SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

doğrudur da ben ing dil olunca kafam karışıp yapamıyorum programı tanımayınca araştırıp tarifleri bulmak lazım üşeniyorum :roll_eyes: :rofl:

1 Beğeni

turko35408 valla oldu bunu neden daha önce söylemediniz yahu hep kamyonları bitirdiğim haritada bırakıyordum :roll_eyes: :rofl:

1 Beğeni

:rofl:Aklıma gelmedi ki.

valla 2 kez mi ne sordum konuda :joy: :rofl: neyse sennde olmasan kimse söylemiyordu sağ olasın :heart_eyes: :+1:

1 Beğeni

Bir haritayı tamamen bitirdiğinde tüm kamyonları garaja toplayıp tek tek boşluk tuşu ile sakla. Sonra da diğer haritada kullan. :slight_smile:

1 Beğeni

Sen de sağ ol hocam. :slight_smile:

1 Beğeni

aynen öyle yaparım artık bırakmam kuzucuklarımı yaban ellerde kurda kuşa :rofl: tekrar teşekkürler :+1:

1 Beğeni

:rofl: Gece gece güldürdün yahu.

1 Beğeni

Oyunda yeni bir görev açıldı. Devrilmiş kamyonu kurtar. :smiley:

3 Beğeni

Sadece tomruk işlerini bununla yaparım diyordum. Yolda kalanı çekiyor, devrileni kaldırıyor. Bi tomruk taşımıyor geri kalan her işi yapıyor. :smiley:

2 Beğeni

Şu oyunda kamyonlar düz yolda bile devriliyor. En ağır yükü taşısan bile sanki hiçbir yük yokmuş gibi davranıyor kamyonlar.

Devrilme kısmı aslında gerçekçi, kamyonlar böyle durumlarda kolay devrilir orada çok bir problem yok. Burada da zaten devirmezdim de hanım seslenince ona cevap verirken oldu olay. :smiley: :smiley: :smiley:

Yeni DLC geliyor! Çok lazımdı. :rofl:

4 Beğeni

bakalım dedikleri kadar atom çıkıcak mı

2 Beğeni

https://twitter.com/PlaySnowRunner/status/1775177038959182192

1 Beğeni

ANK kadar çabuk devrilen kamyon görmedim hele sırtına yakıt deposunu tak en küçük yamuk yolda yan yatıyor baya saçma :roll_eyes: bu arada güncelleme geldi

2 Beğeni

Aslında gerçekte de kamyonların devrilmesi çok kolay bir şey. Sadece oyunda zorluk olsun diye gerçekte olmayacak veya kamyon girmeyecek yollara girmek zorunda bırakıldığımız için böyle oluyor.

Şu oyunu oynarken sinir olmadığım an yok. :grimacing: Ama buna rağmen kendini oynatıyor insanın canı çekiyor. Alternatif yok. Arada bir rahatlamak için Spintires tabii.

2 Beğeni

Ben yakıt tüketimlerini düşürdüğüm için, olabildiğince yavaş sürebiliyorum. Kolay kolay da kaza olmuyor öyle olunca.
Ama gerçekten çok bunaltıcı detayları var. Mesela motor simülasyonu olmadığı için gaza basar basmaz tam güç veriyor ama vitesler de hız sınırlayıcı gibi çalıştığı için araba aniden hızlanıp aniden kesiliyor. Yokuş inerken bile gaza basılı gitmek gerekiyor. Sürekli arabayı biri tutuyormuş gibi bunaltıyor.
Asfalt yolda patinajsız yumuşak kalkış yapmak imkansız gibi.

1 Beğeni

Evet ya vites geçişlerinde kendimi sıkıyorum. Ses desen yok. 5. viteste giderken gazı bırakınca anında duruyor koca kamyonlar.

1 Beğeni