SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

drummond island daki pacifig p16yı açtın mı? %100 yapmak istiyorsan eğer %2 katkı sağlasa dahi yapman gerekiyor.%2 katkı sağlar deyip es geçersen neden %100 olmadı demeyeceksin o zaman.
önce zamanlayıcılı görevlerin hepsini tamamla ve o zaman ekran görüntüsü at.bakalım nerde sıkıntı varmış.

Kanka ne bu agresiflik sakin olsana az :smiley:

Al sana bütün açtığım araçları dizip resmini atıyorum.

Özellikle P16 :slight_smile:

Zaman yarışlarını yaptım görevler bitti şimdi geriye vehicle found olayı kaldı. Buga girdi herhalde o başka açıklaması yok.

1 Beğeni

https://www.reddit.com/r/snowrunner/comments/jah362/i_just_100_michigan_but_it_says_i_have_78/

baksana bir sadece benim profilim mi bozuk?

beni alakadar etmez.o konu 3 yıl öncesine ait bozuk olaydı bende %100 yazmazdı(nisanda aldım ve haziran bitirdim o zaman diliminde böyel hataya rast gelmedim).o şans sanada vurmuş belliki.Bu duruma alışmalısın michianda 99da kaldıysan bitirdiğin bütün haritalarda böyle olucaktır.

peki dostum…

Smithville Dam’da bir CK1500 daha var onu buldunuz mu?

2 Beğeni

sakin ol dostum ne bu asabiyet
sinirlecek isen cevap bari verme de ortalık gerilmesin

1 Beğeni

Hocam buldum da bug varmış ya. Oyunla alakalı bir durum bu

şansız bedevi gibisin :rofl: umarım bende de olmaz :roll_eyes:

2 Beğeni

Bir yeri %100 leyince sinematik sahne falan bir şey çıkıyor muydu ekrana? meraktan soruyorum

Hiçbir şey olmuyor. Keşke olaydı. Şöyle havai fişekler filan :slight_smile: Belki oyunun tamamını bitirince olur bir şeyler diyecem ama o da olmaz, çünkü habire yeni haritalar geliyor. Yani bu oyunun sonu yok.

Şöyle bir animasyon hoş olurdu. Fleetstar’ın kasasından böyle saçılırdı falan. :sweat_smile:

2 Beğeni

Günün fotoğrafı: Şahlanış. :smiley:

Ben bu programı sevdim. :slight_smile:
-Sınırsız yakıt
-Sınırsız hasar
-Zaman dondurma

1 Beğeni

grafikleri sallarsanız güzel yapmış :smiley:

1 Beğeni

Grafikleri zerre umurumda değil. Fizikleri çok mükemmel olmasa da tatmin edici. Merakla bekliyorum.

demosuna girdim ama kötü maalesef yani oynanışı engelleyen saçma sapan şeyler var.

Aa demosu varmış dur deneyeyim.

1 Beğeni

İndiriyorum. :slight_smile:
7 FPS. Derhal kaldırıyorum. :slight_smile:

1 Beğeni

Denedim de ben beğendim. Grafiklere zaten takılmam, eğer oyun sadece “A’dan B’ye git” oyunu olmazsa, bir Sandbox tarzı modu olursa ileride sarabilirim. Tabii şu anda bilgisayarım anca 40 fps verdi. :cry:

1 Beğeni