Spintires - The Original Game [Ana Konu]

#1

İlk Spintires oyununun sahibi Oovee Games CEO’su Zane Saxton yılbaşında bir açıklama yapmış. Güya gerçekleri anlatacaklarmış. Sessizlik için özür diliyorlar. Az önce de Facebook sayfasında kapak fotoğrafı değiştirildi. Bazı engeller olduğu için açıklama yapamamışlar. Spintires’ın geleceği için bazı planları duyuracaklarmış. Kapak fotoğrafının güncellenmesiyle bir hareketlilik başlayabilir.

Ben güvenmiyorum artık oyun projesi başlatmak çocuk oyuncağı olmuş durumda mesele adam gibi arkasında durmak, devam ettirmek. Ne anlatacakları da pek umrumda değil çünkü ilk oyunun bunca rezilliği yaşamasına her iki taraf da neden oldu. Pavel de Saber ve Focus ile anlaşınca doğal olarak bunları köşeye sıkıştırdı her şey artık onlarda :slight_smile: MudRunner 2 önümüzdeki ay tanıtılacak.

Ne yapıyor olabilirler?

Development blog açılmış
http://www.oovee.co.uk/forum/forum/63-development-blog/

Bilmeyenler için yazayım bu oyun önce Kickstarter’da para toplanarak geliştirildi. Geçenlerde de bağışçılara bildirim gitmiş. Yıllar sonra :smiley:

Reddit’te paylaşmış birisi

Greetings backers,

I know how frustrating it has been for you, not receiving any updates for Spintires and I’m sorry there’s been such a long delay. We had done a deal with another party to do enhancements and improvements to the original Spintires game - we didn’t anticipate that they would not honour it, and then block us from doing any updates ourselves.

Regardless we found a way forward and I’m pleased to announce that we’re now working on an update to Spintires, reinstating all of the features that had previously been unlawfully removed by the Lead Developer (plus lots of other goodies, including a new core feature).

A topic has been created in the Exclusive Backers Forum for comment, and later, access to a beta build (for those who pledged £100 or more).

PS. Please let me know if you haven’t received your download key or physical copy of Spintires, I’m very active on our forums if you wish to reach me.

Best wishes,

Zane Saxton

CEO - Oovee® Game Studios

Özetle anlaşma olduğu için konuşamıyorlardı. Şimdi yola tek başlarına devam edecekler. Spintires için bir güncelleme üzerinde çalışmaya başlamışlar. Herhalde birkaç kişi bulup iş verdi. Kaldırılan özellikleri geri getireceklermiş. Daha önce 100 sterlinden fazla destek yapanlar bu beta sürümüne erişecekmiş. Özel destekçiler için özel bir başlık açılmış. :smiley: Sanırım paraları bitti. Olabilir çünkü eski kodlar hala bunlarda belli :slight_smile: Devam ettirirler ama dediğim gibi inandırıcı değiller. Büyük yazmayayım ama bakınca tekrar para çarpmak istiyorlarmış gibi duruyor. Kazandıkları parayla TIR filosu kurdu adam :slight_smile: Şimdi gemi filosu kurdurmamız lazım :smiley: ahahahahah

Steam’de de başlık değiştirilmiş.

Gelişmeleri yazacağım. Duyuru gelsin eğleniriz aynı kaynak kodlarından iki farklı oyun bekleyeceğiz yani komedi devam ediyor :smiley:

4 Likes

#2

Sıkıldım bu yılan hikayelerinden…

3 Likes

#3

Şimdi anlamadığım bir durum bunlar iki yapımcı yolları ayırdı, hatta isimler bile ikiye bölündü, şimdi nedir? son durum spintires mi ?? Mud Runner mı? ayrı ayrı iki oyun mu devam edecek nasıl olacak neyin peşinde bu adamlar ?? bilgi için teşekkürler kardeşim.

1 Like

#4

Evet bugün MudRunner 2 duyurulacaktı ancak Oovee Games’den karşı atak geldi. :smiley:
Çok istenen yen idinamik hava sistemi Spintires’a güncelleme olarak geliyormuş. Rastgele olarak yağmur yağacak ve rüzgar olacak. Güncelleme yakında çıkacakmış daha önce Nisan ayında yayınlanacağı belirtilmişti. Bilginiz olsun. :slight_smile:

Video var

1 Like

#5

yeni gelişmelerle beraber aktardım

3 Likes

#6
4 Likes

#7

Beta da bugun test edeyim dedim, bazi problemlerle karsilassamda oyuna girebildim. ( fare imleci ekranda gorunmuyor) ana ekrandaki resim utanc verici !!! tepe haritasinda basladim yagmur yagiyordu. asagi iniste durdu. diger tepedeki garaja yuku biraktim o arada tekrar basladi. toprak dokusu yagmurla birlikte degisiyor. cok fazla seye dikkat etmedim. gokyuzu falan. ciktim oyundan yani bakalim normal surume gecsin. oynanirmi tekrardan bilemiyorum,

2 Likes