SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Harita değiştirirken kamyonlara dikkat etmek lazım.:slight_smile:

çok oldu bana 2 save de hata oldu birinde kamyonlar kayboluyordu diğerinde de save dosyasını kaydetmiyordu görevler ibile yapsam oyunu kapatıp açtığımda başa sarılmış oluyordu

2 Beğeni

save dosyasını kaydetmeme olayını ben orjinalde göremedim belki 2020-2021 yılı arasında orjinallerede olmuş olabilir orjinal olmayan versiyonda böyle bir sorun vardı ama

oyunda kamyon hırsızı var :rofl:

3 Beğeni

https://store.epicgames.com/pl/p/snowrunner--the-mastodon

Bugün çıkmış.

3 Beğeni

Snowrunner a gıcık kaptım Spintires oynuyorum bu aralar :slight_smile:

1 Beğeni

ben orjinalde yaşamıştım fakat dediğiniz gibi ilk çıktığı zamanlardaydı

Bi’ yakalarsam. :smiley:

1 Beğeni

Farkı nedir?

Snowrunner’ın öncüsü. Fizikleri falan çok daha gerçekçi, harika ancak oyunda ilerlemeli bir amaç yok. Boş boş tomruk taşıyoruz.

2 Beğeni

Farklı haritalar falan yok mu?

Var hocam var da harita sayısı biraz kısıtlı ve amaç yok. Yani haritanın en başında en güçlü kamyonları alıp direkt taşıma yapabiliyorsunuz.

Ama öte yandan fizikleri o kadar iyi ki ben şahsen Snowrunner’dan zevk almaz oldum. Lastiğin yere değme hissi, şasinin burulması falan Snowrunner’dan kat kat iyi.

3 Beğeni

mudrunner güzel oyundur eğerki almadıysanız almanızı öneririm pişman olmayacaksınız emin olun Epicde American wilds sürümü (bütün haritaların araçların olduğu sürümü) 28 tl kaçırılmayacak fırsat(ben epicin yavaşlığından dolayı steamden aldım) steamde indirimde şuanda hatta Epicde 28 tl iken american wildars sürüm steamde 61,80 tl epicdekiyle steamin arasında sürüm farkı olacağını bilmiyorum çünki 2017de steame 2020de epice gelmiş.(ben bu aralar steamde başarım kovaladığım için kafanızı karıştırmak istemem ancak epicdeki fiyat(28 tl) bence daha uygun

1 Beğeni

Aslında Spintires yanında Mudrunner de tırt. Fizikleri falan kesinlikle bir Spintires değil.

2 Beğeni

Ben bunu derhal alırım hocam. Çok sağ olun.

Pardon hocam. Yazmışsınız zaten.

Spintires ne Steam’de var ne de Epic’te.

Hocam Spintires ayrı bir oyun Mudrunner ayrı bir oyun.
Spintires satıştan kaldırıldı ama. Tekrar gelir mi bilemiyorum China Adventures için pusudayım.

1 Beğeni