SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

arkadaşlar bu rusyada 1 adet yükseltme kaldı bulamadım ya :roll_eyes: :kissing_closed_eyes: bilen var mı?

Bu siteden bakabilirsin. Çok güzel bilgiler yer alıyor.

5 Beğeni

Onu normalde bulamazsın hocam. Scout’un arkasına tarayıcıyı takıp garaj çıkışında tarat. Oralarda olması lazım.

1 Beğeni

bu harikaymış teşekkürler :heart_eyes:

2 Beğeni

Bitmedi mi hocam hâlâ Tymyr? :slight_smile:

1 Beğeni

ben ağır oynuyorum öyle saatlerce oturamam o yüzden uzun sürüyor yüzde 97 şuan sanırım sadece 1 yükseltme kaldı onuda bulup bitecek :upside_down_face:

1 Beğeni

umarım en yakın zamanda bitirirsin sıradaki hedefini belirledin mi Snowrunner haritasında

2 Beğeni

Tıpkı benim gibi. :rofl:

1 Beğeni

teşekkürler yüzde 97 de aslında bitti sayılır bitince kuzey amerikayı yarım bırakıp rusyaya geçmiştim orayı bitmek niyetindeyim hele şu rusyadaki 1 adet yükselmeyi bulayım da zira yukarıda paylaştığım haritada değilmiş :roll_eyes: sanırım diğer rusya bölgelerinde 1 adet kalmış ona bakacağım :upside_down_face:

1 Beğeni

aynen sen daha ağırsın :rofl:

1 Beğeni

1 tanesi garajın tam karşısındaki evlerin orada diye hatırlıyorum. Ama sadece taratınca ortaya çıkıyor.

1 Beğeni

onu bulmuşum buraya koyduğum haritadakilerin hepsi tamammış diğer bölgelerde sanırım 1 adet kalmış

1 Beğeni

Ilk kopru gorevi icin malzemeleri kopruye taisiyip kopruyu actim ama sonraki yere gidemiyorum kucuk aracin benzini yetmiyor, kamyonda da 4x4 olmadigindan hep batiyorum. Kucuk aracin arkasina benzin tankeri mi baglamaliyim :slight_smile:

Kamyonda iken V tuşuna basıp halat atmayı deneyin.

Bunun için önce garajı keşfetmelisiniz.

köprüyü geçtikten sonra sağ yap o karayolunu takip et hiç sapma en sonda garaj sana göz kırpıyor zaten kuleleri açmaya çalışma ilk başda(garajı aç biraz görev yap level atladıkça çamur lastiklerini alıcaksın)pikabında kamyonunda çamur lastikleri yok hacci

1 Beğeni

arkadaş deli etti :rage:şimdide bu çıktı bu hizmet römorkunu keşif ettiğim halde edilmemiş görünüyor neden ki? :roll_eyes:

O olduğuna emin misin?

Görev araci olmasin o

1 Beğeni

soldaki hizmet römorku yazanı seçince haritada ona götürüyor dostum o olmasa götürür mü? garip bir durum buga çattık gibi :roll_eyes: