı diye düşünmediniz mi mesela?

1 Beğeni

evet ama herkesin o kadar parası yok? :smiley: zatne onu almamız lazım oynamak için benim niyetim burada biraz öğrenip daha sonra bunlara geçmek ama o zamana kadar da gaz kolunu alırım belli olmaz yani şartlar ne gösterir ama tek gerçek logitech extreme 3d pro joystick uzak durulması gereken bir cihaz :frowning:

Merhaba

Bendeki extreme de değil, eski versiyonu… bu joystick ilk elite dangerous taki general joystick olarak gözükmesi ile canımı sıktı. Flight Sİmulatör de de çok iyi değildi. Sizin yazınızı Farming Simulatör ve Arma için görünce tamam dedim yolun sonu…

Ben hep X56 da takipte idim. T16000 sayenizde dikkatimi çekti. Bir de ETS2 ve ATS içim Logitech Momo Racing ten kurtulmaya çalışıyorum.

Tecrübeleriniz gerçekten çok yarar sağlıyor. Artık döviz kuru, bendeki paranın miktarı dengesi ile yapacağız bir şeyler…

Çok sağolun…

1 Beğeni

500tlye satılıyor ilginç :smiley:

1 Beğeni

özlemişssinizdir

Bi DCS World gelmedi :frowning:

aahaha izlerken ben de fark etmiştim

Thrustmaster Türkiye ile iş birliğine başladık. Throttle yani gaz kolu gönderiyorlar. Diğer ürünlerin gönderimi için genel merkezden onay alacaklar. Sanırım Cuma gününe kadar gaz kolu elimde olur.

2 Beğeni

mfs20 için küçük hazırlıklar :slight_smile:

kargo gelmiş ancak eve getirirler mi :smiley: belirsiz akşam izlenimleri yazarız

şu an arma3’te takılıyorum

bu bana yeter beya :smiley: ama yoke sistemi kuracaktım mfs çıkınca

2 Beğeni

Simulasyon Turk on Instagram: "Teşekkürler @thrustmaster.turkiyedist Thrustmaster T16000M joystick için gaz kolu TWCS Throttle geldi! ✈️ Thrustmaster ürünlerini 🚁gelbura.com'dan satın alabiliyorsunuz. Gaz kolunun videosunda görüşmek üzere... Microsoft Flight Simulator çıkana kadar gereken her şeyi topluyoruz. Özellik tanıtım videolarının 3 - 4 - 5. Bölümlerinin çevirileri tamamlandı. Yarın Aerodinamikler bölümünün çevirisini okuyacaksınız. #hasanmaster #Thrustmaster #t16000m #joystick #flightsim #flightsimulatorx #flightsimulator #MicrosoftFlightSimulator #thrustmastertürkiye"

1 Beğeni

Gaz kolu videosu yarın geliyor şu an hazırlık yapıyorum. Joystick ile birlikte arma3te göstereceğim diğerlerini kurmam için m2 ssdnin haftaya gelmesi gerek.
videonun girişinde cihazı yakından tanıtmak için telefonun kamerası ile tuşlarını vs. göstericem kızağını da görürsünüz yakından arma3te tek motorlu uçak ve helikopterle kısaca gösteririz

şu an senaryo görevinde kara şahinle indirme bindirme yapıyorum gaz kolunun hassasiyeti sayesinde çok daha iyi oluyor :smiley: yani mazeretin kalmıyor kötü kullanmak için :smiley:

1 Beğeni

Thrustmaster TWCS Throttle İncelemesi /w T16000M Joystick

X56 değil de x52 pro alıp denemeyi düşünüyor musunuz? Gözüm onda ama imkanlar t16000m’e yetiyor :rofl: Parasını hak eden de bir ürün.

Ek olarak War Thunder için üç araç tipini de deneyecek misiniz?

saitek almayacağım yani tercihim o olmaz logitech firmasının da pek umrunda değil daha önce iletişime geçmiştik bir süre bile olsa test edelim diye pek iplemiyorlar twitterdan falan herkesin önünde paylaşmak laf yapmak lazım
thrustmaster ile görüşüyoruz bakalım diğer hotas x modellerinden biri video için gelebilir + hotas warthog olayını da konuştuk global merkez onaylarsa olabilir ama şu an değil direksiyon seti için de talep ettiğimiz şeyler var :smiley:
ama mfs çıkana kadar öyle ya da böyle olacak
honeycomb yeni bir yoke sistemi çıkarmıştı onu almak istiyorum

1 Beğeni

arma 3 fena halde baydı beni şu an

@Furkan war thunder mı oynarım world of tanks, world of planes bilemedim
tank kullanımı da oluyor yapanlar var böylesi daha iyi olur zaten nişangahı falan dpade atadım mı bitmiştir diğer geri kalan kontroller için de tuşlar var

1 Beğeni