SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bende öyle sorun olmadı. Daha önce araçların kaybolmasını duymuştum ama topluca kaybolması enteresan.

DUYURU:

Epic’te 60₺ indirim kuponuyla birlikte SnowRunner 36₺ geliyor alacak olan kaçırmasın.

Kuponlar kullanıldıkça yenileniyor bu sebeple isteyenler season pass paketlerini de indirimli alabilirler.

İşe yaradığına sevindim. Birde şunu ek bilgi olarak yazmak isterim. Eğer grafiklerde manuel ayarlamalarda herhangi bir sıkıntı olursa (C:\Users***\Documents\My Games\SnowRunner\base\storage\video.dat) bu yolu izleyerek oradaki video.dat dosyasını silebilirsiniz. Silmeden önce Epic games programını arka plandan kapatırsanız daha iyi olur. Bu dosyayı silerseniz oyun grafiklerini sisteme göre kendi ayarlıyor. Mesela bende manuel high yaptığım zaman fps düşüyor ama bu dosyayı silip oyuna girdiğimde kendi ayarladığı high ayarlarda 60 fps oynuyorum. V11’de azda olsa düzelme olmuş grafiklerde. İyi oyunlar.

1 Beğeni

SnowRunner şu an yine ucuza satın alınabiliyor. Tabii Season Pass önemli biliyorsunuz ancak ilk defa oynayacak, satın alacak biri ana içerikle zaten oooo :smiley: bitirene kadar 4. dlc duyurusu gelir.
Şu an artık modlar da tam oturuyor yakında 3. dlc de duyurulacak.

96 TL olmuş indirimle +60TL Epic kupon eklerseniz 36 TL’ye mis gibi alınır, oynanır. Arada işte güncelleme çıkınca yeni bir şey gelince şu haritada araçların kaybolması vs. o sistem sıkıntıya soksa da halledilir.

1 Beğeni

Hocam merhaba, sizin sisteminiz nasıl acaba?
‘‘ASUS N580GD CORE İ7 8750H 2.2GHZ-16GB-1TB+256 SSD-15.6"-GTX1050 4GB-W10 NOTEBOOK’’
Ben bu sistemi kullanıyorum 25-30 arası fps veriyor.

Merhaba. İ5 6600k overclock 4.1 ghz. Ekran kartı r9 380 overclok. Ram 8 gb 3000 mhz overclok. Anakart z170a pc mate. Bu şekilde kullanıyorum.

bir türlü 30 fps’yi geçemedim. High ayarlarda.
low’da da aynı şekilde…

Yukarda yazdığım yöntemleri denediniz mi.

olmuyor maalesef.

Özelden yazdım.

Kış indirimleri bitmeden oyunu almak istiyorum ama premium sürümünü mü alayım, ana oyunu mu alayım karar veremedim. Sezon biletlerinde yeni haritalar ve araçların yanında yeni görevler de yazıyor. Bu görevler ana haritalara eklenen görevler mi yoksa yeni haritalardaki görevlerden mi bahsediyor?
Eğer sezon biletlerinde ana oyuna eklenen yeni görevler yoksa sadece ana oyunu almayı düşünüyorum.

Ben senin yerinde olsam premium sezon biletli alırım özellikle 60 tl kupon kullanılıyorsa. Ben düz aldım şimdi indirimle sezon bileti 80 tl. Sezon biletine 80 verene kadar 106 vereyim 2. Bir hesaptan almayı bile düşündüm ama kupon oluyorsa. Ayrıca yeni haritalarla yeni araç ve görev sistemleri geliyor ana harita bittikten sonrada alabilirsin fazlasıyla oyalar %100 yapman zamanını alır .

Premium sürümünde kupon çalışıyor, alabilirsin.
Sezon bileti ile ana haritalara da gelen yeni görev sistemleri var mı?

Yeni oyuncak geliyor :smiley:

M939

4 Beğeni

Yeni biseyler mi geliyor

1 Beğeni

arkadaşlar oyuna yeni sahip oldum acaba ortak oynadığınız bir yer var mı böyle oyanayabilceğim bir grup var mı özelden yazabilirsiniz

hasan bey ben ps4 de mod bölümüne girdiğimde benden mail adresi istiyor giriyorum ama kod gelmiyor. her hangi bir işlem yapmamız gerekiyormu yoksa başka şekilmi giriliyor bilginiz varmıdır. teşekkür ederim.

mailin spam klasörüne düşmüş olmasın?

1 Beğeni

Aynen spam klasörünü kontrol et spama düşüyor genelde

1 Beğeni

Squad’ı 700 saat kadar oynayınca haliyle bu kamyon ile aranda bir bağ olüyür :smiley: Cumartesi akşamı takılmıştım. Süspansiyon çok yüksek olunca taşlardan vs. devrilme tehlikesi yaşıyorsunuz.
Bu hafta çıkması planlanıyor.

2 Beğeni

Ben de aynı şekilde konsol üzerinden yaptım.Mail gelme süresi normale göre 10-15 dakika sürüyor ama geliyor.Olmazsa tekrar deneyin.Mod indirirken de aynı şekilde normale göre yavaş indiriyor şimdiden bilginiz olsun.

1 Beğeni