SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

Hocam özellikle 8. levelde açılan lastikler biraz rahatlatır.
Onun dışında Fleetstar’a yükseltme kiti, AWD ve Diff Lock’u ekleyin, yük olarak dorse takmadan çalışın. Fleetstar dorse ile çok bocalıyor. Bir de mümkün mertebe çok çamur yerlerde falan yolun kenarından çamura dalmadan gitmeye çalışın. Fleetstar aslında kabiliyetli bir kamyon ama White Western Star 4964’ü bulursanız o daha da kabiliyetli.
Haritayı açarken kullanacağınız CK1500’e de yükseltme kiti takabiliyorsanız takın çok yardımı dokunur.

Sonunda düz ANK 38’i de buldum. Neredeyse gözümden kaçıyormuş.

2 Beğeni

araç adı neydi unuttum şimdi ama ilk girişte verdiği jiple baya iş hallettim tepelere iyi çıktı görevde onları yapıp para gelince lastik aldım çamurda iyi denen 2500 lük daha iyi oldu. bakalım 2 yer daha açtım kamyon geldi 2 çeker kasalı. şimdilik jip ile devam harita açmaya :grinning: aynen dediğin gibi yollarda dikkat ediyorum çamurlara :+1: dediğin iyi oldu yükselmelere bakayım birine baktım jipe uyumsuz dedi diğerlerine de bakayım :+1: bu arada iyiki baktım burada oyun konusu var mı diye seni bulmak çok güzel oldu sağ olasın :+1:

1 Beğeni

Bu güzel mesaj için teşekkür ederim hocam.
Keyifle oynuyorsan ne mutlu bana. :slight_smile:
Aklına takılan ne olursa çekinme sor.
AWD’yi gerekmedikçe kullanma, çok yakıt yaktırır. Diferansiyel kilidini de sadece L’de yavaş giderken aç. L+'da açarsan ısınıp hasar alıyor.
Ayrıca yükseltme kiti Fleetstar için varsa onu yapmak da epey rahatlatıyor kamyonu.

2 Beğeni

tamamdır takıldığım yer olursa yine rahatsız ederim teşekkürler. senin gibiler az gerçekten bazıları videolarına beğen abone ol derler ama iş ufak bir yardıma gelince lütfedip yazmıyor bile ama abone ol beğen demeyi biliyorlar. neyse tekrar teşekkürler bilgiler için :+1:

Rica ederim hocam ne demek. Bu arada aklıma gelmişken haritada bir yerlerde “Scout Fuel Trailer” bulursan o pikabın arkasına tak getir garaja doğru. Yolda yolakta mazotu bitip yolda kalan kamyonun olursa pikapla kamyona mazot taşırsın. Oyunda yakıt biraz kolay bitiyor. :smiley:

1 Beğeni

Alaska Michigan gibi değil, tam bir mahrumiyet bölgesi. Michigan’da yakıt pek sorun değildi ama Alaska’nın medeniyetten uzak derinliklerinde akaryakıt gerçekten çok büyük problemdi. Bu sorunu kökten çözdük. Sıfır km bir Western Star ve 37 bin litre kapasiteli tanker aldık. Bir sefer yakıt alıp geldik mi uzunca bir süre yakıt problemi çekmeyeceğiz. Bu iyi bir şey.

Aynen benzin bitiyor baya çabuk tanker buldum da ağır baya dediğin iyi oldu sağ ol bu römork sanırım? bakayım :+1:

Şu fotoğrafta en sağdakinden. Haritada illa ki bir yerlerde vardır. Para vermenize gerek kalmaz yani.

2 Beğeni

Oyunda çamur bizde para sıkıntı yok reis. :smiley: Ya bu GeForce NOW Avrupa sunucularından oyuna girilmiyor hata veriyor. Kaç gündür giremedim oyuna.

Hocam arkadaş yeni başladı da daha, olan parasını kamyon geliştirmeye versin diye dedim. :smiley:

Ben para hilesi yaptım bir de :money_mouth_face:
Zaten dediğim gibi işin mücadele kısmından vazgeçtim, artık keyif kısmındayım. 650 litre depo var mesela, epey bir süre görev yapıyorum kalıyor 200 litre mazot. Garaja geliyorum orada 37 bin litre tanker var, orada fullüyorum depoyu çok keyif veriyor.

