Rocket League - Ana Konu

sinirli biri değilim aslında oynamama sebebi çok aslında örneğin
elimde çok oyun olması
oynamayı bilmemem
çevremde oynayan olmaması

Neyse zaten platform derdi yokmuş karışık yani elden geldiğince oynamaya başladık

1 Beğeni

el alışsın diye serbest oynuyorum ama ne dersiniz gençler

Bugüne özel :slight_smile:

orijinalinden daha güzel olmuş :smiley:

3 Beğeni

şimdi gözler TML’nin oyunlarında Fernbus’ı da satın alsın dsfsfdsf
şaka maka Epic şeyliğe devam ediyor alternatif alternatif rakip olsun zart zurt dediniz tekelcinin eline düştük

tekrar soruyorum STEAM SİZE NETTİ? o da tekelci :smiley: fdgdgdfg

Bunlar subnatica’yı beleş dağıttıktan sonra oyun steam’de indirime girince en çok satanlar listesine çıktı, bu mallıkları yüzünden daha itici oluyorlar, son yorumlara baktım millet sövmüş, fiyatlar steam ile aynıyken kimse bu çöp platforma geçiş yapmaz.

neyse ben oyunu 10. defa tekrar indireyim, muhtemelen 3-5 maç sonra topa değemediğimden tekrar silerim.

epic’de satılması mesele değil sinir eden başka platformda satışını tamamen durdurmak orada oyunun önü kapanıyor

bu sürecin sonunda perakendeciler kazanacak gibi :smiley:

1 Beğeni

Ve bi’ oyunun daha bırakılma zamanı gelmiştir…
En azından bu vakte kadar keyifliydi.

EDIT—

Neyse hadi R, güzel oyun güzel.

Oynadığım tek adam gibi şu oyun vardı buda gg oldu hatta bugün 2 gündür uğraştığım şu patlamayıda almıştım üzdü :confused:

Event baya hoş, 80’ler popüler kültürüne özel bir event!

https://www.rocketleague.com/special-event/radical-summer/blockbusters/

Knight Rider ve Ghost Busters araçları da DLC olarak çıkacak.

2 Beğeni

@Emre54 arabamı değiştirme zamanın geldi sanırım bir Knight Rider alırım

1 Beğeni

Sen sarı taksisiz yapamazsın

güzel şeyler

2 Beğeni

Etkinlik başladı, Ghostbusters DLC’si yayımlandı.

1 Beğeni

Roket izi ve patlaması tüm araçlara takılabiliyor iyi olmuş :smiley:

Oyun içinden Extralar > Satın Alma Kodu yolunu takip edin ve kod girme alanına aşağıdaki kodları yazarak sınırlı sayıda olan ödülleri kapın :slight_smile:

• TRUFFLESHUFFLE
  • SHAZAM
  • RLNITRO
  • POPCORN
3 Beğeni

Kodların tamamı Xbox üzerinde çalışıyor tekrardan teşekkürler

1 Beğeni

@MrtAltg Tüm platformlarda geçerli bu kodlar, eklemeyi unutmuştum. Rica ederim :slight_smile:

1 Beğeni

Arkadaşlar ben çevrimiçi oyuna girmeye çalıştığımda ‘‘Rocket League sunucularına bağlanılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin’’ hatası alıyorum ve online serverlara bağlanamıyorum. Bu internetimle alakalı bir şey mi ?

@Abdullah_Yorulmaz Hangi internet servisini kullanıyorsun ve güvenli internet aktif mi?