SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

ANK 38 Civilian olabilir senin dediğin(stock olarak aldığında Power To Weıght bölümüne bak benim dediğim araçda yani ank mk38 de A+ yazıyor obölümde ank 38 civilianda ise o bölümde S yazıyor.

Bu aracın tek kusuru çıkardığı ses. O kadar yüksek ki insanın kulak zarını patlatma tehlikesi var. Kamyonu sürerken sesi biraz kısmanız kulak sağlığınız için iyi olacaktır.

1 Beğeni

Ve biraz da yavaş. Dışarıdan bakınca bi’ şeye benzemiyor ama neredeyse tüm haritayı bitirdim bana mısın demiyor. Tekerlerin duruşu da biraz tuhaf. :slight_smile:

Tatra’nın gerçekte de tekerleri öyle duruyor. Ve gerçekte de çok maharetli kamyon.

1 Beğeni

Hocam harita DLC’lerini alsanız daha güzel olur. Almazsanız da öyle çook büyük bir kaybınız olmaz.
Araç ve harita modları ile de oynayabilirsiniz.

1 Beğeni

@batuhan2941 @Nomrukan öneriler için sağolun alcam deniyelim bakalımm :slight_smile:

aynen benim tetra böyle daha önce neden kullanmamışım diye kızdım kendime :rage:

1 Beğeni

aynen benimki ank mk 38 civlian mış ama S değil A+ yazıyor oradan bahsediyorsan

satın alıp motoru yükseltince S oluyor belki sen motor yükseltmesi yapmamışssındır

1 Beğeni

Uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba SnowRunner oyuncuları. Oyunu tekrardan indirmeye başladım, yıllar önce aldığımda Year 1 Pass ile birlikte almıştım. Şu an Year 2 Pass almayı düşünüyorum. Sizce almalı mıyım? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum, sevgiler.

Ekstra harita + araç için bence alınabilir yıl 3 dahil aldım ve pişman etmiyor

Çeşitlilik için alınır.

Bu arada benim ANK’lar. :smiley:

2 Beğeni

Season 1 yani kola penisualayı %100 bitirdiysen years pass 2 ile 3 sana bayağı bi kolay gelecektir almanı öneririm

Bence Snowrunner’a hiç bulaşma yeni oyunu bekle.

ooo onu bekleyene kadar zaman geçmez. snowrunner oynanmalı başka çare yok.

4 Beğeni

kilitliydi sanırım odan yapamadım. S daha mı iyi ben A iyi sanıyordum :roll_eyes:

1 Beğeni

A<A+<S<S+ diye gidiyor sıralama

3 Beğeni

Gece far ışığı gözlerimi fena yoruyor. O yüzden hep gündüze alıyorum. Sizde de oluyor mu?

Eskiden oynadığımda tüm araçları istediğim haritada kullanabiliyordum fakat artık sadece belirli araçlar açık olarak gözüküyor. Ekstra olarak elimde Sezon 1 ve 2 Pass var. Bu bir sorun mu yoksa sizde de mi bu durum var? Konu ile ilgili yardımcı olacak kişiler Discord üzerinden iletişime geçebilirse çok memnun olurum.

Henkai#0007

1 Beğeni

Far ışığı beni yormuyor da Michigan’da gece far olayını sevmiyorum iyi yapamamışlar. Alaska gecelerinde farın kendi ışığı falan daha güzel gözüküyor. O yüzden Michigan’da atlatıyorum Alaska’da gece sürüyorum.

@Henkai Hocam Rus araçları ABD’de, Amerikan araçları Rusya’da kullanılmıyor sanırım bir tek o var bildiğim.

1 Beğeni