SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

şöyle bir canavar buldum ormanda arıza da yoktu yürüttüm :rofl:

1 Beğeni

İyidir bu. Özellikle kurtarma ve gölden karşıya geçme konusunda (üstüne basarak). :slight_smile: Engellerin üzerinden de rahat geçer.

1 Beğeni

Aynen ama fena benzin yakıyor :slightly_smiling_face: :upside_down_face:

1 Beğeni

karlı haritalarda buz olan yerlerde fena halde dönüyor ama buzun içerisinde low+da lowda her şekilde gidiyor.

2 Beğeni

Bunda lastik değiştirme şansımız da yok.

“Jack of All Treads Tire Pack” Dlc almanız lazım.

2 Beğeni

Bu lastikler iyiymiş ama. :slight_smile:

arkadasımdaki aynı araçı seçemiyommu

Tatarin’in lastikleri çamur için oyundaki açık ara en iyi lastikler zaten. Jack of al treads’da takacağınız lastiklerin hepsi Tatarin’in kendi lastiklerinin yanında solda sıfır kalır.

3 Beğeni

doğrudur daha karda denemedim :rofl:

yuh yeni mi çıkmış bu :roll_eyes: :roll_eyes: 58,17 TL ye geliyor :neutral_face:
SnowRunner - Jack of All Treads Tire Pack Steam’de (steampowered.com)

bir de bu çıkmış Kenworth W990 işleri güçleri para kopartmak :neutral_face:
SnowRunner - Kenworth W990 Steam’de (steampowered.com)

2 Beğeni

Böyle bir oyunda lastikleri parayla satmak saçma geldi bana. Ücretsiz olması gereken bi dlc bence.
Para lazımsa sticker sat, süs sat, ıvır zıvır sat :smiley:

scs gibi kozmetik olarak mı satıyor yoksa daha mı etkili? kozmetikse saçma değil isteyen alır isteyen almaz ama daha etkiliyse almayın böyle çakallıklara para kaptırmayın.

oyunda lastik tipleri ve performans farkları var. çamurda, karda, buzda, asfaltta gidişi değişiyor tabii bunlar fiziklerden dolayı garip dursa da scs gibi kozmetik değil ama bu paket kozmetik maalesef yeni tasarımları ekliyor ha çok oynayan için eskileri sıkacağı alınabilir.

Lisanslı olsa okeyde normal lastiğe para vermek saçmalık

1 Beğeni

Offroad lastikler her araçta hemen kullanılamıyor biliyorsunuz. Haritadan bulmak gerekiyor. Bazıları için ise level istiyor. Bu DLC ile hemen kullanma şansı varsa belki mantıklı olabilir.

20 30 tl neyse de neredeyse 60 tl ye geliyor gerek yok scs başlattı tüm oyunlar kıytırık dlc çıkarıp para istiyor artık :rage:

2 Beğeni

Son çıkan lastik dlcsinde lastikler level veya keşfetme istiyormu? Lastiği direk alabiliyozmu?

1 Beğeni

level 6 dan sonra kullanılabilir oluyor sanırım, ben hali hazırda ki save den devam etiiğim için hepsi açıktı. Ancak adamlar yaptığı işlere özenmediği için, bazı araçlarda lastik hizalarında sıkıntı var. Sinir olup kendim düzelttim dlc dosyalarından…

2 Beğeni

Performans anlamında ufak farklılıklar var. Bir de normalde çamur lastikleri falan daha ileri seviyede açılırken bunlar daha erken açılıyor.
Ha lastikler bana görsel açıdan çok kötü geldi. Bazılarında yön hatası var, jantlar desen zaten tırt.
Yani parayla satılacak bir DLC bu kadar kalitesiz olmamalı. Üstüne üstlük oyunu da bozdu. Bazı kamyonların tekerlekleri olması gerekenden daha geniş duruyor. Hatta bazı kamyonlarda tekerlekle dingil arasında bağlantı kalmıyor.

2 Beğeni