The BUS "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

https://www.simulasyonturk.com/the-busin-multiplayer-ozelliginden-yeni-video/

multiplayer olayına ait kısa sahneler var

bus simulator 18den sonra the bus’ın harika olacağından şüphem yok multiplayer mevzusu yolcularla gerçekten çok iyimiş
umarım ders çıkarmışlardır güzel oyunla çıkarlar karşımıza :slight_smile:

1 Beğeni

En çok merak ettiğim fizikler. Videolardaki fizikler hiç içime sinmedi. Kalkış ve duruşlar zap diye oluyor :confused:

Berlin’de 4 hat üzerinde geçecek. Man Lion’s City(çift katlı olan da) ve Scania Citywide otobüsleri kesin olarak var.

3 Beğeni

:roll_eyes: Umut vermiyor.

neden vermiyor? berlin philharmonie gayet güzel işlenmiş. diğer oyunlara bakarak yorumlamamak lazım bence şimdiden.

2 Beğeni

And its all about our upcoming title The Bus, which is currently still in development.

In this final episode, Chris will show you the current graphic status of the new bus line 200 and the company yard of Indira-Gandhi-Strasse.

3 Beğeni

Omsi’nin ardından güzel bir belediye otobüs simulasyonu gelecek gibi duruyor, modern ve daha iyi grafiklerle. Ama daha çok zamanı var anladığım kadarıyla ki doğaldır, 3-5 büyük oyuna 3-5 kişiyle el atınca öyle oluyor tabii.

1 Beğeni

Bu oyun çıktı mı?

Hayır,daha çıkmadı.

1 Beğeni

Umarım ilk çıkışında optimizasyon ve fizikler gibi belli başlı sorunlar olmaz, Fernbus ile güzel bir adım atıldı etkilerini bu oyunda da görsek bari

sadece bir tbt olduğuna inanmak istiyorum ama olmayacak biliyorum

oyun kopyalayarak amerikada bile yapabilirler de pek ilgi görür mü bilemem neyse sadece tweet olarak kalsın

5 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

A post was merged into an existing topic: Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

The BUS için yeni bir yol sistemi eklenmiş. Düzenlenebilir olacakmış.

4 Beğeni

Ne zaman çıkacağı ile ilgili bir bilgi varmı?

2020’de bekleniyor

3 Beğeni

Tmlden umutlumusunuz merak ediyorum.Fernbus oynayıp memnun kalmadım.Otobüs oyunlarına hasretiz ama Tml umut vermıyor.Yakında bu konuyla ilgili video felan çekecekmisin oyunda gelişmeler nedir acaba

yer alacak otobüsler belli olmuştu

2020 sonuna doğru yayınlanacak gibi duruyor ancak thebus ile bir şeyler değişmez işleri zor yine fernbus güzel güncellemeler alıp düzelmeye başladı
umalum ki 2020de istediğimiz konuları çözecek işleri yapacak çalışanlar olsun planlarında vardır
performans ile ilgili bir sürü iş çözüldü sırada başka özellikler var adım adım olacak olmak zorunda :smiley:

2 Beğeni