Spintires - The Original Game [Ana Konu]

Çok şey etmeye gerek yok kral malum yöntemleri var oynar silersin. Oyunu satın almışsın zaten böyle orjinal alıp daha kararlı diye kürekli oynayanlar var. Başarımlar dersen bu psikolojik olay zaten bir şey kazandırdığı yok :smiley:

1 Beğeni

Ya psikolojik de o kadar o başarımları alıcam diye ZIL 130 ile kastım kastım bir cacık vermedi :smiley:

Ya kürekli de oynanır da atölye muhabbeti olmuyor onda da. Bilmiyorum ya az önce Snowrunner’a girdim, sürekli patinaja düşen 3. dingil yüzünden sinir olup Spintires’a girdim. :smiley:

Bunun için Steam Achievement Manager programı var 2 saniyede tüm başarımları açıyorlar sırf profilleri havalı gözükecek diye :smiley:

Spintires ve MudRunner oyunlarında atölye zorunluluğu yok diye biliyorum istediğin modun dosyasını ilgili dizine atıp kullanabiliyorduk.

Hocam önemli olan yaparak kazanmak. O “Achievement Unlocked” yazısını görmenin tatmini.

Atölyenin rahatlığı var, direkt abone ol de ve unut. Güncellemeymiş, kurmaymış, uyumlulukmuş düşünmeden mis gibi. :slight_smile:

3 Beğeni

Tekerlere para yetmedi. :smiley:

2 Beğeni

gene aynı muhabbet başladı
offff
ulan yeter

steam sayfası gene kapanmış.

oovee haklarını başka paragöz kovalıyor haliyle tekrar gündeme geldi. adam saber gibi devasa bi firmanın uyduruk offroad oyunu sayesinde büyüdüğünü ima etmiş. ulan sizin yediğiniz paralar ne oldu?
saber sizin gibi tokatçılıkla başlamadı :smiley:

bu davada saber’ın yanındayız. spintires paralarını emcükleyip evler, arabalar, tırlar alırken iyidi tekrar davayı gündeme getirip biraz daha para koparma peşindeler. istedikleri hukuk bürosuyla çalışsınlar bi anlamı yok. oyun çoktan değişti.

6 Beğeni

Mağaza sayfası açık mıydı ya? Bilsem DLC’sini alırdım. :smiley:

1 Beğeni

Anılar, anılar, şimdi gözümde canlandılar…

Beni uyuz eden Aftermath haritasının resmen bugu bu Sherp’miş ya. Ne kadar rahat ettim bilemezsiniz.

Ayrıca şu oyunun verdiği keyfi Snowrunner veremiyor :frowning:

3 Beğeni

Daha iyi özetlenemezdi.

1 Beğeni

aynen like :+1: hakeden bir aciklama olmus :slight_smile:

1 Beğeni

adamlar dolandırıp gitti :smiley:

2 Beğeni

Steam key alıp bir oynayayım dedim gerçekten sürüş, fizikler çok güzel ve farklı. Keşke Snowrunner’da da böyle fizikler olsaydı…

1 Beğeni

Keyi nerden aldın acaba bende almayı düşünüyorum ordan alıyım.

Şu an en uygun Kinguin’de satılıyor. Hem de bundle olarak.

https://www.kinguin.net/category/71897/spintires-steam-key

1 Beğeni

aftermath yok bende keşke çin de satılsaymış alırdım :confused:
ulan saber eğer yenisinde fiziği düzeltmezsen o zaman görüşücez.
umarım şu an düzgün fizikle yeni oyunu geliştiriyorsunuzdur.

2 Beğeni

https://www.indiegala.com/store/game/spintires-r-china-adventure-dlc/1472710

1 Beğeni

bunlar burada dursun almak isteyen alsın :smiley: oyunu indiriyorum yeniden

1 Beğeni

lastik basıncı ayarlamak teee 10 yıl önce istenen şeylerdi hep buraya geldi ama snowrunner şu an bu ortamdan çok uzakta :confused:

bu fizikleri de başlatan kişi aynıydı onca yaşanan şeydeen sonra işte kızamıyor insan

4 Beğeni

Bir DLC için 77₺ çok ya. Başka hiçbir yerde stok yok.

Dayanamadım aldım…