SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

6 Beğeni

Yemek molası! Amerikan kasabasında dönerci bulduk. #snowrunnerdönerkebap

10 Beğeni

6 Beğeni

Mod link var mı Samet ?

1 Beğeni

Imgur

10 Beğeni

https://flic.kr/p/2nj1h64

10 Beğeni

Enterciyiz. Kafası yola sığmaz içine adam sığmaz ama olsun, severim Enteri. :slight_smile:

8 Beğeni

87-90 arası babamın çalıştığı fabrikada vardı.Yağmur yağarken şemsiye açıyorduk içinde :grinning:

Tavan mı çürüktü neden su alıyordu ki. :smiley:

Aynen tavan çürüktü :grinning:

Zalım Enter :smiley: Ya çekecek ya kıracak başka yolu yok. :smiley:

6 Beğeni

Fiyatına göre lastikleri, 6 çeker olması, diferansiyel kilidi var daha ne olsun diye aldığım ANK, beni tanker ile gezmeye mecbur etti. :smiley:

Şu resimdeki olay gibi oldu. :smiley:

Araç sürekli 6 çeker ve dif. kilitli geziyor, bu yetmezmiş gibi durduğu yerde dakikada 4 litre yakıyor. Tamam çekişi gidişi Enter’den iyi ama en kısa zamanda benim bu kamyondan kurtulmam lazım. :smiley:

6 Beğeni

Michigan’da bir gün batımında 1959 model Chevrolet ile yol alıyorsunuz ve radyoda da aynı dönemin Saginav Michigan şarkısı çalıyor. Atmosfer mükemmel.

5 Beğeni

Normal oyunumda bir sürü DLC kamyonu vardı garajda. Hepsini satınca 500 binden fazla param oldu, oyun PVP servera döndü. Ben de sıfırdan “Hard Mode” açtım. Yakıtın dahi hesabını yapmak gerekmesi, yüklemeleri elle yapmak için sebep olması sebebiyle resmen oyundan zevk almaya başladım.
Normalde oyunda yüzüne bakmadığım GMC MH9500 için bile bir planım var şimdi.
Artık eldeki her kamyon, her römork, her bir litre yakıt, her bir tamir parçası kıymetli. İşte şimdi oyundan keyif almaya başladım ya.

5 Beğeni

6 Beğeni

Riskli hareketler :smiley:

1 Beğeni

Tankerle sahadaki araçlara yakıt götürüyordum. Enter’in özellikle yükseltilmiş süspansiyon ile dengesiz olduğunu biliyordum ancak 18 bin litre yakıt ağırlık merkezini iyice dengesizleştirmişti. Sağ arka taraf birden bire çamura batıverince devamı geldi, devriliverdik. Neyse ki cana gelmedi. Island Lake’deki kamyonlardan biri dorseyi bırakıp geldi, kurtarma işini sağ salim yaptık. Bereket tanker delinmedi, kupada da hasar yok. Ucuz atlattık diyelim.

7 Beğeni

Koca konteyneri sırtlandık Drummond Island’a götüreceğiz diye, gittim ama yol yok. :smiley: 3-4 tane yerde köprü yok. Kaldık koca konteynerle, ne yapayım ne edeyim derken Smithville Dam garajına kadar getirdim, oraya indirdim. Sonra köprülerin inşası efendime söyleyeyim yolların açılması derken, taa yeni götürebiliyorum. :smiley:

Bir de dorse 5 slot alıyor, ben de esas alacağım dışında kalan boş slotlara da yük koyup garajın orada sağa sola indiriyorum. Daha sonra lazım olduğunda bir git gel daha olmasın diye. :slight_smile:

4 Beğeni

Orta Asya’dan selamlar.

8 Beğeni