SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Lastik basıncını ayarlama SnowRunner’da yok mesela.

Snowrunner’da lastiğin yere tutunması çok farklı bir mekanik ile yapılmış. Spintires gerçeği taklit etmiş. Hatta bazı yerlerde yüklü kamyon daha rahat hareket ediyor (Artan dingil basıncı sayesinde yola tutunabiliyor).

Spintires’ta lastiklerin kauçuk olduğunu hissettiren çok detay var. Esnek olmaları, yere tutunmaları, asfaltta zorlayınca lastik sesi çıkarmaları v.b
Snowrunner’da bana daha çok lastikler taştan yapılmış gibi hissettiriyor.

1 Beğeni

Evet hocam. Özellikle asfaltta fark ediliyor.

China Adventures DLC’sinin kalan son Steam keylerinden birini aldığım için kendimi şanslı hissediyorum. Spintires’ın tüm DLC’lerine Steam’de sahibim. :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar haritanın en sağ tarafında yağ tankı var. Ortam epey çamurlu. O tankı oradan nasıl çıkaracam?
Off-Road kamyonu lazım diyor.

Ona şimdilik ilişmeyin isterseniz. Haritadaki her görevi yaparak ilerlemek zorunda değilsiniz.
Tavsiyem Alaska’da bir ANK 38 var onu bulup getirmeniz. Tam yerini hatırlayamıyorum ama isterseniz maprunner’dan bakabilirsiniz. 6x6 ve çamur lastikli bir kamyon. En büyük handikabı çok aşırı mazot yakıyor. Bu tür görevler için kullanabilirsiniz.
Zaten Amerikan kamyonlarında çamur lastiği olan az araç var, ANK 38 ilaç gibi gelecektir.

1 Beğeni

Tamamdır hocam. O zaman bu haritayı şimdilik bırakıp Alaska’ya geçeyim.

Genel görevleri bittiyse Michigan’ın o tür tasklar için sonra dönebilirsiniz.
Oyunun keşfetme hissini seviyorum. Sırf o yüzden tutuyorum PC’de. Şimdi Alaska daha önce geçmediyseniz o kadar yeni ve farklı gelecek ki…

1 Beğeni

Müthiş. Parıldayan buz, karların dokusu. Hakikaten yapmışlar. Kule keşifleri tamam. :slight_smile:

Spintires ilk oyun hocam. daha sonra mudrunner çıktı ve daha sonra snowrunner. Ben de Spintires ve Mudrunner var snowrunner ı ise gamepass ile oynamaya çalıştım ama zevk alamadım. spintires devam ediyorum :smiley:

2 Beğeni

Onu da deneyecem hocam. Bitmez bu oyun. :slight_smile:

1 Beğeni

ben onu ANK ile çıkarmıştım

1 Beğeni

Alaskaya yeni oyun açmadan geçiliyor mu?

1 Beğeni

Menüde G tuşuyla harita açıp oradan direkt geçiliyor.

1 Beğeni

ANK Alaska’daymış sanırım. Onu bulup çıkarmam gerekiyor da oyun gerçekten zor yahu. :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar ben bu seferde uzun kütüklerde takıldım. Römork aldım ama kabul etmiyor. DLC kamyonların 2 tanesini satıp başka bir kamyon aldım. Olmadı. Yoksa bunun içinde mi erken? :slight_smile:

uzun kütük konulan römork tak.

1 Beğeni

Pacific P16 var Michigan’ın 3. ya da 4. adasında olması lazım. Ona Long Log Carrier takılıyor.

1 Beğeni

Pedro bay haritasına geç alaskadan yolu takip edersen bulursun(yolları tamir etmeyi unutma)

1 Beğeni