The BUS "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Ben Fernbus’ın hiçbir zaman bu kaliteye geleceğine ne yazıkki inanmıyorum.

The Bus ortaya çıktı! Tüm özellikler, Erken erişim yol haritası, multiplayer ve daha fazlası… https://www.simulasyonturk.com/the-bus-ortaya-cikti-tum-ozellikler-erken-erisim-yol-haritasi-multiplayer-ve-daha-fazlasi/

9 Beğeni

Gelmemesi daha iyi en azından bu oyunla ilgilenirler. The Bus ile 3 tane oyun olacak ellerinde,buda çoğu şeyin geç gelmesi anlamına gelir.

Her oyunun kategorisi farklı olduğundan bir oyunla ilgilenmek olmamalı,ama bu ekibin sonucu da dediğin gibi olacak zaten. İdare edemeyecekler.

1 Beğeni

Conecto Gelirse Güzel Olur

Gelmemesi daha iyi derken biz alanların suçu ne
Arka bahçemizde para ağacı yok yeni oyun yapacaklarına önceki çıkardıkları oyunları gelistirsinler
fernbusu geliştirmeyi bırakıp zırt pırt yeni oyun çıkarıp onlarla ilgilenirlerse her gün ana avrat soverip

Oyunu bende aldım kardeşim. Benim söylemek istediğim şu
Bi kişi 5 işi birden tam manasıyla yapamaz.

Yapamayacaksa başlamasın o zaman öyle bir mantık yok. Sadece Fernbus’a gelmez keşke gelse. Direkt getirmemelerini istemek zaten anlamsız. Ekibin rahatlığını biliyoruz hepimiz zaten.

Güzel duruyor ancak beklentiye girmemek gerekir. Sürüş hissiyatını ve optimizeyi artık oturturlarsa bu iş tamam. Az da olsa umudum var, bakalım…

onların yapmış olduğu yayının altına da yazdım her yaptıkları yayının altına yazmaya da devam edeceğim yakın zamanda da mail atacağım verin paramı oyunlarınızı başınıza çalın diye

1 Beğeni

bu oyundan ağır bir şekilde omsi havası alıyorum inş omsideki atmosferi bu oyunda görebiliriz.sesler konusunda daha gerçekçi şeyler yapılırsa beni kazanır bu oyun.

2 Beğeni

2 Beğeni

hadi inşallah bakalım neler olacak

1 Beğeni
7 Beğeni

acaba bunları daha çok mu işlevsel hale getirecekler.

The Bus valla güzel geliyor inşallah şu fernbus ı ve diğerlerini alt eder tek olur omsi 2 hariç bekliyoruz takibe devam.

Hasan Abi ne zaman çıkcak biliyormusun
Ve ne zaman sana gönderecekler sana oynama videosu çekersin diye

4 Beğeni

lan bu ne ets 2 grafik güncellemesi almanya part 3 şimdi de bu hayırdır inşallah :smiley:

2 Beğeni

Bu timetable olayını çok ayrıntılı yapmışlar ancak ilk başta karışık gelecek. Hadi tek bir haritada kısa bir rotamız var diyelim peki ya sonra? :smiley: Çok ucu açık üzerinde çalışılmış bir sistem olmuş. Kim daha önce çıkardıysa işte böyle olayları da getiriyor. İte kaka adamlar oyunu yola soktu.
The Bus için bekleme sebeplerimiz çoğalıyor gibi :slight_smile:

Türkçe dil desteği olacağını ekleyelim tekrar hepsini elden geçiricez.

7 Beğeni