The BUS "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Yer alacak otobüslerin gerçek fotoğrafları

4 Beğeni

tml ve aerosoft oyunlardan pek bir şey beklemeyin., omsi’nin takımı ayrı olduğu çok belli oluyor lotus çıkacakdı kaldı galiba.

Hayır, yapılmaya devam ediliyor.

Nerdesin üzümlükekim :confused:

The BUS için Alpha Build videosu paylaşıldı.

şehir harbi güzel videodan mıdır nedir görüntüde takılmalar var
TheBus kalıcı isim olmayacaksa kullanılmamalı sonra seonun için ediyor

3 Beğeni

Keşke sadece şehir içi değil de şehirler arası da olsa yani Fernbus ve Tourist Bus karışımı olsa güzel olacak gibi. Tabii ki optimizasyon ve fizik en önemlisi. Bakalım bekleyip göreceğiz.

1 Beğeni

Umudum yok.

The Bus için alpha sürümünden teaser videosu paylaşıldı https://www.simulasyonturk.com/the-bus-icin-alpha-surumunden-teaser-videosu-paylasildi/

1 Beğeni

Boş. Yani ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım, Fernbus, Tourist Bus, The bus, ööööyle gidiyorlar…

Şaka maka adamlar bu konuda tekel olma yolundalar

1 Beğeni

adamlar benim hayalimi çalmışlar ama ben yinede türkiyede geçen bir oyun yapacağım

Biraz erken fark etmişsin kanka…

1 Beğeni

aslında farketmiştim ama forumda üyeliğim yoktu

27-28 Ağustos 2020’de gamescom 2020 dijital olarak düzenlenecek. Aerosoft da NextSim 2020 isimli bir konferans düzenleyecek. TML Studios da bu kapsamda The Bus isimli projesini tanıtacakmış. Yani yeni gelişmeleri önümüzde ay alabileceğiz.

4 Beğeni
2 Beğeni

The Bus, Steam’de listelendi. Erken erişimin farklı aşamalarında farklı özellikler gelecek mesela multiplayer en son aşamada geliyor. Modlama da gelecek. Gelişmeleri akşama doğru aktarmaya başlarız. Bugün SiSL ile buluşucaz :slight_smile:

9 Beğeni

bazı şeyler aynı ama fark büyük
trafik araçları ve ortam çok güzel olmuş
ciddiyet katmış
multiplayer olayının son aşamada gelecek olması üzücü ama daha derli toplu oyun için bu şart
5 yıllık unreal deneyiminin meyvesini The Bus’ta göreceğiz

16 Beğeni

Bence artık tek eksikleri fizik ve optimizasyon sorunu kaldı. Daha alpha sürecinde o kadar hatalar vs. olur. Ve dikkatli bakarsanız sanki bir otobüs şoförünün çektiği vlog gibi izliyorsunuz. O kadar gerçekci olmuş bence.

5 Beğeni

Ben çok beğendim inşallah bu gelişmeleri fernbus’ta da görürüz. Ama benim bu oyunlarda takıldığım bişey var araç fren yapınca bakış açısı çok aşağıya eğiliyor vites değişimlerindede yaşanıyor bazen bu. Bi çözümğ falan var mıdır bunun ayarlardan vs?