SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

bu arada petrol aramaya kendim başladım baya zevkliymiş turko35408 gaza getirdiğin için teşekkürler :upside_down_face:

1 Beğeni

Snowrunner için sunucuyu sen açmayı denedin mi peki(eğerki illaha sunucuyu açan kişinin yere girmem gerek demiyorsan)

save ilk açan arkadaşta olduğundan dolayı hiç denemedim, save’i ondan alabiliyorsam deneyeceğim.

umarım saveden kaynaklıdır

alet götürmem demiyo :smile:

1 Beğeni

Bu iyi hoş ta kontrolü zor. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de 9500 ile devam. :smiley:

1 Beğeni

aynen zor ama alıştım ben çekmediği yük kurtulmadığı yer yok gibi çamurda bayırda çok iyi. bir tane dan markaydı sanırım kamyon buldum güçlü sayılır ama çamurda berbatmış

1 Beğeni

Snowrunner Season 12 PTS’ye girmiş diye gördüm indirip deneyen varmi

1 Beğeni

Bekliyoruz. :slight_smile:

indirimde snowrunner almaya değermi steamde

oyunu sevdiysen değer.dolarlıyken pek emin değilim ama epici düşünebilirsin.

1 Beğeni

Yolacak saçın fazlaysa ve gerçek dışı kamyon fiziklerine dayanabileceksen al.

3 Beğeni

:rofl: Bu iyiydi. :rofl:

1000 tl olur artık

5 Mart’ta çıkıyor Year 1. Sonra da Year 2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12… :slight_smile:

3 Beğeni

İkinci oyunu beklerken yeni bir tır filosu vakasıyla karşılaşmayalım şimdi…

1 Beğeni

Şaka gibi.Yearlerın devamı geleceği belli bu oyunu duyurdukları zaman anlamışdım(steamin dolara geçeceğini valve bile anlayamamışdır) bu yaptıkları 2. oyunları değil belli 2025den önce de çıkmayacağı kesin gibi duruyor belli de olmaz ama yeni oyunun yani benim tahminime göre umarım year 2ile bitirler diyeceğimde bunlarda oyun tutturunca yearleri sıralıyorlar :d

1 Beğeni

SnowRunner 2021-2024 olduğuna göre ve 3 yıl 12 sezon sürdüğüne göre bu da 2024-2027 olur gari. :slight_smile:

yalnız hocam 2024de years 4ün geleceği şuanlık belli olmamakla beraber bu ara oyun atıştırmalık gibi hadi 2025 de olmadı 2027 çok fazla yıl olur(olur mu olur ama bu adamların işleri belli olmaz) şuanda insanlar yeni oyunu bekliyorlar.(Snowrunnerdan sonraki yeni oyunu ‘’ expedıtıon’u değil)
Bu expedıtıon a mudrunner game tutarsa eğer yeni oyun adı altında sadece bazı kelimeleri değiştirip (mudrunner yerine snowrunner yazmak gibi yani) yeni oyun yaptık diye de çıkarırlarsa şaşırmam bunlardan beklenilecek hareketler buda olmaz dememek lazım.

1 Beğeni