SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Ya üzdü bu. :cry:
Neyse 3 sezonu da aldık artık bir şekilde oynayacağız. :smiley:

oyun çıktı gittim full paket satın aldım dedim buna G29 lazım gittim aldım . Oyuna hala manuel vites gelecek gelmedi . Manuel olmadan oynayasımda gelmiyor. 1700 e aldıgım set olmuş 13bin . Satacam şimdi üstüne vites güncellemesi falan gelir rezillik. Vitesi manuel yapmak için mod vs var mı bilgisi olan arkadaş

1 Beğeni

vites güncellemesi gelmez sonraki oyunda yaparlar ama zaten yapmamaları da fizikle ilgili sorunları da kendi salaklıkları neyse g29’u manuel vites gibi kullanabilirsin ama otomatik vitesin değerlerini atayacak tabii bu çözmüyor.

vites modu gibi bir şeyler hatırlıyor muyum emin değilim öyle ciddi bir şey yok.

1 Beğeni

Bence satma. Sırf Snowrunner’da çalışmıyor diye satmak mantıklı değil. Daha farklı türde araç simülasyonlarında kullanabilirsin.

1 Beğeni

Vites olayı çok sorun değil de benim pedal %6 kadar basılıyor algılıyor. Oyunda da deadzone diye bir ayar olmadığı için pedala %10 deadzone veremiyorum. Bu sefer sürekli gaza basılı kalıyor. Motoru stop ediyorum pat geri çalışıyor. :smiley:

Çareyi klavyede buldum ben.

Bu oyunun en iyi oynanış şekli gamepad sanırım. Bi nebze de olsa keyif veriyor.

Gaza az basmak işe yarasa gamepad ile oynarım ama dipgaz yapmadıkça çoğu yerde ilerlemiyor araba. O yüzden klavye devam diyorum. :smiley:

Spintires ve mudrunnerde gaza az basmak işe yarıyordu sanırsam.sp oynamadım ama mudrunnerda vardı.
6x4 kraz 256 ile bütün haritaları zorda bitirmişdimde sel haritasını nasıl bitirdiğimi hatırlamıyorum.:smiley:
Yeni oyunun hala duyurusunun olmaması ilginç değilmi? Madem uzun süreli destekleyeceksin,dlc satıcaksın bilinen sorunlarıda çözmen lazım

Spintires’da evet işe yarıyordu. Çünkü gaza tam basınca lastik tutunamadığı gibi altındaki çamuru da kazıyordu ve araç daha beter batıyordu. O yüzden gaza az basmak durumu kurtarıyordu.
Snowrunner’da tam tersi daha çok gaza basmak lazım, daha güçlü motor lazım.

Şu yerden hasar alma olayının çözümü o kadar basitmiş ki, çözmem 5 dakikamı almadı. Halbuki bunu güncelleme ile kökünden çözebilirlermiş.

Ama tabii yeni harita yeni kamyon satmak daha cazip gelmiş olabilir.

yanlış bilgi olmasın snowrunnerda da bazı durumlarda gaza az basmak gerekiyor

Hocam ne yalan söyleyeyim bugüne kadar hiç ihtiyaç duymadım. Çoğu yerde dipgaz sadece vitesi L’ye almak yetti.

Bu arada; "They see me rollin, they hatin’ :sunglasses: " :smiley:

Bu sorunu nasıl çözdünüz modla mı? Link atabilir misiniz?

Şu yerden hasar alma olayını mı?

Şu postta bahsi geçen initial.pak dosyasını Google Drive linkinden indirin.

Sonra Snowrunner’in ana klasörü içerisinde şöyle bir yol izleyin:
\Epic Games\SnowRunner\en_us\preload\paks\client

İçinde “Initial.pak” diye bir dosya var, sağ tıklayıp “Birlikte aç” deyin. Win Rar ile açın.
Diğer yandan indirdiğiniz rar dosyasını da açın, içindeki “Media” klasörünü Win Rar ile açtığınız dosyadaki “Media” klasörünün üzerine atın. Yani bildiğiniz klasörden klasöre atar gibi ama Win Rar’dan Win Rar’a atacaksınız. Sonrası kapatıp oyuna girmek. Ben ondan beridir yerden abuk subuk damage almadım. Muhtemelen kesin çözüm oldu.

2 Beğeni

İnitial dosyasından pek çok şeyi değiştirmek mümkün az çok anlıyorsanız araçlarin özelliklerinden tutun da haritadaki farklı şeyleri de değiştirmek mümkün

Teşekkürler

eger cihaz logitech ise yazlımsal olarak ölü nokta ayarlayabiliyorsunuz

Ayarladım hocam ama oyun baskın çıktı. %20 ölü nokta ayarladım bana mısın demedi.

Season 9: Renew & Rebuild, 28 Şubat’ta PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’de çıkıyor.

ben tövbeliyim almam artık 5 tl veririm en fazla season paketine
o fizikler düzelmedikçe zaten 2. sezonu bitirmemişim. ya biz aynı yerde dolanan çocuklardık…

5 Beğeni

Benim de hiç oynayasım yok. Arada canım çekiyor ama fizikleri düşününce hevesim kaçıyor. Full upgrade yapılmış kamyonlarla derin kar ve çamura girip mahsur kalmak bana mantıklı gelmiyor. :smiley: