SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

ona da baktım ama görev kalmadı ki :roll_eyes:

Acaba o araç görev aracıydı da farklı amaç için mi kullandın ve sonra da sattın. Olabilir mi?

Yok dostum keşif etmiştim sonradan alıp araç tamirinde kullandım öyle duruyordu bayadır sonra soldaki yazıyı soluk görünce fark ettim. zaten görev aracı olsa görev olması gerekmez mi? ki oda yok :roll_eyes: neyse bakacağım olmazsa ne yapalım öyle kalır sonuçta bitirdim her şeyi

1 Beğeni

kamyonun arkasına treiler olarak takılıyorsa tak ve treiler storede satmaya çalış eğerki takılmıyor veya trailer storede satılmıyor ise(traileri olarak) demek ki görev aracı(o görevi yapmışssın ama kaybolmamış trailer) senden kaynaklı değil taymyrde ve diğer dlcli haritalarda böyle araçlar var {bug değil yani görev traileri olup kaybolmama durumu)

1 Beğeni

teşekkür ederim kamyona takılıyor hatta takıp gezdireyim dedim belki olur hatta araç da tamir ettim ama yazı hala soluk aynen satmayı deneyeyim dediğin gibi. Olmazsa öyle kalacak galiba çünkü kalan görevde yok listede :roll_eyes:

EKLEEME SATILMIYOR MAALESEF DEDİĞİN GİBİ GÖREV YAPILMIŞ AMA KAYBOLMAMIŞ BÖYLE KALDI SANIRIM YAPACAK BİR ŞEY YOK :roll_eyes:

1 Beğeni

Mehmet_Ali34 Hocam son kez sorayım bu olayın çözümü yok dimi? öyle yüzde 98 de kalacak?

bu arada tekrar görevde söylenen yere götürdüm yine aynı :roll_eyes: :rofl:

%98’de kalmanın sebebinin bu olduğuna emin misin? F4’e basıp, sözleşme, görev, yarışma, kamyon kalmış mı baktın mı?

1 Beğeni

görevler bitti dostum kamyon yok ama resim atıp yazarım bazı kafama takılan şeyler var yarışmalardaydı sanırım unuttum şuan :roll_eyes:

1 Beğeni

o görevin çözümü yok hocam diğer DLC li haritalarda da göreceksin(Amur gibi tennesse gibi DLCli haritalar) zaten buna benzer römorkdu araçda vs kalıyor bug değil yani(römörkün kaybolmaması senin %98 de kalmanla bir ilgisi olacağını sanmıyorum)

2 Beğeni

anladım teşekkürler şunlar mı acaba 98 de bıraktı alt 2 resimde görülen ilk resimde 0 lar var da 22. resimdede 1 kupa yok üst sırada

1 Beğeni

Sözleşmeler ve görevler tamamsa 1 yarışma kalmış; Boğulan topraklarda varil teslimatı. Tamamlanmayan yarışmaların yanında kupa olmuyor.

1 Beğeni

En üstteki dimi aynen ondan şüphelenmiştim ilginç yaptım hatırlıyorum :roll_eyes: neyse tekrar yaparım teşekkürler :+1: diğerleri tamam :+1:

1 Beğeni

ilk fotoğrafdaki senin başarımlarının yüzdesini gösteriyor(steam başarım yüzdesi gibi düşün) 2. fotodakini yapmamışsın @turko35408 hocamda cevaplamış zaten(zamanlayıclıgörevler %2lik etki ediyor ama yapmayıncada %100 kabul etmiyor maalesef oyun)

2 Beğeni

aynen hocam öyleymiş yarışmanın birini atlamışım ilginç neyse daha bakamadım yapınca yazarım teşekkürler :+1:

1 Beğeni

Bu oyun mudrunner gibi manuel 6 vites desteklemiyor mu acaba? Direksiyonu ayarladım vitesi yapamadık.

Maalesef hocam.
Ancak şöyle bir şey yapabilirsiniz, L-, L, L+, H, R, N, A gibi vitesleri vites koluna atarsınız, ihtiyaca göre vites kolunu ilgili konuma takarsınız.

1 Beğeni

turko35408 Mehmet_Ali34 evet dostlar sadece o yarışmaymış yüzde yüz yapmayan hallettim oldu :+1:

2 Beğeni

Tebrikler. :slight_smile:

1 Beğeni

sevindim senin adına birdaki snowrunner haritasında bol şans sana(Allah sabır versin Kola Peninsula haritasında)

3 Beğeni

Aslında lastik basıncı düşürme dinamiği olsa çamurdan çok rahat çıkılır ama işte…

1 Beğeni