Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Her şey iyi hoş da, bu yol nedir ? Tır + araba zor geçerken karşıdan bir de otobüs geldi. Gittiği dolu geri döndü resmen. Tamam iklim şartları falan da garip geldi yol. Bu arada koca tırla dorseyi geri geri süper getirdi.

1 Beğeni

Leon resmen devrim geçirmiş 2020 SEAT Leon FR'ın farları ve iç mekanı göründü!

Önceden Türk kamyoncuların meslekle, kamyonların mekaniğiyle ilgili bilgi verdikleri videoları izlerdim. Artık hem clickbait yapmaya hem de ehli olmadıkları her konuda salak salak yorum yapmaya başladıkları için izlemeyi bıraktım. Hele türkiyedekileri hepten takipten çıktım. Instagramda youtubeda ilkokul çocuğu gibi hepsi birbirine laf sokma derdine düşmüş. Dün kanka olanlar bugün düşman olmuş. Bir de hepsi tutturmuş ‘‘hayallerinize sürün, hayallerinize gidin’’ başka mottonuz yok mu arkadaş hepiniz aynı lafı tekrarlıyorsunuz :smiley:

Alican abi gibisi olmadı olamaz da.

7 Beğeni

Alican Abi başkaydı.Zamanında para toplatıp Afrika’da çeşme açtırmıştı o derece kişilikliydi.Allah Rahmet Eylesin.

3 Beğeni

Geçenlerde ETS 2’de tabelada Turnu Severin görünce aklıma gelmişti rahmetli.

image

3 Beğeni

Öngösterimi boşver araba konusu var diye link attım

Sese bak sese, döşe bak döşe aslanım benim. Ah be duygulandım

2 Beğeni

kredi çekmek haram ama tokiden kredili alınan ev caiz miş ulan bu devlet varya tam cehennemlik inşallah gözümlede görürüm bu pisliklerin yok olduklarını her kendlerine yorup bırde muslumanlıktan bahsederler ya aşağılık herifler…

6 Beğeni

Ülke b*kyoluna gitse bile bu partiyi destekleyip bu partinin yandaşı olanları anlamak normal bir insan için hakikaten zor. Ben şahsen o partinin taraftarı olup ne hissettiğimi merak ederdim.

4 Beğeni

Tövbe haşa peygamber olarak gördukleri icin zamaninda sakarya milletveki li mi neydi herif Allah’ın butun lutuflarini tasiyor demisti reis beycik laf etmismiydi yok bir yerleri kalkmistir

3 Beğeni
8 Beğeni

Hatırladığım kadarıyla dört büyük övgü (!) almıştır
1- Eskişehir de “hoşgeldin ey Allah’ın elçisi”
2- düzce milletvekili “Allah’ın bütün sıfatlarını üzerinde taşıyan lider”
3- Elazığ milletvekili “bize Allah gibi geliyor reisimiz”
4- TRT haber de biri de, “onun varlığı Allah’ın varlığının delilidir” demişti…

Hani diyoruz ya ülkece “ağam bizimle eğlenir”…
Asgari ücrete imza atan bakan 35 bin, bunu millete anlatan imam 6 bin, bunları alkışlayan da 2300 alıyor…

insanın içi yanıyor, içi.

5 Beğeni

Nazım Hikmet şiiriyle mevzuyu kapatalım

2 Beğeni

Play Car Trader Simulator Game on Steam :arrow_forward:
Şimdi facebook reklamında denk geldim böyle bir oyun çıkacakmış. araba açık arttırımla satma oyunu ilgisini çeken varsa bir baksın derim :slight_smile:

1 Beğeni

Reis Ulus’a gitmiş herhalde.Oradaki sarı tutkuları affetmez :d

2 Beğeni

Oturmaya mı mı geldik mi ? :smiley:

https://www.google.com/amp/s/www.haberler.com/turkiye-nin-ilk-yerli-ve-milli-motoru-teslim-12820651-haberi/

1 Beğeni

Vikipedi erişim yasağı kaldırılmıştır. Geçmiş olsun.

3 Beğeni

elveda 0 artık sana ihtiyaç yok ehehehheeh

1 Beğeni