SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

turko35408 teşekkürler :+1:

Mehmet_Ali34 teşekkürler o kadar sinir diyorsun yani :roll_eyes: amin diyelim o zaman :rofl: bakalım alaskayı halledelim sırasıyla dalarız :laughing:

1 Beğeni

Koleksiyon olsun diye bu mübarek Ramazan ayında şeytan dürtüyor beni. Napayım şeytana uyayım mı? :woozy_face:

2 Beğeni

sen bilirsin ben epicden aldım. sağolsunlar bedavaya verdiler

1 Beğeni

Epic’te var ama Steam asıl kütüphanem. Steam’de olmayınca bir şeyler eksik kalıyor. Yeni oyunun çıkacağı da yok. Tüm seri bir arada kalsın istiyorum ama fiyatına değecek oyun değil işte.

2 Beğeni

şu steme uyuz oluyorum bu paket hakkındayı türkçe yazıp bilgileri yabancı yazmanın anlamı nedir bu nasıl bir mantıktır :rage:

Suç yayıncıda, metinleri Steam çevirmiyor.

dostlar alaska da karda en iyi kamyon hangisi kraliyet (yani royal) kullanıyorum yük çekerken bayılıp karda kalıyor

Ben oyunu Azov 73210 ve Tayga 6436 ikilisiyle bitirdim. :slight_smile:

1 Beğeni

Tamam deneyelim :slightly_smiling_face: aslında şu rusyada kullandığım dlc araç kullanılsaydı ama saçma bir şekilde alaskada yok bu araç :roll_eyes:

1 Beğeni

hocam bu yine yok alaskada :roll_eyes:

Araçlar garajdan garaja taşınabiliyor aslında. Sadece Rus ve Avrupa araçları Amerika’dan, Amerikan araçları da Rusya haritalarından satın alınamıyor.

1 Beğeni

Bununla yapılıyor ama sanırım arkadaş kurcalamayı pek sevmiyor. :slight_smile:

1 Beğeni

BEN ZikZ 612H aracı alaskada kullanmak istiyorum ama alaska mağazasında yok sadece rusya mağazasında var bu ne saçma iş çözemedim :roll_eyes: şayet bu Rusya garajından alaskaya taşınıyorsa onu nasıl yaparız tarifi varsa iyi olur?

Rusya garajında aracı seçip boşluk tuşuna bas. Sonra da diğer haritadaki garaja geç araç orada olmalı.
Bunu kullanacağın her araç için yap. Boşluk tuşuna basmak aracı saklamak oluyor.

2 Beğeni

sevmeme değilde yanlış yapıp oyunu bozarsam oyun boşa giderse diye dokunmuyorum tr dil olsa belki bakardım da :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Oyunun initial.pak dosyasını Steam veya Epic’e doğrulatırsan tüm ayarlar eskiye dönüyor. :rofl:
Aksi halde oyunu bozmuyor.

1 Beğeni

vay öyle oluyorsa yapacağım teşekkürler. yani rusyada garajdayken o araç görünürken klavyede space tuşuna basıp alaskada garaja geçince araç orada mı olacak?

1 Beğeni

Aynen öyle. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben o şekilde tüm oyunu %100 bitirdim ve hiç bozulmadı. :slight_smile:

1 Beğeni

tamam ya bu varsa iyiymiş bende dedim bu ne saçma iş :roll_eyes: :rofl: vay be baya bilmediğim olaylar var oyunda yine iyi geldik buralara :rofl:

1 Beğeni