Spintires - The Original Game [Ana Konu]

İlk Spintires oyununun sahibi Oovee Games CEO’su Zane Saxton yılbaşında bir açıklama yapmış. Güya gerçekleri anlatacaklarmış. Sessizlik için özür diliyorlar. Az önce de Facebook sayfasında kapak fotoğrafı değiştirildi. Bazı engeller olduğu için açıklama yapamamışlar. Spintires’ın geleceği için bazı planları duyuracaklarmış. Kapak fotoğrafının güncellenmesiyle bir hareketlilik başlayabilir.

Ben güvenmiyorum artık oyun projesi başlatmak çocuk oyuncağı olmuş durumda mesele adam gibi arkasında durmak, devam ettirmek. Ne anlatacakları da pek umrumda değil çünkü ilk oyunun bunca rezilliği yaşamasına her iki taraf da neden oldu. Pavel de Saber ve Focus ile anlaşınca doğal olarak bunları köşeye sıkıştırdı her şey artık onlarda :slight_smile: MudRunner 2 önümüzdeki ay tanıtılacak.

Ne yapıyor olabilirler?

Development blog açılmış
http://www.oovee.co.uk/forum/forum/63-development-blog/

Bilmeyenler için yazayım bu oyun önce Kickstarter’da para toplanarak geliştirildi. Geçenlerde de bağışçılara bildirim gitmiş. Yıllar sonra :smiley:

https://www.kickstarter.com/projects/oovee/spintires-the-ultimate-off-road-challenge

Reddit’te paylaşmış birisi

Greetings backers,

I know how frustrating it has been for you, not receiving any updates for Spintires and I’m sorry there’s been such a long delay. We had done a deal with another party to do enhancements and improvements to the original Spintires game - we didn’t anticipate that they would not honour it, and then block us from doing any updates ourselves.

Regardless we found a way forward and I’m pleased to announce that we’re now working on an update to Spintires, reinstating all of the features that had previously been unlawfully removed by the Lead Developer (plus lots of other goodies, including a new core feature).

A topic has been created in the Exclusive Backers Forum for comment, and later, access to a beta build (for those who pledged £100 or more).

PS. Please let me know if you haven’t received your download key or physical copy of Spintires, I’m very active on our forums if you wish to reach me.

Best wishes,

Zane Saxton

CEO - Oovee® Game Studios

Özetle anlaşma olduğu için konuşamıyorlardı. Şimdi yola tek başlarına devam edecekler. Spintires için bir güncelleme üzerinde çalışmaya başlamışlar. Herhalde birkaç kişi bulup iş verdi. Kaldırılan özellikleri geri getireceklermiş. Daha önce 100 sterlinden fazla destek yapanlar bu beta sürümüne erişecekmiş. Özel destekçiler için özel bir başlık açılmış. :smiley: Sanırım paraları bitti. Olabilir çünkü eski kodlar hala bunlarda belli :slight_smile: Devam ettirirler ama dediğim gibi inandırıcı değiller. Büyük yazmayayım ama bakınca tekrar para çarpmak istiyorlarmış gibi duruyor. Kazandıkları parayla TIR filosu kurdu adam :slight_smile: Şimdi gemi filosu kurdurmamız lazım :smiley: ahahahahah

Steam’de de başlık değiştirilmiş.

Gelişmeleri yazacağım. Duyuru gelsin eğleniriz aynı kaynak kodlarından iki farklı oyun bekleyeceğiz yani komedi devam ediyor :smiley:

4 Beğeni

Sıkıldım bu yılan hikayelerinden…

3 Beğeni

Şimdi anlamadığım bir durum bunlar iki yapımcı yolları ayırdı, hatta isimler bile ikiye bölündü, şimdi nedir? son durum spintires mi ?? Mud Runner mı? ayrı ayrı iki oyun mu devam edecek nasıl olacak neyin peşinde bu adamlar ?? bilgi için teşekkürler kardeşim.

