Tourist Bus Simulator (Fuerteventura) - Ana Konu

Hayır.İkisi de aynı oyun motoru sonuçta

MAN Lion’s Intercity, Fernbus ve Tourist Bus Simulator için yayımlandı https://www.simulasyonturk.com/man-lions-intercity-fernbus-ve-tourist-bus-simulator-icin-yayimlandi/

1. güncelleme açık beta olarak paylaşıldı.

optimizasyon çalışmaları var
ışıklandırma yine güncellenmiş daha güzel olmuş henüz denemedim ama farklarını kendi sitelerinde göstermişler

https://www.tml-studios.de/our-game-with-and-without-distance-fields/?lang=en

bu sayfadan bakabilirsiniz

free vehicle dlc için hazırlık demişler o minibüs geliyor herhalde bedava olacaksa güzel :smiley: ayrıca bu güncelleme fernbus için de gelecek
son dönemde güzel şeyler yaptılar

ayayy çen ne kada tatlişin öylee

1 Beğeni

Abi bende the bus listelendi sandım niye buraya atıyorsun :smiley:

karışıklıkta nereye ne attığıma bakamadım :smiley:

dolmuş aldık gitmiş adanın öteki ucundaki limana vermiş böyle oyunun var ya
hala hiçbir şey düzelmemiş böyle rezalet bir optimizasyon olamaz

1 Beğeni

güzel olmuş

3 Beğeni

NEO

4 Beğeni

Park’a özel erkenden izleme fırsatı! :smiley:

6 Beğeni

Parka ozel erkenden oynama firsatida olsa :slight_smile:

Toyota Coaster… Askerliği Kıbrıs’ta yaparken çarşı izinlerine bununla gidip geliyorduk, Japonya’dan gelme hepsi, 6 silindir 4200 motor ve otomatik. Koltuklar ortalama bi Japon minibüsü kadar rahat, klimalı, istenirse ufak ara koltuk açarak 35 kişiye kadar taşıyor.

Bunların Türkiye’deki muadili Karsan J10 falan değil de, Temsa Prestij, Otokar Poyraz gibi ufak midibüslerdir. Aracın motor sesi bence fazlasıyla gerçekçi, oynayacak değiştirecek bir şey yok.

1 Beğeni

Orhun gibi olun bakın takip ettiğini sanıp hiçbir şeyi takip edememek ve yargılamak :smiley:
sanki her gün haber başına 10 dolar alıyoruz anasını satayım

3 Beğeni

dolmuş geliyor

tml ve astragon oyunlarından pek bir şey beklemeyin, adamlar zamanında yapılmayanı yaptılar ama optimizasyon ve oynanışı beceremediler.

beleş bir araç olunca vallah seviniyorum bu son çıkan intercity de mesela verilse gerçekten millet mutlu olurdu oynamak için bir neden yaratılıyor

optimizasyon acisindan cok yol aldiklarini dusunuyorum… evet birkac arac ucretsiz olsa yada DLC fiyatlari daha uygun olursa iyi olurdu. gecenlerde dayanamayip Neoplan DLC sini aldim. tabiyki bunda en etkili sey buton box ve optimizasyon iyilesmesiydi. Almak isteyen arkadaslara tavsiyem eger direksiyon setiniz yoksa pekbi anlami yok oyunun.en azindan ben oyle dusunuyorum.

Kokpit çok mu kalitesiz sanki ?