SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Maalesef beta için yeni sürüm çıkmadı. :frowning: Tamamlanmış full profil ekledim yine girmiyor. Klasörü temizledim gene girmedi. Kimse yılbaşından önce çıkarın demedi bunlara kendi kendilerine erken saldılar. 11 Ocak’ta çıksa ne değişecekti? :smiley: Zaten gelen feedback doğru düzgün kullanılmıyor bile adamlar şu an mevcut betada Pacific aracın logs taşıma eklentisi bile koymamış ama sonra gelecek ama en başında koyulması gereken bir şey ya :smiley: Bu yılı da fiyasko ile noktaladılar. Bu oyunun başı ilk günden beri(spintires dev demo) beladan kurtulmuyor. Hep bir gariplik var.

1 Beğeni

Bence bu oyunu geliştirenlerin bazılarını ovve games ajan olarak sokmuş.:smiley:Oyunun gelişimini baltalayın diye.

Acaba?

Yani bilmiyorum bak şimdi olabilir mi?
Hı? Ne? Nasıl yani :slight_smile:

6786786

5 Beğeni

Ne yenilikler var görmek için detaylı vidyo.

4 Beğeni

Ya arkadaş kafayı yiyecem o kadar ugrastık save dosyam silinmiş llan :D:dD:D

Nasıl silindi sıfırdan mı başlıyor?

Hangisi olduğunu bulursam save dosyasını atarım.

2 haftadır oynamıyodum bugün girdim %1 olmuş köprü de oyunun en başındaki araba ile açıldı oyun

1 Beğeni

Multiplayer’da arkadaş listesinden davet etme sorunu çözüldü diyenler var. Kontrol edebilirsiniz.

Aynen öyle.Bi deniyim dedim güncellemede gelmedi ama bi baktım liste direk yüklendi.Düzelmiş.

evet beklenen güncelleme geldi

PTS Update 11/01/2021 (12.1)

Thank you so much for all the reports we’ve seen, please keep them coming!

Fixed crash in main menu when pressing "Continue"
Fixed bugs with incorrect hints behavior in activation zones
Paystar wheel hub clipping fix

şimdi girip bakacağım bakalım

maalesef çökme sorunu hala var bu sefer oynamaya devam ediyorsun tamamen kilitliyor :smiley: ama yükleme ekranından sonra geçiyorsun artık :smiley:

Selam arkadaşlar. Bir sorum olacak, oyunu oynarken arka planda modlar indirmeye devam ediyor mu? Yoksa, “mod browser” kısmında tüm modlar inene kadar beklemek mi gerekiyor? Reddit`te ve bir kaç yerde konu ile alakalı oyunun çalışması gerektiğinden bahsetmişler. Tam açık olarak cevaplanmamış.

Selam, benim deneyimlerime göre oyuna girince indirme yarıda kesiliyor. Şu treyler modların biri güncellenirken beklemek istemedim 2 saat falan oynayıp mod tarayıcısına döndüğümde hala indiriyordu.

Mod tarayıcısında hala indirme sorunu var ve orada beklemek işkence haline geliyor. Biraz daha iyi olduğunu söylesek de bu tür sıkıntıları insanlar yine yaşıyor. Belgelerim/MyGames/SnowRunner/base/mods içindeki bazı dosyaları tamamen silseniz bence daha iyi olur. Bazı dosyalar karışıklık yaratıyor olabilir. Takılı kalıp modu önbelleğe indirip bırakabiliyor.

Bu akşam SnowRunner yayını yapmak istiyorum ancak 12.0 betasına giremiyorum çöküyor :frowning: Normal halinde de oynayabiliriz. Emin değilim.

Söylediğin yöntemi denedim. Ayrıca ek olarak Mod.io’dan tüm modları takibi bıraktım, oyun içerisinden giriş yapıp yeniden takip ettim ve indirdim. İndirme hala çok yavaş ne yazık ki. İndirmeyeceğim ancak çok güzel modlar var ve onlarla oynamak istiyorum. Oyunu resmen başkaları oynasın biz bakalım diye almışız. :sweat_smile:

çok güzeldi ya rahat rahat oynayabildik :slight_smile:

ahh şu sorunlar çözülse millet ilgi gösterecek ama iştee yoksaherkes oynuyor :smiley: tek tek damlıyorlar

3 Beğeni

efsanedir krşm

1 Beğeni

PTS 12.0’a girdim gibi görünüyor. Çökme var da oyun donup kalmadı bakalım.

takılıyorum şu an :slight_smile:

1 Beğeni

PTS Update 15/01/2021 (12.2)
PTS DLC 3: Patch 12.2

General Changes:

Added additional sounds for locomotive manipulations with winch
Added additional visual effects and sounds for generator trailer
Update icons for logs cargo

General Fixes:

Fixed a bug when the state of the ‘Trailer Generator’ desynchronized between players in coop
Fixed a bug when players could duplicate any cargo using cargo crafting zone
Mod Browser: Fixed a bug when selector got stuck in ‘Sorting and Filter’ after receiving the ‘Download Complete’ message
Fixed a bug when if the player exited out of the interactive zone while holding its activation button, this button's background did not disappear
Fixed a bug when 'Previous slot' and 'Next slot' buttons were displayed even if only one slot of the 'Windshield Stickers' item was available
Fixed a bug when cargo with limited quantity did not get destroyed in the manual loading zone after selecting the corresponding option
Fixed desynchronization of LP-4 Log-loader crane state on both host and client sides
Fixed a bug when clients vehicles duplicated on the host’s side if he aborted coop session and started the singleplayer game
Fixed a bug when the train during the 'Weightlifting' contract was floating in the air on the 'Grainwoods River' level if the contract was performed for the first time
Fixed a bug when the 'Weightlifting' contract on the 'Grainwoods River' level could not be completed if the train was delivered into the active zone without using a winch

Maps:

Art improvements and bug fixed for the 'Northern Thread' trial
Art improvements for Wisconsin maps
Fixed a bug when manual loading zones were not highlighted at Yukon, Big Salmon Peak map
Improved main menu scene

Trucks:

Added reverse movement signal for 'Boar 45318'
Added map landmark for 'International Paystar 5600TS' and 'Boar 45318'
Fixed a bug when Russian crane 'Avto-23 Heavy Crane' could be installed on 'International Paystar 5600TS
Fixed extraneous noise or hum that was periodically reproduced when the engine was idling for the 'International Paystar 5600TS' truck

ayrıca pacific 512 modeli eklenmiş ancak kaplamaları yok

1 Beğeni

Harita modlarında bide böyle sıkıntılar olmasa iyi olacak. Takılı kaldı :grinning:

1 Beğeni

Bu güncellemeler bana niye gelmiyor?