SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Mahsur kalmak gene olabilir aslında da, oyunun fizikleri leş bu bir gerçek. Peki kim akıllanmadı S3’ü çoktaan aldı? Ben :smiley:

2 Beğeni

öhhh midem bulandı

1 Beğeni

bekliyoruz yayını season 8i yaptın kral birazda season 9a bakalım
seaso 9u almak zor geliyor ise başka yoldan indirebilirsün :wink: :smile: :laughing:

Açıkçası grafikler bana çok kötü geldi. Ne değişmiş diye merak edip indirip indirip silen bir ben yokumdur herhalde. Bu kadar çok oyun yükleyip sonra sildiğim başka oyun yoktur herhalde. Hep hayal kırıklığı oldu. O kadar güncelleme geldi ki ne grafiklerinde ne de fiziklerinde gelişme oldu. Spintres o grafiklerle bile geliştirilseydi bile çok güzel olurdu. Bu oyunun grafik olarak tamamen değişmesi lazım. Fiyatlar malum bir daha bu grafiklere yüksek ücretler verilir mi bilmiyorum. Benim şahsi düşüncem tabi ki beğenen alır oynar saygı duyarım.

1 Beğeni

Sezon 9’u almayı planlıyorum hoş görünüyor.

kanmayın bunlara kanmaynnnn

2 Beğeni

Grafikleri konusunda çok bir şikayetim yok aslında ama oyunda çok dengesizlikler var.
Mesela kamyonların modellemesi, çevre tasarımları falan görsel anlamda çok hoş. İşte ne bileyim ışık hüzmeleri falan çok hoş ama mesela far, stop lambası gibi şeylerin yanma efekti çok kötü. Far yanık mı sönük mü anlamak çok zor. Ya da mesela far ışığı kamyonun kendi tamponundan yere gölge yapıyor bu çok net gözüküyor ama mesela başka nesnelerin arkasına gölge düşürmüyor.

Bir de sanki tüm zeminler görünmez bir sünger ile kaplıymış hissi veriyor bana. Ayrıca lastikler de kauçuk değil de plastikmiş gibi bir his veriyor, böyle yere takılıp takılıp atlaması falan.

3 Beğeni

bunu eklemeye bile değmez :confused: neyse

2 Beğeni
  1. yıl paketi çıktığına göre 4. yıl paketi yolda demektir. Üçüncüde bırakmazlar diye düşünüyorum.

sezon 9u alınız mı

Daha karar vermedim.

73 tl ye değermi bilmiyorum season pass 3 alınmaya değer ancak bazıları snow runnerı sevmese de snow runnerın müthiş fizikli müthiş grafikli haritaların beğenmesede indirimde alınabilir

73 liraya şu an aynı kategoride farklı araç simülasyonlarını alabilirsin ve dlclerini tamamlarsın. snowrunner’ın season year 3 ile kazanabileceği bir şey kalmadı. beamngdrive için bile modlara vakit ayırıp oynamak daha mantıklı maalesef durum budur. yani snowrunnerın araç fiziğindeki basitlikler, saçmalıklar benim unity için kullandığım araç fizik eklentisinde bile yok. çok aptalca hatalar düzeltilmeden devam ediyor. lan adamlar tek başına yazıp düzeltebiliyorken sen bile bile yapmıyorsan konsoldan sadece parayı götürme peşindesindir zaten bu oluyor.

sadece yeni oyundan umudum var o da fizik anlamında tanıtacakları şeylerle olur. çok büyük kitle oluşturuldu bu fiziklerle devam edemez. elbet değişecek ama şu an mevcut altyapı bile güzelce düzenlenebilirdi. yeni oyunu beklemeye gerek yok. yeni oyuncular hemen soğumaz ama zaman geçtikçe sırıtmaya başlıyor ve nefret ettiriyor. yoksa on numara oyun :slight_smile: ilk 1 hafta @emre54 deli gibi oynayıp övmüştük hala arkasındayım. snowrunner olmasa çok kötü olurdu. piyasada böyle oyun olamayacaktı maalesef.

4 Beğeni

Kesinlikle. Daha Alaska’ya bile doğru dürüst başlayamadım, Michigan’dan çıkamadım. Önümde keşfedilecek bir sürü harita var ama oynayasım gelmiyor. :smiley:

gözünüzü kapatın ve sürün alaskada değil direk taymre geçersiniz

Nasıl yani hocam?

Epc Games’te indirim başlamış. 7. sezonu alayım dedim. Oyun çıktığında bizi şu Epc Games’e mahkûm bırakanlara selam olsun(!)

Sorma hocam ya. Steam’a taşımak istiyorum, öte yandan Epic’de 3. sezonu dahil aldım… :smiley:

Fiyatlar böyleyken, sonu olmayan DLC’ler varken ve oyunun sorunları devam ederken tekrar satın almayı ve oynanmayı hak etmeyen bir oyun. Tek kuruş daha vermem zaten.

İşte DLC’leri de sırf harita çeşitliliği olsun diye alıyorum. Hiç almamış olsaydım gene almazdım da işte güzel grafiklerin, güzel kamyon modellemelerinin hatrına oynuyorum.

1 Beğeni