1 Beğeni

tamam sağ olasın bakayım resim iyi oldu :+1: bu arada bir jip daha buldun o daha yüksek 2 çekiş ayarı var biri henüz kilitli bu arada sıkarsa para hilesi bende yaparım sanırım :roll_eyes: :rofl:

Sanırım International Scout’u buldunuz. Diferansiyeli her zaman kilitli olduğu için kullanması daha kolay ama özellikle yükseltme kiti takarsanız devrilmeye daha müsait. Yine de keşif için dar yerlere falan daha iyi girer. :smiley:
Hile yapmak isterseniz bana haber verin, oyunun zevkini kaçırmayacak kadar ufak dokunuşlar yapalım. :smiley:

sanırım dediğin jip resim çektim de koyarım bir ara evet devrilmeye daha müsait ama daha güçlü diğerinden. para hilesi buldum programsız fs22 deki gibi money den yapılıyor alt linkte

SnowRunner “Programsız” Para Hilesi - PC Dünyası - Teknoloji, Oyun, Yaşam (pcdunyasi.org)

Para hilesi yapmaktansa araçların mazot tanklarını büyüterek, yakıt sarfiyatını azaltarak, çok az da lastik tutuşlarını artırarak oyunu tadını kaçırmadan kolaylaştırabiliriz.
Böylece oyun amaçsız kalmaz ama birazcık daha rahatlarsınız.

1 Beğeni

tamam mazot bıktırırsa onu da yaparız şimdilik sıkmadı :+1:

1 Beğeni

Bir ANK 38 bulacaksınız, o (Ya da Civilian versiyonu) bıktıracak. :smiley:
İyi eğlenceler :slight_smile:

1 Beğeni

:rofl: bu arada linkteki adamın dediği yerde o dosya yok yahu nasıl iş :roll_eyes: yapamadık hileyi neyse chat engine ile yaparız. bu arada benim jipler bu

Hocam ben o kadar fazla müdahale etmeyi doğru bulmuyorum. Mazotun bitip yolda kalman gerekiyor işin eğlencesi bu. Ben her oynadığım haritada her yere tamir kitli ve yakıt depolu kamyonlar bırakırım. Bazılarında vinç olur, devrildiğim zaman kurtarırım.

Mesela şimdiye kadar oynadığım en zorlu DLC Rusya’nın Amur bölgesi. DLC’nin konusu ilgimi çektiği için o işkenceye dayandım. DLC’nin ilk haritası olan Urska River’da kelimenin tam anlamıyla yol yok. :smiley: Bildiğin yol yok. İkinci harita Cosmodrome’u açmak için kırılan buzdan geçmek gerekiyor. Köprü taşıyan araç modu yapıldı bu harita için. Ama hiçbir işe yaramıyor. Bu haritanın ilacı oyunun kendi araçlarından Azov 42-20 Antarctic, Caterpillar 745С ve ZiKZ 605R. 605R’yi Cosmodrome haritasında keşfetmek gerekiyor ama Cosmodrome haritası başta kilitli. O haritayı açmak tam bir işkence. Defalarca klavyeyi masaya çarpıp alt f4 attım. :smiley: Sonunda bahsettiğim iki büyük tekerlekli araçlarla o lanet buzu geçtim.

Cosmodrome haritasının yolları güzel zor yanı yok. Eğer Soyuz roketini taşıma ve launcher site yapım görevi olmasaydı bu haritaları asla oynamazdım. Hâlâ bitmedi ama artık yol işini çözdüğüm için işim daha kolay.

Akıl sağlığınız için bu DLC’yi oynamayın. :smiley:

Oyuna yeni başladığım zamanlar geldi aklıma. İşin ilginç yanı bir kaç kere sıfırdan başladığım için 360 saat oynama sürem var ama daha Alaska’ya yeni başladım sayılır.