Thrustmaster T16000M Joystick & TWCS Throttle & TFRP T.Flight Rudder Pedals Deneyim ve İncelemeler [Ana Konu]

Benim alma işi yalan oldu, artık başka bahara :smiley:

ARMA 3’te Kara Şahin UH-60 ile bugün videolara başlıyorum. F1 yarışından sonra çekmeye başlayacağım. Yayından önce paylaşırım gibi :smiley: Bayadır girmiyorum özledim. Rastgele görev çıkaran modla Altis haritasında oynanacak. Bağlantılarını konuda eklerim.

2 Beğeni

hazırlanın :smiley: montajdayım yalnız videonun sonu :smiley: neyse izlersiniz

2 Beğeni

Yarış diyorsun da ilk iki bir türlü değişmiyor :slight_smile: heyecan kalmadı artık.

kesin helikopteri yere çaktı bak :joy: :joy:

sonunu izlemedim geçeyim dedim artık videoya gene mi aynı bitti yav :smiley:

2 Beğeni

Maalesef evet. Ferrari saçma hatalar yaptı yine, Red Bull’um 3. oldu :smiley:

montaj yapıyorum arkada çıkan şarkıya bak :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

şu uçak uçurduğunu sananların havası kibri kadar hiçbişey yok :smiley: ulan alt tarafı oynuyorsun 1 haftalık eğitimle herkes aynı şeyi yapabiliyor nedir bu sürekli bir şekilde girmeye çalışanları engellemek???
hayır yani videoyu çeken benim :smiley: sizin harcamadığınız kadar emek harcadım ben simülasyon oyunları için dsfsdfsdf

mülteci taşıma ile seriye devam edeceğiz :smiley:

2 Beğeni

Kime kızdın reis :slight_smile:

Dışarıda insanlar gidip 50 euro verip direkt bu veya daha farklı modelini alıyor biz burada Logitech Extreme 3d pro joystick tercih edilmeye mahkum bırakıldık. Thrustmaster hiç iplememiş. Halbuki fiyatlar aşağı yukarı aynı TR piyasasında daha yaygın olsaydı millet gerçeğin farkına varacaktı. Logitech Extreme 3d pro joystick ile yıllardır uçuyor kullanıyor olmanız bir şeyi değiştirmiyor. Bir cihaz kötüyse kötüdür sonuçta kullandığım iki joystick de yeni çıkan bir ürün değil. Yabancı sitelerde ikisini karşılaştırmayı veya sormayı deneyin :smiley:

elimin altında ikisi olmasa tamam diyeceğim de yani siz şimdi istediğiniz kadar uçun t16000m ya da başka bir modeli kullandığınızda gerçeğini anlarsınız
ben kendime kızıyorum ve pişmanım almadığım için

2 Beğeni

Tam almaya karar verdim dolar fırladı.

bugün yine olaylar olaylar :smiley:
Thrustmaster’dan para talep edicem acilen 5 bin dolar göndermesi lazım Logitechçilerin içine kurt düşürdüm sdfsdfsdf :rofl::rofl::rofl::joy::joy::joy:

2 Beğeni

ARMA 3 AMBULANS HELİKOPTER - Thrustmaster T16000M Joystick #2

DCS istiyoruz mamdinim. Üzüyorsun bizi :frowning:

1 Beğeni

abe başka uçak yok orada bilmiyom diyom ya :smiley:

2 Beğeni

Daha geçen tüm uçaklara %50 indirim yapıldı. Su-27 lisansı çoklu kullanılabiliyor size tahsis edebilirim :slight_smile:

off offf
şu gaz kolu için bağış toplasak kimse vermez demi?

2 Beğeni

FS19 için kontroller dosyası

Thrustmaster T16000M ve Logitech G920 kontrollerini getirmektedir.
İndirmek için buraya tıklayın.
7zip programı gerekir.

Belgelerim/My Games klasöründe Farming Simulator 19 içinde değiştirilecektir. Yüklemeden önce kendi dosyanızın yedeğini alabilirsiniz.

1 Beğeni