SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Yukonda flooded hills haritasında çok anlamsız bir kasma donma var nedendir acaba . Diğer haritaların hepsinde rahat rahat oynarken . Kanadada , özellikle kokpit kamerasında fps dibe vuruyor nedense . 2. Haritayı denemedim henüz kapali oldugu icin ama ilk haritada durum bu şekilde

ben bir sorun yaşamıyorum ama hata senden kaynaklı olabilir

Geçtiğimiz indirimde gayet güzel indi fiyatı.

O konuda hemfikiriz hata benden kaynaklı . Bende onu diyorum zaten . Evet bi hata var ama sorun nerden kaynaklanabilir onu soruyorum . Windows güncellemeleri tamam , ekran kartı driverıda güncel . Dosya dogrulamada yaptık. İşin içinden çıkamadık :man_shrugging:t2:

Eskiden oynadığımız D-535 E-7310 lar gelse keşke sesleri çok iyiydi bu araçların :slightly_smiling_face:

Mod.io sitesine girilemediği zamanlarda oyunda oynanmıyor. Şuan sitede sıkıntı var. Oyuna girmenin bi yolu var mı böyle zamanlarda. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sitede bir problem yok. Modlar zaten bilgisayarına iniyor, internet bağlantından sorun olabilir.

Teşekkürler

1 Beğeni

Bakım zamanına denk gelmişsin birazdan tekrar başlayacak.

3 saat kadar sürmesi bekleniyor.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Bakım zamanlarında oyuna girilmiyor demekki. Mod browser’a bakayım dedim onada mail istedi yazdım olmadı. İnternete baktım sıkıntı yoktu. Sonra düzeldi.

1 Beğeni

Dostum bakım zamanlarında hiçbir oyuna giremezsin bakım ancak serverler boş olduğunda yapılabilir.

1 Beğeni

Oyunun grafik optimizasyonunda bi sıkıntı var sanırım yada kişiden kişiye değişiyordur bilemiyorum. Grafikle ile ilgili herhangi ayarı oynadığımda fps düşüşleri oluyor. Yalnız bişey farkettim. Grafik ayarlarından Quality preset kısmında low ayarlayıp daha sonra istediğim grafik ayarlarını tekrar ayarlarınca fps sorunu bende düzeliyor. Ayarlardan hemen sonra oyunu muhakkak kapatıp açın yoksa etki etmiyor. Oyuna girerseniz hiçbir faydası olmuyor çok ilginç bi durum. Birde isterseniz böyle deniyin ben farkını gördüm.

1 Beğeni

Teşekkür ederim hocam deneyeceğim :+1:

Michigan ve Alaska haritaları bitmek üzere ama daha hiç ağır vinç ve sismik modulü kullandıran görev cıkmadı. Yoksa ben mi atladım?

Sismik görevleri sadece Taymr haritalarında var.

1 Beğeni

Konsollara mod desteği geldi. Sürerken vinç kontrol etme mevzusu da güncellemede bulunuyor. PC’ye de çıktı tabii indiriyoruz. :slight_smile:

2 Beğeni

14 GB güncelleme geldi konsola.Şükürler olsun sonunda modlara kavuşacağım yuppii…

3 Beğeni

Güncelleme geldi oyun yine bizi dolandırdı . 5 tane aracım yok oldu 500.000 zarardayım :smile:

Kaybolan araçlar modlu araçlar mıydı?

Eğer öyleyse modları güncelledikten sonra aktif etmemiz gerekiyor. Güncellenince kendiliğnden devre dışı kalıyorlar.

1 tanesi mod , digerleri oyunun kendi araclarıydı hocam . Bu arada @emretutar grafik ayarlarını denedim bendede işe yaradı teşekkür ederim tekrar .

1 Beğeni