SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Hocam en güzeli F4’e basıp profiline gir ve orada hangi haritada ne kadar görev, yarışma, kayıp araç kalmış bak. Orada eksik görevin ya da yarışmanın hangi haritada olduğu da belirtiliyor.

1 Beğeni

Örneğin Amur haritasında yanında kupa olmayan yarışmaları yapmamışım.

Döner Kebab. :slight_smile:

2 Beğeni

aynen en iyisi oraya bakayım :+1:

1 Beğeni

Alın size biraz daha düzenlenmiş tr yama tek tük çevrilmemiş yerler vardı bildiklerimi çevirdim yakıt dolumu yapı benzin doldur ve kamyon değiştiri araç değiştir kargo paketle boşaltı da yük falan yaptım :upside_down_face: İndir strings english rar

3 Beğeni

Eline sağlık hocam.

1 Beğeni

DLC ile sanırım Prototype Exploration Unit diye bir araç geliyor Türkçesini bilemiyorum ama onunla tarama yapılabiliyor. Her tarama bir Watchtower gibi alan açıyor.
image

Bu arada ben oyunun ayarları ile iyicene oynadım, oyun daha kolay ama gerçekçi oldu. Yakıt tüketimlerini 10’da 1’e düşürdüm. Evet yakıt derdi pek kalmadı ama asfaltta 2 km giden kamyon da yarı depo mazot yakmaz oldu. Benim için daha keyifli hale geldi. Lastik ayarları ile pek oynamadım sadece asfalt tutunmalarını artırdım o kadar.

Şu anki yakıt hesabı gerçek değerlere çok daha yakınsadı. Şu haliyle mesela yük var ama asfalt yolda dakikada 0.3 litre, 60 dakikda 18 litre mazot yakıyor (Hızlanma hali değil). Hızlanma hallerinde, arazide falan ortalama 45-50 litre bataklıkta ortalama 90 litrelere çıkıyor yakıt. Tabii bu değerler saatlik. Biraz da yakıt tanklarını araçların görseline göre ayarladım (Kimi araçta kocaman depo var 200 litre alıyor kimi araçta ufacık depo var 300 litre alıyor o dengeyi kurmaya çalıştım) böylece ETS2 kıvamına geldi oyun.

1 Beğeni

yeni DLC değilse bende vardır sanırım bu araç ama gerek de yok görevler bitince harita 100 de 100 oluyor zaten :+1: ilk 3 bölgeyi bitirdim alaskadayım :upside_down_face:

bu arada tr yamayı yabancı dil bulduça düzeltiyorum link altta isteyen indirsin dil ayarlarında fransızca yazanı türkçe yaptım oyun dosyalarını açıp initial dosyasını winrarla açın orada [strings] klasörünü açın orada dil dosyaları var strings_french not defteriyle açıp yazıların tümünü seçip onun içine tr yazılarını yapıştırın kaydedin sonra oyunu açıp dil ayarlarından türkçe yazan dili seçin bu kadar :+1: kısaca oyunda fransızca yazanı yok ettim artık orada TÜRKÇE yazıyor :laughing:

3 Beğeni

Mod sayfasında defender mod’u var onu yükleyince konumundaki belli bir bölgeyi açabiliyorsun, dlc’nin bedava ve daha kullanışlı hali.n

1 Beğeni

Mod olayına henüz hiç girmedim ama teşekkürler. bir de bu 50 tl olan The Mastodon (şuan 60 tl tabi.) Alaska’da kullanılmıyor çok saçma :roll_eyes:

the masttonda ZikZ 612H olduğu için rus aracı büyük hitimalle o yüzdden rus haritasına geçip satın alıp öyle alaskaya geçiyorsun saçma sapan işler işte.

1 Beğeni

he iyi bari rus haritasından alıp oradan Alaska’ya geçebiliyorsak tamam :+1: zira kara nehir yani ilk haritadan geçilmiyor Alaska’ya :roll_eyes: gerçi Alaska da royal kamyon da canavar gibi yetiyor :laughing:

artık oyunda dorseye kaya takılınca sövmeyeceğim. :joy:

6 Beğeni

SnowRunner mı oynuyoruz Farming Simulatör mü belli değil. :slight_smile:

5 Beğeni

bu sayede Farming Simulator Aşkın debreşiyor. :smile: :smile:

1 Beğeni

Bak bu doğru. :smiley:

1 Beğeni

Hayır devrilme hayır devrilme devrilme devrilme x75

8 Beğeni

Kesin Devrilmemişdir. :smile:

1 Beğeni

bunda sanki toprak gerçek gibi bari fs de çakma :rofl: gerçi daha gelmedim tarla işine ama öyle görünüyor gibi :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

zaten o römork çok lanet bir şey :rage: hele ank ye benzin deposu yada tamir kasası tak en ufak bir yamuk yolda yatıyor :roll_eyes:

1 Beğeni