SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

bu nasıl çalışıyor. Oyun açık iken mi kapalı iken mi. kilitli olan motoru süspansiyonu difransiyeli nasıl açıcam.

Oyun kapalı iken yapın. Motor, süspansiyon vs altlarındaki unlock’tan üstte yazdığım gibi ayarlayın. Her ayar açılmayabiliyor. Denemelisiniz.

1 Beğeni

Merhabalar, oyun indirimde olduğundan sorum var.
Sizce 75 TL’ye alınır mı? Ve alınırsa hemen sıkar mı yani “Year Pass” paketleriyle mi alınmalı ?

1 Beğeni

Year Pass paketleri olmadan tek başına oyun epey boş. 3 tane harita var hepi topu.
Hadi kamyonlar falan modlarla ikame edilir de harita işi biraz sıkıntılı.
Bütçe varsa haritaları için pass’leri almak lazım.

2 Beğeni

Tamam kapatınca kilitler açıldı. Teşekkür ederim yaw kolaylık oldu

1 Beğeni

Nesini beğendiniz çocuk oyunu gibi yaw :rofl:

Grafik ve mantık,işleyiş olarak adamlar geçekten güzel iş çıkardı ama malesef fizikler dediğiniz gibi çocukca duruyo.Isınamadım bir türlü aldım duruyo öyle.

Aynen videoyu izledim zaten belli ediyor kendini :slightly_smiling_face:

Steamde Snowrunner %400 zam yiyerek 150 tlden 550 tlye çıktı.Herkese Hayırlı Olsun(Enazından steminde snowrunenr oynayanlara).

SNOWRUNNER - 2-YEAR ANNİVERSARY EDİTİON

Bütün haritalarda 130 tl oldu yeni haritanın kaç tlye geleceği az çok belli oldu 130 tlden çıkıcaktır.Bu zamana kadar gene iyi dayandılar hala almak isteyip kararsız kalanlar var ise epicde indirimde orayı değerlendirebilirler.

3 Beğeni

Yok artık! :open_mouth:

Steam üzerinden 3 Year Pack ile almıştım, iyi ki de almışım.

2 Beğeni

Fs’de şuan indirimde, diğer oyunlara da gelecek gibi görünüyor. Durduk yere bir kaç oyun indirim yaptı Snowrunner gibi, zam kapıda yine… :frowning:

acaba ben de diğer seasonları alsam mı diyorum ama daha 2. sezonu oynamadım. şu aradaki expeditions saçmalığı çıkıp bitene kadar snowrunner ile aram bozuk kalmaya devam eder.

O nedir hocam?

1 Beğeni

SnowRunner 2 diye beklediğimiz bu muydu? :frowning:

haberde eklemiştim. bu o değil. focus’tan ayrılmak için mecburen yapılan geçici bir oyun gibi duruyor.

2 Beğeni

bende steamimde enazından fs 22 zamlandı yani fs 22nin bütün paketleri ana oyun years pass 1 ve years pass 2 paketi indirimsiz 395e geliyordu şimdi 550(549 yazıyorda 550 diyeceksin işte) 550 dan indirimliykende 395e düşüyor 40 yılda bir ben eylülde oyun almayım biriktiriyim dedim fs 22 zam yedi(benim şansım zaten bu).fs 19la fs 22yi sepete attım sepeti görmeye korkuyorum fs 19 yüzünden

2 Beğeni

bende iyi ki hepsini almışım en son1 kamyon dlc çıkmıştı onu da aldım fs22 years pass 1 ve years pass 2 paketleriyle beraber hepsi 250 tl ye geldi

fs 22 benim önceliğim olsaydı ilk çıktığında alırdım ama maalesef değildi o zamanlar enazından sonbahar indirimine kadar dahi dayansaydı fs 19 dan korkuyorum normalde epicimde fs 19 var ama ben bedava ile alınan oyunu satın almışım gibi hissedemiyorum fs 22 dede bütün paketler epicde indirimsiz 450 tl ama ön sipariş yapın diye yazıyor ve kasımın 15inde aktifdir diye belirtiyor.(epicde sadece premium edition bölümünde ön sipariş diye belirtiyor.)Biryerde 549 bir yerde 450(indirimsiz fiyatları).fs 11,fs13,fs15,fs 17yi aldım zam yemeseydi seti tamamlıyacaktım steam tarafında.