SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

dün akşam denedim oldu çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

1 Beğeni

Artık Bende bir Off-Roadcıyım :smile:

5 Beğeni

Çicek Abbas’ta İlyas Salman’ın dediği gibi; Bundan sonra simülasyon parkın Snowrunner konusunda benim de SnowRunner’ım var. Herkeşe benden çay :rofl: :rofl:

2 Beğeni

Bu public test versiyonu da yüklemek lazım mı

Testlere katılmak istemiyorsan gerek yok. @Apexpredator

Turşu Rick oynamak isteyenlere duyurulur :joy:

1 Beğeni

Herkese bende çay , sipariş edenlere tabiki diye bişey vardı seninki biraz ona benzedi :joy::joy::joy:

2 Beğeni

SnowRunner - 11.0 güncellemesi ile konsollar için mod desteği geldi! https://www.simulasyonturk.com/snowrunner-11-0-guncellemesi-ile-konsollar-icin-mod-destegi-geldi/

1 Beğeni

Zetros modu sayesinde Goliath başarımını kısa yoldan kazandım.Tekrar baştan başlayıp bayağı oynamam gerekecekti yoksa,güzel oldu.

Arkadaşlar indirimde 60 TL lik kuponu da kullanarak 36 TL ye oyunu aldım. Başlarda her şey iyi gidiyordu, bir problemim yoktu. Son bir kaç gündür arkadaşlarla oynayamıyorum. Oyunu kuruyorum, arkadaşlara davet atacağım, arkadaş listesini yükleme ekranında kalıyor. Bir türlü yükleyemedi arkadaş listesini. Çözümünü bilen var mı??

son sürümden sonra multiplayer oynayamama sıkıntısı gibi saçma bir problem varmış

1 Beğeni

SnowRunner’da multiplayer oynayamama problemi varsa şu ayarı açmayı deneyin

Arkadaş listesinin yüklenmemesi ile ilgili çalışıyorlarmış da bu net code olayı harbi çok kötüymüş yani kim nasıl yazdıysa neler yaptıysa yanlış yapmış. Çok ilginç bu adamlar World War Z gibi bir oyun çıkardı her konuda tecrübeliler böyle saçma bir şeyde nasıl olur da çözemezler sürekli bozulur anlam veremiyorum.
Yok pandemi vs. yalan ya ne yapıyorlarsa sürekli bozuluyor.
Epic Games’e özel olmasa gerçekten bu kadar sıkıntı yaşamayacaktık.

Millet tatile girdi tam zirve yapacak zamanda ama oyunun haline bak :frowning:

Köprüyü Yapdıkdan sonra Garaja Gittim Alaskaya Geçtim Garajdan Çık’a Tıkladığımda Araç Çıkıyor ben garajda kalıyorum Yerel mapden baktıgımda garajın arkasında Tır Var ama Garajdan Çık dediğimde çıkmadığı ve oraları görmediğim için arabaya binemiyorum

bugu videoya çekdim yardımcı olursanız cok sevinirim yoksa 36tl boşa gitti

Profil buglanmış bunu yaşayanlar olmuştu. Türkçe yama olmadan dener misin? Aracın store resmi bile görüntülenmiyor. Zaten profilin sıfır ya yamayı kaldırıp orijinal dosyalarla tekrar başlat.

Oyunu satın almadan önce Crack Yüklemiştim Orada Bu Sorun Olmuştu Bende Fiyatına baktım 36 tl Olduğunu Öğrenince Alıyım Sorunsuz Oynayım Dedim Fakat Yine Aynısı Oldu

my games içindeki snowrunner dosyasını tamamen silip orijinal oyuna girerek sıfırdan başlatın ve yamayı kaldırın düzelmesi gerekir

korsan sürümden kalan dosyalar bozuyor olabilir

discord kanalında gimmeonion paylaşmış ya arada böyle mesajlar paylaşılıyor doğru çıkıyor genellikle

eğer yılın son günleri ptsyi başlatmak istiyorlarsa mükemmel :smiley: yılbaşını daha bozuk bir oyunla geçirebiliriz :smiley:
multiplayer sorunu için fix şart zaten

Türkçe Yamayı Çıkarttım Sorun Düzeldi Teşekkürler Türkçe yama benim için bitmiştir 2 gündür oynaymadım oyunu

esorokin direkt pts kanalında yazmış :smiley:

Tomruk yükleri gelecek. Yeni araçlar da olur. Yeni bir oyun mekaniği ama diğer yeni özellikler ve iyileştirmeler???
Pazartesi-Salı anlarız her şeyi :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar snowrunner oyununu yeni aldık 1 saati geçtik başkasının oyununa katılıyoruz görevleri vs yapıyoruz ancak arkadaş listesinde arkadaşım görünmüyor nasıl multiplayer gireceğiz bu oyunu var mı bilen aracı garaja felan koyuyoruz onlarda sorun yok biri ayrrıntılı anlatabilir mi

Bu genel bir sorun. Yeni bir güncelleme çıkaracaklar. Sorunu çözmeye çalışıyorlar.