SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bu oyunun windows 10 sürümünde save dosya konumu tam olarak nerede arkadaşlar bilen varmı? İnternette bulduğumuz bir kaç yolu denedik olmadı. Coop oynuyoruz ama bulduğum arabalar arkadaşıma gitmiyor çok sinir bozucu bir durum :confused:

Bu arada @aLoNeAnqeL19 benim oyunda beta olarak gözüküyor çözebildin mi sorunu?

Hayır malesef çözemedim, öylece betada oynuyorum, bide çamura battıkça hayatta çakmıyorsun yaw böyle sinir kriz geçirecek bi oyun yahu.

1 Beğeni

nasıl yani mesut komiserim mesela sen coop da ank mk 38i bulduğunda arkdaşınında truck storesinde satın alınabilir olarak gözükmesi gerekiyor.

1 Beğeni

Hocam tamam mağzada gözükuyo ama buluntu aracı sadece ben garaja çekebiliyorum o çekemiyor bu yüzden görev harici para kazancı olmuyor

o problem oyun çıkdı çıkalı vard onda yapcak birşey yok mesut komiserim

1 Beğeni

Bu yüzden save dosyasını göndereyim eşit olsun dedim oda yok :confused:

bu oyunda sawe yedekleme yok mu? yoksa yandık Windows çökerse falan :roll_eyes:

1 Beğeni

epic ve steam tarafında bulunuyorda xbox tarafında ki olayı tam anlayamadım yani xbox game pass tarafında da vardı diye tahmin ettim ama game pass pcden oynayanlarda bulamadıysalar ya bir yere gizlendi yada gözlerinden kaçtı.oyun içinde sağ tarafda saving diye yazıp çark dönüyor çünki hani hiç yazmasa yok deriz o yüzden snowrunner için game pass pc tarafını anlayamadım.

Arkadaşlar bu oyunun arada tr dil dosyasını düzenliyorum dün bakarken hep gece hep gündüz yazan satır gördüm de oyun ayarlarına baktım öyle bir ayar bulamadım varsa nerede acaba bilen var mı? şayet öyle bir ayar varsa hep gündüz yapmak isterim arada oynarken :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Önceden paylaştığım program bunu yapıyor. Oyun açıkken çalıştırın.

2 Beğeni

2 Beğeni

bunu yapacağına WEMOD da indirebilirsin aslında

3 Beğeni

Wemod’u Cyberpunk için kullanıyorum çok memnunum

1 Beğeni

Aynen wemod güvenli de.

2 Beğeni

New Game Plus olarak oyun kurarsanız onda böyle bir ayar var.

1 Beğeni

batuhan2941 turko35408 egudek257 teşekkürler arkadaşlar hepinize :+1: ben oyunda var sanmıştım mod varsa ona bakayım daha kolay :+1:

Nomrukan onu bilmiyorum işte :roll_eyes:

2 Beğeni

New Game Plus kurarken oyunun bütün kurallarını baştan belirliyorsunuz.
İşte yakıt paralı mı olsun ücretsiz mi olsun yoksa 2-3 kat daha pahalı mı olsun, garaja girince yakıt otomatik dolsun mu, araçlar hasar alsın mı tamir etmek ücretli olsun mu, gece gündüz döngüsü olsun mu olmasın mı gibi bütün kuralları baştan belirleyip keyfinize göre adapte edebiliyorsunuz.

4 Beğeni

hatta gece gündüz döngüsünü ayarlamayı unuttun diyelim daha sonradan new game+ saveni düzenleyebiliyorsun.New game+'da böyle bir ayrıcalık var.

3 Beğeni

yanlışım yoksa tekrar başlarsam bu özellikler seçiliyor? teşekkürler bilgi için :+1:

3 Beğeni

Yeni oyuna palet ekleseler, marka modlara izin verseler birde belden kırmalı araçları daha sürülebilir yapsalar da şöyle makineler kullansak tadından yenmez :slightly_smiling_face:

1 Beğeni