SimülasyonPark - Sıfır, 2. El Araba Sohbeti, Otomotiv Haberleri 🚘

Blackline olup 110 bg’lik olanınıda gördüm, ama Alman plakalıydı…

1 Beğeni

Almanyayı bilmiyorum ama Türkiyede 110 luk blackline görmedim courierdede blackline lar artık en dolu olan versiyon değil eski kasalarda blackline gırtlakdoluydu…

1 Beğeni

Takoz gibi araba süspansiyon diye bir şey yok ama gerçekten sağlam 110 luk var bizde GLX donanım olarak iyi zaten en full, yakıt olarak da normal kullanımda 6-7 litre ile dolaşılabiliyor. Hatta bazıları 90 lık olup bizden fazla yakıyordu.

3 Beğeni

@Ramazandro
Hayırlı olsun! ilk izlenimlerini bekliyorum :smiley:

Dizel yüksek kilometre her zaman beni korkutuyor. Ama bakımlı ve diri duruyor araç. Hayırlısı olsun.

2 Beğeni

1.9 TDI Meşhur dumanlı motor :slight_smile:

3 Beğeni

Alalı 5 ay oldu 5 ayda 4bin km kadar kullandım Fransız otomobillerine karşı çok fazla önyargım vardı korkarak sadece tasarımı çok hoşuma gittiği için almak istedim… Şimdi iyikide almışım diyorum son seferde talihsiz bir kaza yüzünden azıcık canımız sıkılsada toparlayıp tekrar binmeye devam edicez…

5 aydır bende olmasına rağmen bugün paylaşma sebebim aracı Forza Horizon 4 e bunun Hatchback versiyonun R.S i geldi benim araçla karşılaştırdım oturup saatlerce çok hoşuma gitti oyundan zevk aldım motor ve görsel olarak farklar olsada donanım olarak benim düldülle aynıymış RS lerde :joy:
oyundan bi kaç kare de şöyle bırakayım :+1:

12 Beğeni

Hasar çok mu büyük abi? geçmiş olsun

lada niva önerir misiniz? uzun zamandır aklımdaydı otopark video yükledi şimdi iyice heveslendim

1 Beğeni

Sağolasın ciddi bişey yok çizikler ve biraz göçük var 3 parça boyanıcak Sağ ön kapı sağ arka kapı ve sağ arka çamurluk

2 Beğeni

Eskiden ladamız vardı rus tankı diyebilirim niva zaten offroad konusunda kendini kanıtlamış bir araç offroada ilginiz varsa alabilirsiniz… Konfor aramayın ancak pek konforlu değildir genelde rus araçları sağlamlığı az yakmasıyla biliniyor

3 Beğeni

abilerim ford mondeo mk4 mü focus mk4 mü yoksa wv caddy mi (bu modellerin hepsi manuel olarak düşünüyorum) sizce hangisini almak mantıklı

Fokus mk4 önerebikieim

1.2 Skoda Fabialar nasıldır? Kullanan var mı acaba? 2014 civarı model. Sorunlu mudur? Şehir içi yakıtı nasıldır?

Geniş hacim vesaire düşünüyorsan Mondeo derim ama piyasada tutulmuyor değeri bilinmiyor o ayrı bir konu. Focus tam bir aile arabası boyut, iç hacim ve konfor yönünden Mondeo’dan bir tık alt seviyedir. Caddy de bunların bir tık altı konfor sunar sonuçta bir binek değil bunu göz önünde bulundurmak lazım. Mantıklı olan ise bence Focus diğer ikisinin tam ortası hem satarken de zorlanılmaz.

4 Beğeni

caddynin arka tarafı bineklere göre çok kötü. ön tarafta binekten farkı yok diyebilirim. Büyük bagaja ihtiyacın yoksa benim fikrimde focus veya mondeo olurdu. Ayrıca MK4 mondeo ile aşağı yukarı aynı fiyata Passat B6 bulabilirsin.

Başlığı kim değiştirdiyse çok güzel olmuş :smiley:

2 Beğeni

Beyler audi var mı ikinci el satan temiz

VGT diye bir zımbırtı var yeni tartışma konusu olabilir, ben arabama taktırdım, henüz test edemedim askerde olduğum için. Fakat abim taktirdigi için gayet fark olduğunu söylüyor. Alet performans ve yakıt tasarrufu sağlıyor. Hemde hiçbir bakım ya da gereksinim istemeden. Yeni konu olabilir bence varsa tecrübe eden, bilgisi olan, buyrun :slight_smile:

2 Beğeni

Arkadaşlar, çok merak ettim. İlla bilen vardır içimizde. Şu Doğan Kıbrıs plakalı mı acaba?

1 Beğeni