1 Beğeni

Evet bugün MudRunner 2 duyurulacaktı ancak Oovee Games’den karşı atak geldi. :smiley:
Çok istenen yen idinamik hava sistemi Spintires’a güncelleme olarak geliyormuş. Rastgele olarak yağmur yağacak ve rüzgar olacak. Güncelleme yakında çıkacakmış daha önce Nisan ayında yayınlanacağı belirtilmişti. Bilginiz olsun. :slight_smile:

Video var

1 Beğeni

yeni gelişmelerle beraber aktardım

3 Beğeni
4 Beğeni

Beta da bugun test edeyim dedim, bazi problemlerle karsilassamda oyuna girebildim. ( fare imleci ekranda gorunmuyor) ana ekrandaki resim utanc verici !!! tepe haritasinda basladim yagmur yagiyordu. asagi iniste durdu. diger tepedeki garaja yuku biraktim o arada tekrar basladi. toprak dokusu yagmurla birlikte degisiyor. cok fazla seye dikkat etmedim. gokyuzu falan. ciktim oyundan yani bakalim normal surume gecsin. oynanirmi tekrardan bilemiyorum,

2 Beğeni

Changelog (v10.04.19q)

Added / New

Weather effects moved to camera.
Weather effects now renders in the menu screen.
Water surface tile adjusted (less repetitive).
Added winch points to the sides of vehicles.
Faster file access (decreases loading times).
B-131 truck reinstated (used to be a certified mod).
New Localisation added for Portuguese Brazilian (a big thank you to Rodrigo Matsuura).

Improvements / Adjustments

MAZ 537 / 7310 gear ratios and general setup improved.
Game day palette adjusted to increase colours (more improvements later).
Overall truck volume range increased to from 12 meters to 14 meter (since camera now zooms further away).
Reduced ambient sound volume slightly + added new ambient sound variation without crows.
Weather now bias towards sunny days (as per community feedback).
Camera now doesn’t auto reset it’s position (as per community feedback).
Reduced eye-adaption when around street lights at night time (as per community feedback).
Small adjustments made to menu map (more improvements later).
Wheel mud clump size reduced and positions altered (as per community feedback).

Fixes

+1 gear fixed for all vehicles (as per community feedback).
Rain sound no longer plays in menu, unless its raining in menu (as per community feedback).
Added missing localisation changes.
Rev one-shot sound now fades out when truck is no longer accelerating.
Sparsing error fixed in classes/waters/green.xml.
Mist/Dust now has soft contact with ground (no hard edge).
Falling leaves now disppear when hitting the ground, as to save performance.
Weather system particle amount reduced, as to save performance and to fix exhaust smoke disppearing.
DPIIndependentCursorSize and HandleCursorWithoutDirectX for disppearing cursor issues.

1 Beğeni

oyun dmca telif ihlali nedeniyle steamde satıştan kaldırılmış rusyadan birisi yapmış mudrunnerla vs. ilgisi elbette vardır kolay kapanacak bir olay değil mudrunner2’den de bir şeyler paylaşılmaması sinir ediyor
spintires son güncellemesi güzel ancak bu saatten sonra önemi yok
mudrunner2 basına tanıtılırken oovee games spintires açıklamaları da zaten yine birbirleyle uğraşacaklarını göstermişti

2 Beğeni

Güncelleme gelmiş galiba?

https://www.simulasyonturk.com/spintires-the-original-game-1-3-3-guncellemesi-steamde-satistan-kaldirilmasi/

son güncellemeyi ve yaşananları yazdım

2 Beğeni

Oyuna güncelleme gelince bir önceki save dosyası geçersiz oluyor. Bunun bir çözümü var mı ?

Ücretsiz DLC çıkmış.

This pack includes:

• E-167 truck - with suitable sounds.
  • Canyon map - with custom models.

1 Beğeni

Spintires The Original Game için ücretsiz Canyons DLC’si ve güncelleme yayımlandı https://www.simulasyonturk.com/spintires-the-original-game-icin-ucretsiz-canyons-dlcsi-ve-guncelleme-yayimlandi/

yeni dlc ekimde çıkıyor

2 Beğeni

yeni bir güncelleme daha geldi son gelen haritada denedim genel anlamda çok farklı değişiklikler var araç seslerinde bazı ayrıntılar çok yüksek sesli çıkıyor orası ayrı

para vermek isteyen var mı? :smiley: özellikle de oovee’ye???

2 Beğeni

@HasanOfke Çalıyorlar ama çalışıyorlar hede hödö . Tamam tamam şaka vurmayın :smile: :smile:

1 Beğeni

çernobil dlc’si geliyor :smiley: ahaahahaha

3 Beğeni

DLC çıktı, 15TL’ye alabilirsiniz.

1 Beğeni