SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

O zaman arazi araçlarının bir anlamı kalmazdı. :slight_smile:

Mevcut haritalarda da her yer inanılmaz zorlayıcı arazi şartlarına sahip değil ki zaten.Son sürat gidebildiğim çok yer var zaten tamamen bu bölgelerden oluşsun demiyorum arada mevcut arazi yapısının kum vs üzerinde de denenmesini isterdim.Hem çevrede tamamen farklı olurdu.Önümüzdeki oyunlara artık.

Alaska ve Taymr bölgesindeki mevzuları kapattık…

3 Beğeni

Harita ismi alabilir miyim reis çok güzele benziyor.

Mars’tan Selamlarrr

3 Beğeni

Red Canyon.Ben konsol üzerinden oynamıştım galiba şuan mevcut değil.Ama pcde vardır diye düşünüyorum.Keyifli oyunlar şimdiden.

2 Beğeni

FarmRunner :smiley:

5 Beğeni

Bi ufo gördüm sanki :grinning:

1 Beğeni

Efso modlar.

Traktör’ün fazla eklentisi yok ama geliştiricisi çalışmaya devam edeceğini söylemiş. Umarım bunu da diğer traktörler gibi telif falan diye kaldırmazlar.

3 Beğeni

Imandra - Kola Peninsula, Rusya;

Yeni tomruk bölgeleri için ruhasatların verilmesiyle bölgede işler canlanmaya başladı. Imandra bölgesinin güney batısında bulunan tomruk istasyonunda taşıma operasyonu için kolları sıvadık. İlk iş olarak MZKT-7402 ile K-700’ü yüklenip zorlu coğrafyada yola koluduk. Gün boyunca karlı, buzlu ve çamurlu yollarla boğuşmamızın ardından günün son ışıklarında tomruk bölgesine ulaştık. Şirket bünyesinde ki iki adet makyajlı ve makyajsız kasa, MAZ 6317 ile tomrukları taşımaya başladık.

by Memoli156, on Flickr

6 Beğeni

Yeni haritada köy ortamı harika olmuş.Gerek sesler,gerek dar yollar.Hurdalıkla dolu geniş alanlar.Güzel gidiyor…

7 Beğeni

Favori aracım zaten Zikz 5368 idi artık harita keşif aracım da bu trailer modu sayesinde Zikz 5368 oldu. Keçi gibi çok memnunum.

5 Beğeni

Çok uğraştırdı ama değdi. Tatra’yı tamir etme görevinde dikkat edin 8 tane tekerleği var. Tamir kiti bulunan eklentilerde en fazla 6 tane oluyor arka arkaya Zikz ve GAZ-66 (SHISHIGA isimli mod) araçlarıyla uzun ve bol devrilmeli yollardan geçtim.

Tatra Phoenix güzel kamyon ama takılabilir eklenti sayısı çok az. Neredeyse hiçbir şey takılamıyor. Bu durum kamyonu işlevsiz hale getiriyor çok ilginç. Markanın karakteristik özelliği olan bağımsız süspansiyon animasyonları ve çekicinin arazideki performansını çok iyi aktarmışlar. Kamyonun keşfedildiği yerin az ilerisinde değiştirilebilir diferansiyeli keşfedebilirsiniz.

Bunlar da Tatra fabrikasını işler hale sokmak için yan görevler. İki haritayı kapsayan uzun yolculuklarda trailer yoksa iki araçla aynı anda gidiyorum. Bu DLC’de trailer market kapalı geliyor. Görevle açılması gerekiyor ama henüz görevi bile keşfedemedim. :smiley:

4 Beğeni

Tatra Phoenix ile ilk görev deneyimim. Araç iyi ama dorse aşırı alçak. Arazide bu dorseyi kullanmak mümkün değil. Phoenix olmasaydı muhtemelen modsuz araçlar dışında ilerlemek mümkün değildi.

Bağımsız süspansiyonların avantajını hissetmemek mümkün değil. Arazide asfaltta gider gibi gidiyor. :slight_smile:

3 Beğeni

Birazda TATRA FORCE ile akalım.

2 Beğeni
  1. sezonun en zor görevi bence bu.

4 Beğeni

RNG WL500 beta*

8 Beğeni

taşlar felaket ağırmış düz yolda bile gidilmiyor :smiley:

5 Beğeni

9 Beğeni

Uzun bir aradan sonra Kanada bölgesinde şirketimizin kontratlarına devam ediyoruz. ABD ordusu ihalelerinden aldığım araçlar yenileme ve bakımların ardından sahada görev başındalar.

Flooded Hills Yukon, Kanda
Golden Horse madencilik şirketinden aldığımız kontratlar ile madeni tekrar işler hale getirdik. Bataklıklarda bitmek bilmeyen çamur deryası, dağların eteklerindeki buzlu yollar, hammadde sıkıntısı bizi durdurmaya yetmedi, filomuz ve şoförlerimiz kendinden emin. Şimdiki hedefimiz Big Solmon Peak ve önüzde çok zorlu bir çoğrafya var…
Taşınma ve keşif sürecinden fotoğraflar.

by Memoli156, on Flickr

6 Beğeni