SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Boşaltacağınız yerde A / D veya benzer tuşlarla dorseye geçebiliyorsunuz.

Arkadaşlar biri bize yardım etsin nolur kaç gündür inanılmaz sinir olduk. Snow Runner da 4 kişi aynı oyuna bağlanamıyoruz bir arkadaşım giriyor benle oyuna diğer arkadaşım girdiğin de önce giren arkadaşımı atıyor oyundan nolur birisi yardım etsin bize

oyunda atılmayan bir kişi sunucu açsın settingsden cross playı açmanız lazım hepiniz öyle deneyin birde

Dediğiniz kısım yok, malesef. :confused:

Hocam tüm yük aynı olduğu için sıradan boşaltacak. Siz anladığım kadarıyla römorktan kurtulmak istiyorsunuz. Eğer vinçli bir aracınız varsa kargoyu aktarabilirsiniz.

Evet ben kamyondaki yükü değil dorsedeki yükü boşaltmak istiyorum. Önceden bunun bir yolu vardı, bilenler yazarsa çok sevinirim, oyunu baya zorlaştırıyor.

Yük boşaltırken hiçbir zaman dorse veya araçtaki yükü seçemiyorduk ki. Otomatik oluyor.

2 Beğeni

Yükü nereden boşaltacağız seçimi hiç yoktu. Nedense böyle seçeneği hala akıl edemedi adamlar. Neyse bunlar çözüm olacaktır:

• Yalnızca kamyondaki yükü boşaltmak istiyorsanız römork ile bağlantıyı kesin.

• Eğer sadece römorktaki yük boşalsın istiyorsanız, römork ile bağlantıyı keserek kamyondaki yükü açın ve tekrar ilgili römorku bağlayın römorktaki yükler paketli olduğu için onlar boşaltılır.

1 Beğeni

Hocam onu yaptık zaten ya

Deneyeceğim.

Oyun içi sohbet yok mu? Yoksa bi yerden açmak mı gerekiyor.

snowrunnerda oyun içi sohbet yok discord gibi 3. taraf programlarda konuşma var sadece kendi içinde yok o özellik

birkaç gün bekleyin güncelleme yapın sonra tekrar deneyin o zaman

Dediğiniz gibi yaptım oldu, teşekkür ederim.

1 Beğeni

Bu varken yani ne bilim… :upside_down_face:

1 Beğeni

şurada yine de oynanmaz kötü etki bıraktı bende baktıkça sinir oluyorum.
belki modla bi tık iyi ama hayır eziyet :smiley:

3 Beğeni

Now that we released all the content for the Year 2 Pass, our teams will be focused on the future of SnowRunner! And by future, we mean new exciting Seasons with new maps, vehicles (including new licensed brands!) and more! Additional info will be revealed soon!

yen sezonlarınıza sokayım. lan napıcaz lisanslı aracı tamam bunu herkes yapıyo bize onların yapamadığını yap fizikler düzelmedikçe napalım biz yeni haritaları, araçları :confused:

lan paketi aldım bi daha girmedim.

4 Beğeni

Hocam açıkçası bu DLC’ler beni de pek heyecanlandırmıyor. Bir kaç tanesini aldım ama aşırı gereksiz geldi bana.
GMC Brigadier aldım, AWD opsiyonu falan taa 13. levelde açılıyor. Şu anki Fleetstar’a ya da White Western Star’a göre hiç bir artısı yok. Yine Chevrolet Apache DLC’si var, 6 çeker araba eğer AWD’yi kapatırsak önden çeker oluyor. Bu sefer de hiç bir yere AWD olmadan gidemiyor, e römork da çekemiyor. CK1500’e göre ne artısı kaldı?
Onun yerine OP olmayan ve Snowrunner doğasını bozmayan modlar kurmaya başladım. Her türlü DLC’den mantıklı.

Fizikler konusu ise cidden tuhaf bir durum. Yani ETS/ATS’de hiç fizik yok, Farming Simulator’da hiç fizik yok ama sürmesi Snowrunner’dan daha keyifli. Çünkü araçların gaza, motora verdikleri tepkiler çok daha gerçekçi. Snowrunner’da şöyle bir şey deneyin ne demek istediğimi anlayacaksınız, L+'da giderken gazı bırakmadan L-'ye alın. Araç hiç yığılmadan, hiç zorlanmadan, hiç yavaşlamadan bir anda L- vitesin hızına gelecek. Aynı şeyi ATS’de falan yapınca devir fırlıyor araba bağırıyor, yığılıyor. Tamam fizik olmadığı için (Normalde çeker lastiklerin kilitleyip aracın makaslaması lazım) sadece o kadar ama yine de ortada mantığa uygun bir şey var.

Ayrıca ağırlık konusunda şöyle bir şey dikkatimi çekti, ETS’de mesela bir kaldırımdan yavaşça inerken kamyon birden düşüyor çünkü tonajlı araç. Snowrunner’da ise bir süngerin üstüne düşer gibi yumuşakça düşüyor. Bir de o yumuşakça düşüşe rağmen ön teker abuk subuk yamuluyor (Sanki dingili kırmış gibi) Bu da fizik hissini baltalıyor.

1 Beğeni

Snowrunner’da düz yolda gitmek, vites değiştirmek tam bir kanser. Araçlar vites değiştirirken kelimenin tam anlamıyla duruyor. :smiley: Gazı bıraktığın an duruyor. Sesler zaten rezalet. Bu kadar kötü yapmayı nasıl becerdiler anlamak güç.

3 Beğeni