SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bir de kullanmakta olduğumuz mod güncelleme alınca pasif durumuna düşüyor oyuna girmeye çalıştığımızda eksik mod uyarısı veriyor. Karmaşanın içinden hangi araç pasif olduğunu anlayıp manuel olarak aktif etmek zorunda kalıyoruz.

1 Beğeni

Yusuf abinin siradaki projesi hakkında bi bilgi var mı abi zetros ile oyuna yeniden döndüm devamının gelmesini çok isterim

Dün dc kanalında farklı bir kamyon paylaşıldı ama kısa sürede silindi. Sanırım izinlerle alakalı durumdan kaldırıldı, M ile başlayan markalı bir şeydi.

Şimdi bu var, net bilgim yok bu konuda.

2 Beğeni

Yeni araç taklit model olacak. Farklı kabinler ve şasiler bu şekilde sağlanacak. Betası devam ediyor.

1 Beğeni

SnowRunner’ın yılbaşı tadında bir güncellemesi gelecek mi göreceğiz yıl bitmeden 11.0 sürümünü çıkarsalar fena olmaz. Hızlı kontrol modu da gerekiyordu ama konsollara modlama desteği yıl bitmeden sunulur mu şu an herkes onu merak ediyor. Discord kanalında olaylar hiç durmuyor ki :smiley:
2021’de her şeyine daha olması dileğiyle diyelim.

2 Beğeni

Zincirli lastikler upgrade noktalarından açılmıyor sanırım. Level yükselterek mi açılıyorlar?

Yapmak istediğiniz yükseltmeyi seçince yazıyordu şu levelde açılacak vs. diye. Yanlış hatırlamıyor isem.

Alaska‘ya gelmeden zincirli lastikler açılmıyordu sanırım emin değilim.

Aslında zannedildiği gibi zincirli lastiklerin pek etkisi yok bu oyunda. Alaska da asfalt ve donmuş yollarda Highway kamyonların çekişini iyileştiriyor o kadar. Karlı yollarda çamur lastiklerinin kullanılması öneriliyor.

Lastiklerin yol türlerine göre performansı yazıyor zaten. Çamur lastikleri de kilitli ve aşırı yüksek XP istiyor.

İlk günlerde kısıtlayıcı bulup XP ve kredi sorununu kökten çözmüştüm ben YouTube de çözümü var tavsiye ederim.

Sonradan sıkılırsın ama çok zor değil para ve Xp eklemek hesaba tek yapman gereken oyunun profil dosyalarına girip profilini düzenlemek istediğin kadar eklersin ben bağ olduğundan dolayı araçları kopyalamisti ilk zamanlar ondan baya çoktu para ve bu benim heyecanımı kaçırmıştı birşeylere para biriktirmek için uğraşmadan direk her şekilde alabilmek de sıkıyor oynarken

1 Beğeni

Hile yapmayı düşünmüyorum o zaman oyununun anlamı kalmıyor. Zaten sahip olduğum kamyonlar güçlü ama karda ve yoğun çamurda üzüyor.

Z-4266 Offroad Truck - Crew Cab çıktı. :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar ben oyunu plati den hesap olarak alıp kullansam(offline bir şekilde) oyundaki mod manager çalışır mı ?

Plati’den alınan hesaplar hakkında iyi şeyler söylemiyorlar uzak durun bence. Oyun offline olacaksa mod manager çalışmaz. Bunun yöntemi varsa bilemem.

Biraz daha detaylıca açıklarmısın hocam. Daha önce fh3 ve fh4 autoactivation hesabi almıştım ve hala da kullanıyorum

Kısaca çalıntı yani illegal yollarla ele geçirilmiş hesapları sattıklarını duymuştum böyle satın alıp sorun yaşayanlar olmuş. Fiyatların uygun gözükmesi boşuna değil.

1 Beğeni

Mod kullanamazsin hiç bulaşma birşey olsa hak iddia edemezsin paran boşa gider

1 Beğeni

Bazı hesaplar öyleymiş hocam ama hesabın sahibi durumu fark edip şifreyi değiştiremez mi o konuda ?

Şu epic yine kupon versede kış indirimlerinde 40 TL’ye alsam oyunu :smiley: