SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

güncelleme gelmiş

Patch Notes 27.0

Artık her platformda yeni bir güncelleme var!

Lütfen bu yama ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize bildirin. Teşekkür ederim!

Yeni içerik:

[DLC] Yeni kamyon:
Kenworth W990
[DLC] Yeni eklentiler ve römorklar:
Jack of All Baces Lastik Paketi

Snowrunner Now Mac’te mevcuttur (Steam, EGS, Appstore)

Araç iyileştirmeleri:

‘IM50 Yükleme Vinç’ eklentisinin çapasının, ‘Burlak 6x6’ kamyonundaki çamur veya kar arazisi yüzeyleri üzerinde durduğunda sallandığı bir hata düzeltildi

Kooperatif:

Kamyonun Coop oturumunda eklenti veya römorktan yakıt ikmal edilemediği bir hata düzeltildi
Koopik oturumunda konuk tarafından fragmana yaklaşırken yeniden bağlandıktan sonra ‘film yıldızının yarı römork’ çapalarının katlandığı bir hata düzeltildi
‘Film yıldızı yarı römork’ nun görsel modelinin, Müşteri tarafından Sözleşmenin yürütülmesi sırasında Sallandırdığı Bir hata düzeltildi.
'Film Yıldızı’nın Yarı Tövbe Edici’nin görsel modelinin, kümes oturumundaki oyuncular arasında senkronize olmadığı bir hata düzeltildi

Diğer değişiklikler:
Oyuncular Gamepad’de “Garajın Kilidini Açmalısınız” Uyarı Penceresi ile “Aşağı” düğmesine bastıktan sonra duraklama menüsünün artık açılamayacağı bir hata düzeltildi
Yangın görsel düzeltmeleri kıvılcım
.Xml dosyalarında çeşitli düzeltmeler (Mod Düzenleyicisi)
Yerelleştirme düzeltmeleri

1 Beğeni

Hocam bazı çeviriler pek te komik olmuş :rofl: “Film Yıldızı”, “Kümes oturumu” :rofl:

1 Beğeni

google nin komikliği :rofl:

1 Beğeni

römorkta yer yoksa bizde böyle taşırız :rofl:

2 Beğeni

:rofl: Güzel taktik. :rofl:
Koca kafalı kamyon işe yarasın de mi? :smiley:

1 Beğeni

Bir tek ben mi uslu uslu taşıma yapıyorum ya? :smiley:

1 Beğeni

aynen baktım yüklerin hepsi aynı yere gidecek bu tepedeki yüke yer yok dedi bende tepeye koyup götürdüm :laughing:

Geceler karanlık, kabuslar üzerimde, yine dertlerimle ben baş başayım…

2 Beğeni

Güzel manzara.

Yattım kalktım. :smiley:

2 Beğeni

ilginç vinç işe yarayıp takılı olduğu kamyonu devirmeden yatan kamyonu kaldırmış :roll_eyes: :slightly_smiling_face:

Aslında planlamayı güzel yapıp vinci sağlam yere kurmak lazım. Sonra vinç ile kaldırma hareketi yaparken de dengeli hareket etmek lazım. Bir de gerçek dışı kaldırma yapmamak lazım. Ben gerçekte gördüğüm bir tekniği kullanarak kaldırdım.

orası doğru da senin yerde müsaitmiş bazen yamuk yerde kaldırmak gerekiyor vinç olan kamyon hemen yan yatmaya başlıyor az kaldırma yaparken :neutral_face:

İşte o zaman da yatık kamyonu sürükleyerek daha temiz bir yere çekmeye çalışıyorum.

1 Beğeni

ben kamyon halatıyla kaldırıyorum artık öyle yerlerde daha iyi geldi :smile:

1 Beğeni

Yer müsaitse halatla kaldırıyorum yer müsaitse vinçle kaldırıyorum tamamen duruma göre değişiyor. :sweat_smile:

1 Beğeni

vinç zevkli aslında ama kolay yolu kamyonun halatı bence :wink: bu gün azov denedim baya sağlam yapışıyor yere demek ki kamyondan kamyona da fark ediyor gibi :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Tabii ki de, vinç kamyonu tonajlı olacak ki yüke geldiği zaman yerinden kolay kımıldamayacak.
Ben hatta kurtarma görevleri için Pacific P12’den yaptım vinç kamyonunu.

1 Beğeni

Aynen bak Pacific P12’ de olabilir :+1:

1 Beğeni

Selamlar, son gelen güncelleme öncesi arkadaşın sunucusuna katılabiliyordum artık katılamıyorum diğer arkadaşlar sorunsuz katılabiliyor. Yabancı birisinin sunucusunu denedim girebiliyordum sorunsuz şekilde. Kendi sitelerindeki connection issues’da yazdıkları upnp ve port açma, firewall’dan da izin verme işlemlerini de gerçekleştirdim ama hala katılamıyorum. Bilgisi olan varsa yardım edebilirse çok sevinirim.