SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Değişiklik değil sezon 8 bekliyorum onun için sordum

bura pek aktif değil focus foruma bak

Sezon 8 13 ekimde Türkiye saatiyle 17:00 da yayinlacakmış

1 Beğeni

bu iyi bir haber 1 hafta var ne kadara gelicek acaba

Aslında ATS’nin motor sesleri kötü değil, hatta bence gayet iyi. Motorun sesinden yük altında mı yoksa rahat mı olduğunu hissetmek mümkün. Vites geçişleri de ETS’de güzeldi de ATS’de tam emin olamadım şimdi.

Snowrunner’da motor sesi hariç tüm sesler çok güzel ama tüm seride motor sesi kötüydü. Yani kötüydü demeyeyim de sanki CVT şanzıman ile düz yolda sakin sakin gidiyormuş gibi ses veriyordu.

2 Beğeni

Oyunda şanzıman yok bence. :smiley: Araçları yürütürken işkence çekiyoruz.

1 Beğeni

Bir de yüzey geçişlerinde direkt o yüzeyin özelliklerine göre davranmaya başlıyor araç. Atalet diye bir şey yok. Asfaltın üstünde azıcık çamur olsa araç zınk diye çamur hızına düşüyor.
Cidden çok uğraştılar mı bu fizikler için? :smiley:

1 Beğeni

sonunda çıktı :slight_smile:

5.26gb güncelleme yüklüyorum. season 2 yok bende direkt düşünün :smiley:

1 Beğeni

epic games store ve steam’de 60 tl’den çıkmış.

Rezvani Hercules diye ayrı bir araç DLC’si de yayınlanmış. bu da 40 tl

2 Beğeni

Season 8 alacak olanlar beklesin, 6 paketli Year 2 Pass indirimlerde 100TL civarında oluyor o zaman almak daha mantıklı.

Rezvani ücretsiz olsaydı iyi olurdu ama o kadar da üzüldüğüm paket olmadı şahsen bir dünya kaliteli modlar var.

1 Beğeni

5.26 gb yakın update yüklüyorsun reis ama bir uzun aradan sonra canlı yayın patlatmıyorsun yani snowrunner için :slight_smile:

Alanya’yı çıkardıktan sonra Pazar akşamı SnowRunner düşünüyorum. Haritayı aldığım gibi yayında oynamak istiyorum.

3 Beğeni

benim yarım bıraktığım %60 lık bir hard modum vardı focus forumdada brisi nintendo swithde hard modlu savem birden kaybolup normal saveye dönüştü yazmış bende bi %60lık saveme giriyim dedim bendede aynı sorun var sizdede böyle birşey varmı eğerki varsa bu sorunu nasıl çözebiliriz acaba bunlar kesin gene birşeyi patlattı new game+ modunu ypalım derken büyük ihtimalle hard modu gümlettiler bu saber v ne yapmaya çalışıyor bilmiyorum neden birşeyi yaparken bu malakolar diğerini patlatıyorlar anlayamıyorum

Bir not daha düşüyüm yarım bıraktığım %60lık hard moduma giremiyorum new game yapıp hard modu seçtiğimde nedense giriyor ancak %60ık hard modlu savemi hard mode olarak görmüyor

Bu akşam SnowRunner: Farming DLC yayını olsun mu? :smiley: Nedense elim almaya gitmiyor çok garip o tarlam sürerken bile traktörün ekipmanın kayması saçma sapan titremesi yolda gidişi ulan bunun neyine vericez dedirtiyor.

1 Beğeni

her ne kadar senin snowrunner canlı yayını yapmanı istesemde hocam eğerki kalbinden oyunu oynamak gelmiyorsa hiç bulaşma

aldım artık 4 harita da sıfır şu an :smiley: akşam farmingle başlarız.

:melting_face:

8 Beğeni

Bayadır snowrunner’a girmiyordum bugün gireyim dedim. Ama kamyon ve dorseyi yükleyip boşaltma alanına gidince, dorsedeki yükü boşaltamadım unload dedikçe kamyondaki yükü boşalttı. Dorsedeki veya kamyondaki yükü boşaltmayı nasıl seçebilirim? Yardımcı olur musunuz, şimdiden teşekkürler.

19:30 civarı açıyorum.

5 Beğeni