SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Arkadaşlar oyunda bu tip sorun yaşayan oldu mu? Oyun oynanmaz hale geldi. :frowning:

Low-'de gıdım gıdım gazla devirmeden geçtim. :smiley:

hiç olmadı bende

1 Beğeni

bende bir şey sorayım şu 2 kasayı araç taşır diye taktım fakat hiç bir işlevi yok V ye basınca ok ile gösterdiğim işlev çıkıyor oda bir halta yaramıyor bu kasalar ne iş yapar bilen var mı :roll_eyes:

Rampayı aşağı indirip araba koyabiliyorsun oraya. Çekici işlevi görüyor bir nevi

Shift olması lazım o tuşa basılı tutarak Q E W S gibi tuşları kullanarak o rampaları hareket ettirebiliyorsunuz.

1 Beğeni

Ben onu araç yüklemek için kullanıyorum :slightly_smiling_face:

“Tahliye kontrolü” seçtikten sonra sağda vitesin üstünde tuşlar beliriyor. shift tuşuna basılı tutarak o tuşları kullanabilirsin.

1 Beğeni

onu tahmin ettim de rampa indirecek tuş yazmıyor V ye basınca da yok o yüzden sordum. neyse Nomrukan ve Rapana arkadaş yazmış :+1:

aynen bende o amaçla kullanayım dedim de tuş olayı hangisi bilemedim dediğin sağda çıktı da çözemedim olayı teşekkürler hepinize :+1:

EKLEME bu yöntemde zevkli :smile:

1 Beğeni

Havanın da maşallahı varmış. :slight_smile:

1 Beğeni

sorma Rusya’da hava 9 havaya dönüyor ne giyeceğimizi şaşırdık :roll_eyes: :rofl:

1 Beğeni

sen birde geceyi gör :slight_smile:

1 Beğeni

Glade’deyim hocam. Ben ne geceler gördüm. :slight_smile:

1 Beğeni

dostlar bu görevde takıldım ok ile gösterdiğimi seçine de nereyi tarayacağımı göstermiyor nereyi taramam gerek? :roll_eyes:

Garajda kamyona sismik vibratör tak. Garajdan çıkınca sağ tarafta saymaya başlıyorsa doğru haritadasın. Başlamıyorsa, o araçla diğer haritaları da kontrol et. Araç hareket ettikçe o rakamlar düşer veya yükselir. 150 metre kala sinyal gelmeye başlar. 0 (sıfır) olunca sinyal kesilir. V tuşuna bas ve ardından 7’ye bas.

1 Beğeni

anladım görev rusya haritasında çıktı bakarım tamam da ula yerini yazsaydılar bari :roll_eyes: :rofl: bu arada sonradan düştü bende :rofl: internette varmış bilgi bu adamın kamyon mod galiba sonradan aldı tarama aracını kurtarmak için hayvan gibi her yolda gidiyor

1 Beğeni

Doğru yönü bulmak için öyle yapıyor. Zira sağdaki sayaç artarsa farklı yönlere gitmelisin. Ta ki sayaç azalana kadar. İlk önce sadece bir sayaca odaklan ve onu sıfırlamaya çalış.

1 Beğeni

Aynen alttaki video benim haritada çekilmiş bundan çabuk bulurum gari :rofl:

1 Beğeni

:rofl: O da güzel ama bence kendin bulsan daha iyi. İlk başta angarya bir iş gibi görünüyor ama bence zevkli. :slight_smile:

1 Beğeni

valla ben yön bulmada balık hafızalıyım ve kararsızım günlerce bulamazdım kesin :rofl: neyse benim gibi balık varsa video izlemeden yardımı olsun ilk yer tam alt resimdeki yer ok ile gösterdim 2 yeri yaptıkça eklerim :smile:

1 Beğeni