SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

Tek kamyonla, tek operasyonda 3 task birden yapıyorum. :smiley:

Yakıt römorku görev, Kodiak görev, bir de 3 yerde pompa bulmam lazım o görev. :smiley:

Sarı araç mod mu? Başka türlü o kadar yükü çekemez. :smiley:

Normal ANK38 Civilian hocam sadece lastik tutunmalarını azıcık artırdım. Motor torku falan orijinal. :smiley:

Hesapta pompaları bulmaya diye çıktım tren oldum döndüm. :smiley:

1 Beğeni

Arada oluyor oyle :slight_smile: benzin almaya diye cikip haritayi dolastigimiz :slight_smile:

video icin buraya tiklayiniz.

3 Beğeni

selam t300 rs gt fakat tuşlara bir türlü istediğim ayarı atayamadım atasam da çalışmıyor ve atamaya kalkınca özel ayara geçip araç kafasına göre geri geri gidip kontrol edilmiyor sizin t300 ise yapabildiniz mi bu ayarı?

Hocam ben G27 ile başladım. Çok bir ayar yap-a-madım. Mesela vitesleri H Shifter’a göre atıyorum. Vitesi geriye geçirdiğimde pauseye basıyor işte ne bileyim L’ye geçirdiğimde haritayı açıyor. Usandım gamepade döndüm. En son da kamyonların ayarları ile oynayıp dönüş hızını azaltarak klavyeye döndüm.

g29 da ayni Bo*un sulanmis hali… oyunda sorun var, bir sekilde tus atiyorum ve orada gostermesine ragmen calismadigi oluyor.

t300 çalışmada sorun yok da kendimiz tuş atayamıyoruz atasak da görünse de kendi atadığını kullanıyor oyunda hata var bazen klavye tuşlarını bile geç algılıyor zaten. vites yok bu arada bende

Hocam bende de atadığım tuş eski işlevi ile birlikte çalışıyordu. Yani vitesi geriye alırken oyunu durduruyordu. O yüzden pes ettim ben klavye candır diyorum şimdi.

Michigan’da biraz task kaldı ama biraz Alaska takılıp Michigan’a geri döneceğim.
Contest’leri bitirmeden %100 oluyor mu Michigan?
Bir de oyun fotoğraf modunda çekilen görüntülerde kaliteyi alt üst ediyor.

3 Beğeni

klavye de zevk vermiyor be :roll_eyes: neyse kendi atadığı tuşlarla idare edeceğiz artık o kadar para verdik ayar yapamıyoruz :unamused:

Hocam Snowrunner direksiyon setiyle pek keyif verecek bir oyun değil bana göre. Çünkü sürüş hissiyatı çok zayıf. Şöyle kavrama hissi falan çok harika olurdu.
Pure Rock Crawling mesela o keyfi vermişti bana.

Spintires. :slight_smile:

Ben aslında o hissi en iyi Rigs of Rods’da almıştım. O kavrama anında debriyajın ısırması, çekiş tekerleğinin ileri gitmek istemesi, aracın gövdesini itmesi hissi konusunda en iyisiydi. BeamNG dahi veremedi o hissi bana.

1 Beğeni

valla ben t300 de titreşimi falan kısmak zorunda kaldım taşa falan çarpınca yada üstünden geçince hoplatıyor insanı baya gerçekçi bence ve çamura batınca direksiyon acayip sertleşiyordu gerçek gibi zorladığı için kıstım biraz. hissiyat yok demek yanlış olur

Hocam bahsettiğim hissiyat tam olarak öyle değil ya.
Oyunda böyle bir keskinlik yok özellikle araçların ilk kalkışlarında ya da frende falan öyle bir hassasiyet, bir keskinlik yok.
Hani tam anlatamadım demek istediğimi ama demek istediğim geri bildirim değil de oyunun kendisi biraz eksik. Gaza basınca mesela aniden fırlamak yerine gerçekteki (Ya da en azından Spintires’daki gibi) gazı yavaşça yese, çamurda bu sayede batmadan kalkış yapabilmek (Karda 2. vitesle kalkmakla aynı mantık) mümkün olsa falan demek istedim.

1 Beğeni

anladım her oyun farklı tabi

sen baya tecrübelisin bu oyunda sanırım bir sorum olacak müsaadenle. iyi araç edinmek için görevleri ve gözcü kulelerinin hepsini açmak şart sanırım?

Hocam estağfurullah çok tecrübeli demeyelim ben de daha 2. harita olan Alaska’ya yeni geçtim.

Şimdi hocam görevlerden ziyade gözcü kulelerini açmak şart. Hem haritayı görüyorsunuz hem haritaya saçılmış görev, upgrade, kamyon gibi şeyleri görebiliyorsunuz.
Haritada bulunan kamyonlar ücretsiz, kimisi tamir istiyor kimisi hatasız durumda. Kamyonları ister garaja recover edin ister kurtarma görevi düzenleyin orası keyfinize kalmış.
Smithwille Dam’da White Western Star 4964 epeyce sizi götürür. Yine ücretsiz bir kaç kamyon daha var bazıları gene iş görür.

En iyisi yeni bir haritaya girince scout aracıyla tüm watchtower’ları açmak, köprüsü olmayan ya da kayayla v.b kapalı olan yolların görevlerini yapıp haritayı kullanıma açmak sonra da upgradeleri ve ücretsiz kamyonları toplamak. Ondan sonra görevlere bakın derim.

Şafak sökmeden yola koyuluyoruz.

5 Beğeni

çok teşekkürler para yok diye bir 2 görev yaptım da mevcut araçlarla canım çıktı lastikler motor falan kötü olunca pestil etti resmen aynen dediğin gibi önce haritayı açayım çok sağ ol :heart_eyes: :+1: