SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

omg
allahımm yarabbimm

tutmayın beniii eyyyyyy

Patch 12.0 Notes:

New content:

[DLC] New region: Wisconsin
    Black Badger Lake
    Grainwoods River
[DLC] Truck: International Paystar 5600TS
[DLC] Truck: BOAR 54318
    One more truck will be added in January
[DLC] New skin for Step 310E
[Free] Two new trials
[Free] Logging contracts for both new and base game maps
[Free] Logging addons
[Free] Curtains and windshield stickers added as customization options
[Free] Additional customization elements for all trucks

General Additions:

Supported an adjustable low range for special gearboxes
Music sets on maps are now played in a random order
Added an ability to remove on-map trailers via functions menu

yani güzel de giremiiyoruz çünkü kayıtlarda sıkıntı var
yükleme ekranında kalıyor ses geliyor ama oyuna geçmiyor offf

Adını StressRunner olarak değiştirseler tam olacak.

BOAR 54318 :smiley:

International Paystar 5600TS ile uzun tomruk yükledik ama ilk devirmeyi de yaptım. Yeni gelen vinç ile toplayıp gitmek gerek.

Şu an test haritasında deneyebiliyorsunuz yeni yükler var güzel şeyler ancak haritaya giremedik :frowning:

6 Beğeni

Şimdi yandık işte yeni sürümde snowrunnerın sorunları ve epic launcher tamamen bilgisayarı havaya uçuracak :smile: :smile:

birkaç yeni ve yük başımızın belası tomruklar
yandık :smiley:

bu paystar düz yolda devrilecek türden çok sakat gidiyor 5 dingil var güzel ama sağa sola yatmaya meyilli süspansiyon yüksek olmamalı

jenaratör yükü de gelmiş dorse olarak ayrı görevlerde kullanıcaz yine garip ayrıntıları var

eski haritalar için de tomruk görevleri ve dorseleri geliyor

4 Beğeni

bir ara bu oyuna galiba minimap eklenecekti ne oldu o iş ?

Mis gibi tomruk kokusu geldi burnuma. :grinning:

Ama bu yetmez. Taş ve kum yükleri gelmeli buna bağlı olarak damper ve kepçeli iş makineleri de gelmeli. SnowRunner’da böyle potansiyel var tıpkı FS 2019 gibi.

.3 arkadaş 36 tl verdık sadece berbaer oynayak dıye oynayamıyoruz.Frıend lıst yuklenıyor gozukuyor sadece 1 kere gırdık 2. de böyle yuklenyıor buguna gırdı.üsstekı arkadaş bır çözüm atmış ama onu denedım yıne olmadı hıçbıyerde kaynak yok neden sadece bıze denk geldı bu sorun iade de edemıyoruz.Yardım edin.

bu kadar büyük harfle yazarak bağırmana gerek yoktu? kimse büyük harf olunca yardım etmeyecek

Bağırmıyorum genelde internet üzerinden yardım almadım bu zamana kadar.Sorumun cevabını bilen birisinin dikkatini çekmek amacıyla büyük yazdım.Amacım sadece dikkat çekmekti başka bir planım yok.

Şu an arkadaş listesinden davet etme sıkıntılı ana menüdeki oturumlardan katılmanız öneriliyor. + ESC’ye basıp oradan oturum sahibi Party ayarlarından yine kontrol edebilir.
Yakında düzeltilecek.

12.0 sürümünü hala oynayamadım yeni profil ekledim yine de başlamadı. Mevcut ana profilden modları kaldırıp farklı kayda eklemeyi planlıyorum oradan tekrar açılır diyeceğim yok tamamen bozuk çok aptalca bir şey yüzünden oyun başlamıyor.
Bugün son günleri sanırım tatile girecekler 11 Ocak’ta döneceklermiş. O yüzden düzeltilir diye tahmin ediyorum milletin hevesini kırdılar en önemli dönemde oyunda multiplayer sorunu ve yeni çıkan güncellemenin aptalca hatası var.

Sorun düzelirse akşam canlı yayında oynamak istiyorum.

1 Beğeni

Ana menüdekı oturum derken anlamadım.Find game den rastgele belkı denk gelebılır mı dıyosunuz

oraya girdiğinde arkadaşının oturumu görünmesi gerekiyor yani o seni davet etmeden girmen gerek ama malum oyunda bunlar da arada sıkıntılı oluyor yükleme ekranında takılı kalıyorsun

bu saatler bir sürüm gelmesi gerekirdi bekleyip göreceğiz noel tatilini millet multiplayer oynayamadan geçiriyor yabancılar çok sinirli

Haklılar.Basit bir hata,benim gibi sırf arkadaşları için almışlardır bide firma resmi bir açıklama bile vermemiş bu sıkıntı hakkında araştırdım bir şey bulamadım.

Merhaba Runners, ekip şu anda aşağıdakiler gibi birkaç bildirilen sorun üzerinde çalışıyor:

• Büyük Somon Zirvesi’nde kayıp araçlar
  • Bir mod nedeniyle konsolda negatif para
  • Sonsuz arkadaş listesi yükleniyor

hele şükür cevap geldi

Ocak beta ile eklenecek olan diğer araç Cat CT681

soldaki zaten var sağdakini ekleyecekler o kasalarla gelecek muhtemelen tomruk da taşınır ancak malum daha önce gösterilen heavy rock trailer’daki rock yükü henüz gelmedi
ws 49x için de böyle bir kasa vardı

5 Beğeni

Oyunu abimle oynamak için aldım, ben sadece ana oyunu almıştım ama abim premium sürümünü aldı. Co-op oynarken DLC ile gelen tüm araç ve haritaları satın almamış olmama rağmen kullanabiliyorum. Bu çok güzel bir şey.
Belki biliniyordur bu özelliği ama daha önce denk gelmemiştim. Alacak olanlar bunu göz önünde bulundurarak alsın.