SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Bu oyun adama kafayı yedirtir. İçinizde hiç klavye kıran oldu mu? :slight_smile:

Orasını hiç sorma…

1 Beğeni

Kütük taşıyacaz kamyon lazım. Kamyon karların içinde ulaşmak için kar zinciri lazım. Zinciri alamazsın kilitli.
O zaman başka görev yapalım desen sağlam lastik lazım. Lastiği alamazsın kilitli. Tüm işe yaramaz DLC’leri satıp kamyon alayım desen, alamazsın dünyayı turlaman lazım. Bu nasıl bir oyundur böyle :smiley:

micgianı sadece o haritayı %100 yapınca bile en az 25 seviye oluyorsun

1 Beğeni

vay be bilmiyordum ben öyle geçildiğini sağ olasın. bu arada ank yi ben alaskada bulmadım black river de buldum ilginç :roll_eyes:

1 Beğeni

bu devirde klavye kırmak yürek ister o yüzden sadece basıyorum kalayı :rofl:

1 Beğeni

michianda olması imkansız çünki maprunnera göre michianın hiçbiryerinde ank mk 38 yok belki başka araç bulup ona benzetmiş olma olasılığınız yüksek olabilir.

1 Beğeni

ANK 38 Civilian var 75 bine, eğer kamyonları satarsanız onu da alabilirsiniz.
Ayrıca karların içinde CK1500 ile ilerleyebilirsiniz zincir buzda lazım sadece. Karda CK 1500’ün arazi ya da çamur lastiği iş görüyor.
ANK 38 Civilian yük taşıma yapamıyor ama arazide, kurtarmada falan iş görür.

1 Beğeni

Klavye kırmak yerine oyunun dosyaları ile oynayıp oyunu birazcık kolaylaştırdım. :smiley:

1 Beğeni

O da doğru. :rofl:

1 Beğeni

Eyvallah hocam.

Dlc olmadan oynanılabilirliği varmı oyunun? 82.50TL verip almayı düşünüyorumda.

markasına baktım yanlışım mı var diye ama ank 38 yazıyor bir ara resim atarım he dediğiniz ank mk 38 ise, (yani arada MK de yazıyorsa) o başka ama ank 38 var :+1:

1 Beğeni

yanlışım yoksa tetra marka kamyonla taşınacak yükleri taşı yavaş gitse de çamura batmıyor denedim çok iyi oldu benzinde az yakıyor artı tepeye ek benzin bidonu konuyor resim atarım marka yanlışsa :+1:

1 Beğeni

Doğrudur hocam. Tatra T813. Garaja uğramadan, batmadan, devrilmeden neredeyse tüm köprüleri geçitleri bununla hallettim. 380 Lt yakıt alıyor ve az tüketiyor. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu oyun uyuşturucu gibi. Fena bağımlılık yapıyor. Bununla uğraşmaktan, yakında benim yakıtım bitecek. :smiley:

Evet hocam. Taktım Tatra’nın kuyruğuna kayıp tankeri. :slight_smile:

ANK 38’den daha iyi bir alternatif. Ben de ilk başlarda bilmezken mecbur kullanmıştım. :smiley:

1 Beğeni

Alınır. Oyunun modları zaten işini görüyor

1 Beğeni